Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno neke vijesti vezane za Mendija. Povrijedio je koljeno trening pred utakmicu i vjerovatno ce propustiti mec sa Lionom u LS. Srecom kazu da nije ozbiljna povreda.

    Aguero pretpio samo udarac, njemu nije nista. Pep se ufrcio da mu se ne povrijedi najbolji igrac, pa ga izbacio.
    sigpic

    Comment


    • Aguero ili Azar za kapitena ?

      Comment


      • Ajmo, potreban oporavak poslije Ls i njihovog fantazija...
        Ocekujem da Kejn bude dobar

        Comment


        • Originally posted by Princoni. View Post
          Aguero ili Azar za kapitena ?
          Aguero
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Aguero mi je od 2. kola kapiten. Tri utakmice zaredom nije dao gol u PL. Namjestio mu se ovaj Kardif dobro. S obzirom koliko Siti daje golova, mislim da bi mogao bar dva da bucne.

            Nagrdi me ova povreda Mendija, vec sam otisao u minus sa transferima, sad mi se ne ide u jos veci. Morace opet Doerti da me spasava izgleda.
            sigpic

            Comment


            • Aguero mora da vrati ovo, strpljenje je prebitno u ovome. Lakse ce mi pasti Azarovih 20 nego Aguerovih 15. Navijacki vise, jer ako Azar napravi nesto Celsi je pregazio i nece mi biti toliko zao. Ako Azar ostane bez bodova velike sanse da i Celsi nije napravio nista a onda je to dupla stetaa
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Imam dilemu da li ostaviti ekipu:
                Ederson, Van Dajk, Verogen, Alonso Sako, Azarm ,Milner, B Silva, Volkot, Obamejang i Lukaku...ili ici na free hit sa:Alisonom, Holebason, A Arnold, Tripije, Pancon, Mane, Milivojevic, Risarlison, Lukaku, Agero i Kejn?

                Comment


                • Mene su smradovi proslo kolo ispalili za Azara, tako da ovo kolo necu iz inata njega kapitena.

                  I vise ne ulazim na onu njihovu app.

                  Tipujem ovo kolo da bi mogli Spursi da prorade. Kejnara i Eriksen.

                  Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ne bi ja dirao taj hit do tamo pred kraj, kd dodje onaj period kad se igraju samo 4 tekme u kolu.. zbog onih kupova. Tad obicno u timu ostanu 3-4 igraca, pa odlicno dodje free hit.

                    Ili za duplo kolo, ako se pre toga potrosi WC.

                    Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Odlican je to tim sesk, ja ne bih free hit odradio.

                      Ja Eriksena izbacih. Previse nazad igra, a i ne izvodi sve prekide vise. Sad kad sam ovo rekao, daje dva gola sjutra.
                      sigpic

                      Comment


                      • Salah ce eksplodirat ovo kolo. Najprodavaniji igrac...

                        Comment


                        • I ja sam ga prodao, ubacio Manea i stavio mu traku...

                          Comment


                          • Meni i dalje igra, ali je jasno da je u kanalu trenutno. Liverpul na Enfildu igra doduse, tu mora da napravi nesto.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kenjalo ga prosle sezone samo tako. Ne moze svake

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Kenjalo ga prosle sezone samo tako. Ne moze svake

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Mogao je komotno 40komada da ubaci prosle samo u PLu. A i ove sezone je mogao jos 3/4 gola minimum da ima, imao je bar 5 sansi koje se ne mase.
                                Njemu ekipa toliko sansi napravi da covek ne mora nista da igra postizace golove svaku tekmu.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X