Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razmisljao sam se da stavim Begovica, ali odlucih se za skupljeg ove godine. Da probam sa Kepom prvo, ako ne bude islo, vracam se na Begovica. Cak sam i na odbranu portrosio dosta, tu mi isto idu od 4.5 do 5, ali sam morao VVD-a da stavim.

    Ima li ko da nema trojicu iz Liverpula i zasto nema?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      @Fiksni @Reise

      Ko vama brani?
      Meni Rui Patricio za sad, 4,5m ne znam al mislim da malo ima klin sitova u Engleskoj,pa sam resio da ne stvaljm skupe golmana,doduse jeste MU mislim bio prvi po tom,al ove godine sumnjam da ce biti

      @Reise,mozda smo se i zeznuli oko 3 iz LFC imam ih i ja,ali ne valja to iz jedne ekipe trojica ali morao sam imaju prelak raspored,vrv cu posle jednog prodati i uzeti recimo Azara ili Eriksena u zavisnosti ko od njih dvoje bude bolje raspolozen
      I mogli vec jedno da apdejtuju lige da se vide
      Last edited by 61563; 10-08-18, 22:31.

      Comment


      • Ne izgleda ova odbrana MU-a kao ona iz prosle sezone. Ja ne ocekujem da probiju 15+ CS-ova ove sezone.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Ima li ko da nema trojicu iz Liverpula i zasto nema?
          Cuj, trojicu...nemam nikog

          Imala sam Salaha, ali sam izbacila njega, stavila Sanea. Isto sam uradila i sa Pogbom, umesto njega Sancheza. Vat a mistejka tu mejka. Razlog - mozda nece igrati zbog Svetskog. Mislim da ce Salah ipak igrati, jer je ranije dosao iz Rusije.
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment




          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ankee View Post
              Cuj, trojicu...nemam nikog

              Imala sam Salaha, ali sam izbacila njega, stavila Sanea. Isto sam uradila i sa Pogbom, umesto njega Sancheza. Vat a mistejka tu mejka. Razlog - mozda nece igrati zbog Svetskog. Mislim da ce Salah ipak igrati, jer je ranije dosao iz Rusije.
              Igrace Salah sigurno igrao i prijateljske po USA,al bas ubola ovo oko MU....Ne znam po meni je moranje imati bar 2 iz LFC,nebitna pozicija bas lak raspored prva 3 kola

              I da Ankee,ne igraj fantazi srcem ,mislim ja ti kazem to,a prvi sam koji ne treba,jer meni Pogba nikad nece biti u timu,al ipak to je samo jedan igrac,mada vrv nikad ni Mihtarijan

              Krivo mi sto Olja nije zaigrala
              Last edited by 61563; 10-08-18, 22:38.

              Comment


              • Kakav danak neiskustvu mladjane Anke, pa oni ce davati tri gola u prosjeku prvih desetak kola.
                sigpic

                Comment


                • Imam 3 iz Sitija, ne znam kako mi se ruka nije osusila kad sam ih stavljala. Znam da Siti ima potencijalno tezu utakmicu protiv Arsenala, nego sto bi za Liverpul to trebao da bude WH, ali ipak mi nekako bar mirise na golove ovamo. A i sredina Sitija retko kad zakaze. Prosle i ove godine u odbrani imam Otamendija. Lepo se pokazao, samo sto ume da zaradi zuti bez potrebe. Jbg.
                  Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                  Comment


                  • Jel delis fiksni savete, delis?
                    Ako, deli, deli..a ako te ne poslusaju....piii sram ih bilo

                    Evo, brisem, odjavljujem se..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Jel delis fiksni savete, delis?
                      Ako, deli, deli..a ako te ne poslusaju....piii sram ih bilo

                      Evo, brisem, odjavljujem se..
                      Nemoj Olja eno bas napisah gore da nam valis i ti u fantaziju

                      LFC je pod moranje,Siti se samonadam da cu ubosti koga ce Pep da stavi u prvih 11...mislim da Otamnedi nece ,Ocekujem Laporta i Stounsa,zezam nemam ideju ni ko ce mu na stopera ni u vezu ovaj vikend, jedino su mu bekovi zicer

                      Comment


                      • Ja samo Aguera iz Sitija, on nikad ne zakaze. Mozda sam trebao i Mahreza staviti, ali ne znam koliko ce mu trebati da se uklopi, plus ce morati dobro da se potrudi da dobije minutazu.
                        sigpic

                        Comment


                        • hahha ja imam u Kuna i Mareza iz Sitija samo njih,mislio sam dal Mareza ili Sanea

                          Comment


                          • Prosle sezone mi je bilo mnogo lakse da odaberem tim. Ove su mi svi sumnjivi.
                            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                            Comment


                            • Pa jeste i plus sto mislim da su nabili cene dosta,prilicno je tesko uklopiti ako stavis dva skupa spica,jer ima dosta veznih sa jakom cenom,a nisi ni siguran ko ce da igra.

                              Svakako negde mora jeftinije,ja sam skrtario na odbrani

                              Comment


                              • Ja sam uspio neki balans da nadjem i da imam bar skupog golmana, odbrambenog, veznjaka i napadaca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X