Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Agueretxeeeeeeeee
    sigpic

    Comment


    • Kakvo horor kolo. Prvo Dilva ne igra, pa onda VVD izlazi u 55. minutu, pa Aguero u 60.

      Izvlace me Van-Bisaka i Henesi opet. Najjaci duo lige.
      sigpic

      Comment


      • 50 bodova, ostali jos Pedro, Hazard kao kapiten i Kepa

        Poslije ovog kola mjenjam kepu, ide nam tezi raspored, samo ne znam koga umjesto njega, mozda patricio ili pickford?
        Last edited by Whiskey; 22-09-18, 21:10.

        Comment


        • Da Knokart i Kejn ne dadoše golove juče, bilo bi ružno. Mada ni sad nije daleko.

          Ali ajde, ima još igrača danas. Tipujem da će Laka da danas eksplodira.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Daj Boze Zola, da mi vrati za ovog Pereiru kojeg si preporucio Mada mu hvala sto nije igrao, Eriksen za siromasne (Hjuz) donosi tihe bodove sa klupe
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Ne znam što mu nije igrao juče. Ostade da bleji na klupi, baš neočekivano.

              Deluje da će Azar da ispali danas, mada ima još da se igra.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ja se na kraju za Aguera opredelio, tako da sad gledam samo navijacki, ne toliko kroz fantazi

                I mene iznenadilo sto je ostao bez minuta i brine me da ga sad ne zabetonira tu.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • I ja sam završio sa kapitenom juče. Kejn je odradio posao. Gol i 3 bonusa, dosta za mene. Ali svakako bi valjalo Azar da donese nešto.

                  Ne bi trebalo da ostane na klupi dugo. Baš je dobar ofanzivno. Velika je šteta držati ga na klupi...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ja sam birao izmedju Azar i Aguera izabrao drugoga a imam i Vardija u ekipi

                    Comment


                    • Dobro sam izabrala [emoji3]
                      Originally posted by Ankee View Post
                      Istu dilemu imam sa Azarom i Aguerom, medjutim WH mi je sumnjiv u poslednje vreme i nije nemoguce da naprave problem, iako je Azar u odlicnoj formi. Siti igra protiv Kardifa, svi kazu punjenje, ali to Gvardiolino mesetarenje sa igracima me dovodi u sumnju da mozda Aguero nece ni igrati od prvog minuta. Ali ako bude igrao, pretpostavljam da ce biti bar asistencija ili gol. Ne znam, trenutno tipujem na Aguera.

                      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • Aubamejang mi opstaje u ekipi a ni on sam sebe verovatno ne bi drzao u fantasiju.

                        Comment


                        • Sledece kolo Ricarlisona stavljam za kapitena,ako Fulamu ne da gol letece iz tima iako sam ga sad ubacio.Fulamova odbrana je toliko ocajna da stvarno ocekujem da se sprda s njima i da dva tri komada.

                          Comment


                          • Dosta je bilo fantazija poslije ove dvije asistencije Remzija. Da namjestim ja tim i do 17. kola ništa da ne diram, dok ne počne kup.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Dosta je bilo fantazija poslije ove dvije asistencije Remzija. Da namjestim ja tim i do 17. kola ništa da ne diram, dok ne počne kup.
                              Mislio sam da ga ja jedini imam

                              Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by krele90 View Post
                                Mislio sam da ga ja jedini imam

                                Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                                Makao ga prije kola da bi ubacio Davida Silvu...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X