Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Upisao sam za učestvovanje.

    Ako ima neka još neka liga samo za nas fanatike zatvorenog tipa, neko neko javlja ili šalje kod.

    Comment


    • #17
      Pa ova ti je zatvorena,samo da dobijemo kodove

      Gledam sad ove ratnike nije lose,al sve zavisi,malo pre napisah nikog iz CFC dok ne vidim na sta ce to da se sklopi,plus imas Tosuna, Arnauta,kod novih trenera,videcemo kako ce se snaci...al dobro izblanzirano,i ne znam jel Kenedi definitivno Njukaslov nisam ispratio to....al svi cemo vrv jos to menjati,ma imam okviran tim samo da uklopim,bas me zanim dal ce neko da krene i sa Kejnom i sa Salahom

      Comment


      • #18
        Saljite kodove ... moja malenkost pojacana juniorom se prijavljuje za natecanje

        Comment


        • #19
          Originally posted by 61563 View Post
          Pa ova ti je zatvorena,samo da dobijemo kodove

          Gledam sad ove ratnike nije lose,al sve zavisi,malo pre napisah nikog iz CFC dok ne vidim na sta ce to da se sklopi,plus imas Tosuna, Arnauta,kod novih trenera,videcemo kako ce se snaci...al dobro izblanzirano,i ne znam jel Kenedi definitivno Njukaslov nisam ispratio to....al svi cemo vrv jos to menjati,ma imam okviran tim samo da uklopim,bas me zanim dal ce neko da krene i sa Kejnom i sa Salahom
          Ocekujem dosta od Arnauta i Tosuna. Arnautu ce sigurno pasovati Pelegrini, dao i dva gola na prvoj pripremnoj, a Tosun je dobio ofanzivnog trenera i po onomo sto sam video od njega ocekujem da se raspuca. Bice promena svakako, ovo je nesto okvirno i trenutno

          Kejn i ovako slabo pocinje prvenstvo, a sada zbog sp-a je definitivno za izbegavanje na pocetku.
          Last edited by Lion; 23-07-18, 22:15.

          Comment


          • #20
            EPL Fantasy 2018/2019

            Moze i meni kodovi, probao sam PM da posaljem ali ne moze
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • #21


              Najgori 100%

              Comment


              • #22
                Predlažem da se ne "spamuje" tema sa skrinshotovima, itd. Sada kada sve još nije ni formirano.

                Prvo treba lige kreirati kako treba.

                Biće vremena da se šalju sastavi i ostala priča.

                Comment


                • #23
                  Ima li ko da je dobio kod?

                  Pazite sa ovim polufinalistima SPa, oni posle tog SP zavrsnog vikenda imaju 3 nedelje pauze, ne dolaze u kampove do 7 dana pre prvenstva. Naravno sve je individualno kad ce se ko vratiti i kako spreman. Arsenal prva dva kola izbeci, MCI H i CHE A..a i Totenhem, pogotovo odbranu. Nema sigurnog u njihovoj odbrani. Son ne dolazi do septembra iz Azije.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • #24
                    Nije.

                    Zato i kažem.

                    Prvo lige moraju da se naprave kako treba.

                    Comment


                    • #25
                      Fiks gresis sto se tice Keite, bice on glavni kreator i distributer u Liverpulu, moze se od njega mnogo ocekitavi u ofanzivi. Pritom je bas jeftin 7,5m.
                      A za ovo ostalo nisam ni ja siguran, jedino ovu trojku pozadi i golmane necu dirati, mozda Pope umesto Heatona, videcu ko ce braniti u poslednjoj prijateljskoj.
                      Ali bas je tesko sastaviti tim sa Salahom.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Fiks gresis sto se tice Keite, bice on glavni kreator i distributer u Liverpulu, moze se od njega mnogo ocekitavi u ofanzivi. Pritom je bas jeftin 7,5m.
                        A za ovo ostalo nisam ni ja siguran, jedino ovu trojku pozadi i golmane necu dirati, mozda Pope umesto Heatona, videcu ko ce braniti u poslednjoj prijateljskoj.
                        Ali bas je tesko sastaviti tim sa Salahom.
                        Pa ocekujem ja od njega da ce biti glavni na sredini,poprilicno,al sad ne znam dal ce toliko da asistira,ili ce samo da gurne ovom trojicu ,napred pa kako se iskombinuju,medjusobno...mada mene zanima i ko ce igrati pored Fabinja i Keite,jos na sredini plus ova trojka (Henderson,Lalana,Wajnaldum ili mozda bude krenuo jos ofanzivnije sa Sacirijem)

                        Comment


                        • #27
                          Samo da znate za ubuduce, nemojte slati poruke ipak, samo ovdje napisite da hocete da igrate i dobit cete kod garantovano.

                          Inace:

                          Pickofrd
                          Baines Daniels VVD
                          Sessegnon Mane Mkhitaryan Richarlison
                          Firmino Aubameyang Lukaku

                          Begovic, Neves, Bamba, Bednarek

                          Mada sigurno ce se naci mjesto za Jahanbaksha kad ga ubace.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • #28
                            Ako mozes i meni da posaljes.
                            На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • #29
                              Prijavljujem se.
                              Srecno svima.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by NSG View Post
                                Ima li ko da je dobio kod?

                                Pazite sa ovim polufinalistima SPa, oni posle tog SP zavrsnog vikenda imaju 3 nedelje pauze, ne dolaze u kampove do 7 dana pre prvenstva. Naravno sve je individualno kad ce se ko vratiti i kako spreman. Arsenal prva dva kola izbeci, MCI H i CHE A..a i Totenhem, pogotovo odbranu. Nema sigurnog u njihovoj odbrani. Son ne dolazi do septembra iz Azije.
                                Son je na pripremama, kao i Eriksen. Jedino fale ovi iz Engleske.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X