Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze[emoji13]
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Jel hoce neko draft?
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Nerealni je tu posle 8, igra sigurno
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • 'De ste, deca? Long tajm no si. Dajte nekog zanimljivog odbrambenog igraca, da ga imam u zameni. Idem na formaciju 433. Za sad mi je Duffy iz Brajtona na klupi, s obzirom na to da igraju protiv Votforda u prvom kolu. U napadu Aguero i Mitrovic, uz Joselua.
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • Dale daj Ankeeee kod,igra fantazi prati ,mislim ako hoces,i da imamo i neko zensko u ligi

            I da svi koji su se prijavili za H2H 20,dobili su kod treba do 20h da udju ako ne zele,nek napisu do recimo 18h ovde da posaljem nekom drugom ako zeli da igra
            Last edited by 61563; 10-08-18, 14:30.

            Comment


            • Originally posted by Ankee View Post
              'De ste, deca? Long tajm no si. Dajte nekog zanimljivog odbrambenog igraca, da ga imam u zameni. Idem na formaciju 433. Za sad mi je Duffy iz Brajtona na klupi, s obzirom na to da igraju protiv Votforda u prvom kolu. U napadu Aguero i Mitrovic, uz Joselua.
              Ja sam uzeo Schelota iz Brajtona da mi bude sub. 4.0 cijena, a znam da je poprilicno ofanzivan.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Ankee View Post
                'De ste, deca? Long tajm no si. Dajte nekog zanimljivog odbrambenog igraca, da ga imam u zameni. Idem na formaciju 433. Za sad mi je Duffy iz Brajtona na klupi, s obzirom na to da igraju protiv Votforda u prvom kolu. U napadu Aguero i Mitrovic, uz Joselua.
                Za 5 miliona Mee iz Burnleya. Imaju odlicno uigranu defanzivu, primali bas malo golova prosle sezone, a on im je stub. Za te pare mislim da ne moze bolje da se nadje.


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Ankee View Post
                  'De ste, deca? Long tajm no si. Dajte nekog zanimljivog odbrambenog igraca, da ga imam u zameni. Idem na formaciju 433. Za sad mi je Duffy iz Brajtona na klupi, s obzirom na to da igraju protiv Votforda u prvom kolu. U napadu Aguero i Mitrovic, uz Joselua.
                  Tarkowski - Burnley

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Ja sam uzeo Schelota iz Brajtona da mi bude sub. 4.0 cijena, a znam da je poprilicno ofanzivan.
                    Dajte Ankleeu, za ženske članove su drugačije propozicije

                    Schelioto i kod mene, fura fazon duge kose kao da je zalutao iz 90ih LOL

                    Comment


                    • Ako bude mesta, javite.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Kakav kod bre, nemojte da se zajebavamo. Mene ste nasli da popravljate statistiku u ligi?
                        Sta mislite o Davidu Silvi za sredinu dok se ovi moji iz MU ne osokole malo?

                        Inace, moze kod, moze
                        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                        Comment


                        • Velika tragedija za ovogodisnji fantazi bice izostanak velikog nepoznavaoca fantazi igre Akana

                          Comment


                          • Ima nas koliko vidim 15 u grupi H2H 20,jos petoro nije uslo ima jos 20 min

                            Ako neko zeli da igra nek napise prvih petoro ce dobiti kod

                            Comment


                            • Ja sam sophomore, ali ako me prihvatate...tu sam
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Aj jos 4-ro da imamo 20 tacno
                                Last edited by 61563; 10-08-18, 18:50.

                                Comment

                                Working...
                                X