Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by NSG View Post
    Auba prva dva kola MCI H i CHE A, gde je realno da Arsenal da 1-2 gola, i ne mora da znaci da ce ga bas Auba dati. I nula nije nerealna opcija. Uz to, zavisi da li je bocno ili u samom spicu. A da ne pricam o nepoznanici kako ce zaigrati novi tim Arsenala. Meni je Firmino prvi pik bar prva dva tri kola. Uigran sistem, laksi raspored, nije se istrosio na SP, i ako bude spreman za prvo kolo nema brige sto se rotacije tice.
    Da samo City bez nekolicine prvotimaca tu prvu tekmu, Stones, Walker, Kompany, Sterling, De Brujne itd
    Last edited by krele90; 26-07-18, 09:18.

    Comment


    • #47
      Treba se setiti i Kejna i njegovog prokletstva u avgustu. Čovek još uvek nije postigao gol za Spurse u avgustu koliko se sećam.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • #48
        Pozz, mogu li se priključiti ligi?

        Comment


        • #49


          Comment


          • #50
            Previše si žrtvovao sredinu po meni. Kejn i Salah i Lukaku....mnogo je to za budzet. Ako se oslobodiš jednog od te trojice, mogao bi da malo apgrejduješ sredinu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #51
              Zasto igrate 442 a ne 343?
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • #52
                Originally posted by limun View Post


                Alderveld Kejn i Lukaku dolaze kasno na pripreme, lako se moze desiti da jedan bar ne pocne prvu utakmicu.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • #53
                  Moja formacija je uvek bila 3-5-2.

                  Mada, ima raznih taktika u FPL-u. Viđao sam ljude sa 5-4-1 kako odlično prolaze.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by z0La View Post
                    Previše si žrtvovao sredinu po meni. Kejn i Salah i Lukaku....mnogo je to za budzet. Ako se oslobodiš jednog od te trojice, mogao bi da malo apgrejduješ sredinu.
                    Razmisljao sam o tome, ali kad pogledam, pre bih uzeo skupe napadace nego skupe veznjake.
                    Iz City-a me je strah da uzmem nekog jer imaju predugacku klupu, bice mnogo rotacija pa mozda cesto bude bilo bacenih poena. Jedino je siguran De Bruyne, ali bih u napadu onda morao da imam Tosuna, Girouda ili nekog slicnog do 8m. Mozda je trebalo Manea da ubacim, ali sacekacu da vidim da li ce ubaciti u visu brzinu, jer je prosle sezone stvarno bio mlohav. Ako imas neki zanimljiv predlog za igraca na sredini do 10m, reci.

                    Mislim da ce Richarlison i Maddison pokidati ovu sezonu, obojica su po 6.5m. Videli smo u prvom delu prosle sezone sta je pod Silvom radio Richarlison, a Maddison je obrnuo Championship, pokazao da ce biti top igrac PL.

                    Izmedju Serrija i Schurlea sam izabrao prvog, jer mislim da ovaj drugi ipak nece moci da pronadje dovoljnu motivaciju za PL.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by krele90 View Post
                      Da samo City bez nekolicine prvotimaca tu prvu tekmu, Stones, Walker, Kompany, Sterling, De Brujne itd
                      Stoji sve iako verujem da ce vezni red Dilva Bilva Sane Marez diktirati ritam, a Fernandinjo ispred odbrane hapsiti Ozila/Remzija. Opet, u odbrani su Otamendi Laport Danilo, na golu Ederson. Ne bih da se uzdam da ce taj jedan gol postici bas Auba, a vec drugo kolo idu Celsiju
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by limun View Post
                        Razmisljao sam o tome, ali kad pogledam, pre bih uzeo skupe napadace nego skupe veznjake.
                        Iz City-a me je strah da uzmem nekog jer imaju predugacku klupu, bice mnogo rotacija pa mozda cesto bude bilo bacenih poena. Jedino je siguran De Bruyne, ali bih u napadu onda morao da imam Tosuna, Girouda ili nekog slicnog do 8m. Mozda je trebalo Manea da ubacim, ali sacekacu da vidim da li ce ubaciti u visu brzinu, jer je prosle sezone stvarno bio mlohav. Ako imas neki zanimljiv predlog za igraca na sredini do 10m, reci.

                        Mislim da ce Richarlison i Maddison pokidati ovu sezonu, obojica su po 6.5m. Videli smo u prvom delu prosle sezone sta je pod Silvom radio Richarlison, a Maddison je obrnuo Championship, pokazao da ce biti top igrac PL.

                        Izmedju Serrija i Schurlea sam izabrao prvog, jer mislim da ovaj drugi ipak nece moci da pronadje dovoljnu motivaciju za PL.
                        Nisam još ništa gledao ako mi veruješ. Nisam ni u ligu ušao. Sad ću polako da se aktiviram.

                        Što se tiče sredina vs napad, iz prošlih sezona sam naučio da je balans ključan. Tako da ja pre nego što počnem, odredim taktiku. Npr. 2 skuplja defanzivca, 3 skuplja na sredini i 1 skup u napadu. I onda imam neku kičmu oko koje gradim ostatak.

                        Prošle sezone je npr. bio Kejn i Firmino u napadu, a sredina Hazard, Eriksen i Coutinho. Ne mogu se setim odbrane, ali to je bila osnovica tima. Četvrti veznjak je bio onako solidan. Mislim da je bio Remzi ili Zaha, a peti je bio budzet, negde do 5 miliona.

                        Što se tiče sredine, gledaš igrače koji se često priključuju napadu, i koji ne dobijaju žute kartone tako učestalo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Zasto igrate 442 a ne 343?
                          Prosle sezone su me mnogo vadili defanziva i napad, sredina toplo-hladno uvek.
                          Igrao sam prosle sezone 3-5-1, probacu sad ovako da vidim ide li bolje

                          Originally posted by NSG View Post
                          Alderveld Kejn i Lukaku dolaze kasno na pripreme, lako se moze desiti da jedan bar ne pocne prvu utakmicu.
                          Znam jbg, verujem da ce Lukaku igrati od starta jer mu je ipak Murinjo trener, a Kejn ce verovatno uci u drugom pol. ako ne bude od starta.

                          Alderweirelda bih mogao da zamenim u tom prvom kolu.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by z0La View Post
                            Nisam još ništa gledao ako mi veruješ. Nisam ni u ligu ušao. Sad ću polako da se aktiviram.

                            Što se tiče sredina vs napad, iz prošlih sezona sam naučio da je balans ključan. Tako da ja pre nego što počnem, odredim taktiku. Npr. 2 skuplja defanzivca, 3 skuplja na sredini i 1 skup u napadu. I onda imam neku kičmu oko koje gradim ostatak.

                            Prošle sezone je npr. bio Kejn i Firmino u napadu, a sredina Hazard, Eriksen i Coutinho. Ne mogu se setim odbrane, ali to je bila osnovica tima. Četvrti veznjak je bio onako solidan. Mislim da je bio Remzi ili Zaha, a peti je bio budzet, negde do 5 miliona.

                            Što se tiče sredine, gledaš igrače koji se često priključuju napadu, i koji ne dobijaju žute kartone tako učestalo.
                            To je moja sredina, jes da su iz Fulama, Evertona i Lestera, ali imam nade u njih.

                            Comment


                            • #59
                              Moze code?

                              Comment


                              • #60
                                screensh.jpg

                                evo mojih pulena - radna verzija

                                Comment

                                Working...
                                X