Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au lebac vam poljubim, kakvu vi filozofiju pravite od ovoga [emoji16] pa ovi na SK podcastu ne mogu da vam pridju.

    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

    Comment


    • Ovo su ozbiljne stvari Anke

      Ja se sjebah, danas razmišljam da li Knocakerta umesto Sigurdsona ili Murraya umesto Kinga.. i naravno uzmem pogrešnog. Dakle i Sigurdson daje gol za vikend

      Comment


      • Đe Sigurdsona da makneš, ovo mu je najbolji start u PL u prvih sedam utakmica. U Svonsiju je vazda skupljao poene poslije desetog kola.

        Nokart nije izveo dovoljno prekida večeras. Izvede ih 15 minimum, ali večeras nije bilo potrebe. Ali kakvo zalaganje Mareja, najspreminiji im je igrač garant. Odradi sto duela i još igra presing.

        Samo da se pogodi kapiten za ovo kolo, ne vjerujem da će biti previše poena. Evo i Arnaut prodao, a koliko ljudi je mislilo da će pregaziti Brajtona.
        sigpic

        Comment


        • Prošlo kolo sam uzeo Richarlisona, mnogo su mi 2 igrača iz Evertona u vezi, ovim potezom imam 2,8m u banci i mogao bih po top veznjaka za sledeće kolo. Hazard verovatno. Plus što je iskidao prošlu Sigurdson, teorija verovatnoće mi govori da se to neće ponoviti u skorije vreme.

          Comment


          • Reise nekako vise verujem Arnautu nego Mareju kad vec imaju dobar raspored u istom periodu. VH ofanzivniji, igraju fudbal i u gostima, na penalima je i izvodi neke slobodnjake. A i bolji je igrac
            Danas sto se pokupi poena pokupi, Totenhem i Kejn, odbrane i Medison + Rica. Sutra ne mozes da se oslonis na neke bodove, samo oni koji su ostali verni Mitru i Obamejangu, Azar i Alonso nesto sigurnije deluju a na kraju Aguero koji moze 57.min da odigra
            Danas od 16-18h cu se praviti mrtav, nemam Kejna

            Ankee mnoge dobre stvari mi doneo fantazi a i ne igra se ova igra na pola, ili pratis, racunas i smisljas ili bolje ne igrati reda radi

            p4p1 dobar potez, i ja bih tako, sjajan je Sigi ali ne daje sigurnost. Dalji od gola, skuplji a ako on nesto napravi manje gubis nego da Rica to uradi. Uz to, otvaras prostor za Azara
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Naravno, Arnauta bih trenutno stavio odmah iza Kejna i Aguera što se tiče fantazija.

              Gilfi igra iza špica, ponekad to izgleda kao da je i špic. Dobra je to solucija. Pola prekida mu uzima Dinj, to je jedino loše kod njega. Izvodi i penale. Iako je promašio zadnji, ne vjerujem da će mijenjati Everton izvođača, jedino ako Lejton Bejns bude igrao.
              sigpic

              Comment


              • Obozavam kad mi se ne sacuvaju promene na fantaziju, ostao mi kapiten Moura a lepo sam prebacio na Azara. Moura je u velikom padu forme pitanje hoce li startovati. Vise ne igra u samom spicu nego na krilu i vidi se da se slabo snalazi. Ali ajde barem retko ko ima njega za kapitena a mozda udeli neku asistenciju ili nesto [emoji3]

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Obozavam kad mi se ne sacuvaju promene na fantaziju, ostao mi kapiten Moura a lepo sam prebacio na Azara. Moura je u velikom padu forme pitanje hoce li startovati. Vise ne igra u samom spicu nego na krilu i vidi se da se slabo snalazi. Ali ajde barem retko ko ima njega za kapitena a mozda udeli neku asistenciju ili nesto [emoji3]

                  Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                  Znam kako ti je. Još plačem za onim het-trikom Azara što sam propustio jer mi nisu sačuvali pravog kapitena.

                  Inače, proveravajte ljudi po 2-3 puta da li vam je sačuvalo kapitena. Mnogo ljudi se žali na to...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ja mislim da Moura mora igrati sa obzirom na igracki kadar i broj povredjenih. Ja sam ga ubacio umesto Ricairlisona,tj. bar se nadam da ce igrati
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Znam kako ti je. Još plačem za onim het-trikom Azara što sam propustio jer mi nisu sačuvali pravog kapitena.

                      Inače, proveravajte ljudi po 2-3 puta da li vam je sačuvalo kapitena. Mnogo ljudi se žali na to...
                      Preko browsera je sve normalno, preko aplikacije (telefona) se desavaju te stvari. Ja sam aplikaciju izbrisao.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Preko browsera je sve normalno, preko aplikacije (telefona) se desavaju te stvari. Ja sam aplikaciju izbrisao.
                        Preko aplikacije definitivno. Mada mi je uglavnom tako zgodnije telefon je uvek pri ruci, desktop i laptop ne toliko
                        Kako bude bice, zapravo najteze je ubosti kapitena u ovim kolima. Najveće sanse su da Kejn izdomira i većini ljudi je on kapiten ovo kolo. Ja ga nemam tako da sam se troumio izmedju Azara, Lake i Moure(samo zato sto se ocekuje da tot izdominira) ali to nista ne mora da znaci

                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                        Comment


                        • Samo neka Kejn odradi svoje,triplirao sam ga,valjda necu baciti taj tripl kao prosle sezone kad me Dele Ali upropastio,opet sam igraca Totenhema triplirao,ako me i sad zeznu,vise ih ne uzimam.

                          Comment


                          • Imate browser na telefonu, mnogo bolje radi nego aplikacija.

                            Ričarlison u špicu, vidjećemo kako će to ići, ostalo očekivano. Sve oči uprete u Kejna u 16h.
                            sigpic

                            Comment


                            • Koliko je laksi fantazi ove godine i koliko svi imaju slicne igrace. Gledam sastave u 16h, nijedno poluiznenadjenje u 10 timova. 110 igraca i svi ocekivano u prvih 11. Proslih godina Pep rotirao svako kolo na svim pozicijama, Klop rotirao od bekova do Manea-Kutinja-Firmina, Poketino bekove, stopere, Son cas igra cas ne. Everton prosle sezone takodje DCL Niase i Martina Holgejt i Keni, Bormut Frejzer Stanislas Ibe i King Defo Vilson, Cilvel-Fuc, Gros iznenada klupa, Cupo Moting takodje..
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • I raspored nekako lagano izgleda. Evo sad Liverpul igra protiv Hadersfilda i Kardifa sljedeća dva kola, možeš odmah da naslutiš da će im dati deset golova. Siti je uspio 11 da postigne protiv ta dva tima, što ne bi mogao i Liverpul vala.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X