Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pereira ili Cilvel? Bas se dvoumim koga umesto Mendija.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Imas onda i za bolje opcije,Tripije,Robertson...

      Comment


      • Imam VVDa a Tripije mi nije nesto sigurna opcija a ne bih da mislim pred svako kolo da l ce mi igrati za tu cenu
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Možda Voker?

          Comment


          • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
            Možda Voker?
            Dobra opcija, nesto sam ga iskljucio da ne bih opet duplirao odbranu Sitija, ali sto da ne. Hvala za opciju Vise nije dilema, sad je trilema
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Smaldini[emoji6]

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Koga ovo kolo za kapitena, Hazard, Mane, Lukaku, Aguero? Prošlo kolo samo dobro izabrao, dajte neki savet. [emoji3]

                Comment


                • Možda je opet Hazard najbolja opcija, najodmorniji je, igra protiv West Hama koji prima dosta golova, šta vi mislite? [emoji16]

                  Comment


                  • Pereira je igrao i krilo nekoliko puta. Po meni je on odlican za svoju cenu. Ima vec nekoliko asistencija.

                    Ja bi razmislio i o Shawu. Jeftin, a delotvoran u napadu... a i Junajted bi mogao da uzme CS u nekoliko narednih kola. Ja sam njega hteo, ali nemam para trenutno za te zaebancije. Samo proveri da li ce biti standardan u narednim kolima.

                    Ja sam uzeo Rica iz Tresnjica. Jeftin, a Bornmaut igra tu formaciju sa bekovima-krilima, pa bi mogao mozda nesto da napravi...

                    Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • I ja cu sa njim kao kapitenom, samo me brine sto je londonski derbi u pitanju i znam na sta je prosle godine to licilo. Opet, ako bi da ides na sigurnu opciju, to je to
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Istu dilemu imam sa Azarom i Aguerom, medjutim WH mi je sumnjiv u poslednje vreme i nije nemoguce da naprave problem, iako je Azar u odlicnoj formi. Siti igra protiv Kardifa, svi kazu punjenje, ali to Gvardiolino mesetarenje sa igracima me dovodi u sumnju da mozda Aguero nece ni igrati od prvog minuta. Ali ako bude igrao, pretpostavljam da ce biti bar asistencija ili gol. Ne znam, trenutno tipujem na Aguera.

                        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                        Comment


                        • Salah kapiten!

                          A umesto Mendya sam ubacio Delpha.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Dobro pa nisam Mitrovica za kapitena stavio,zamenik je,valjda ce igrati Auba.

                            Comment


                            • Dade ga nekako Mitrovic,delovalo mi je da nece dati gol tri dana da igraju.

                              Comment


                              • Makse, David Silva ne igra. Opet ce mi proci kolo da igram sa 10 igraca. Pu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X