Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • duplo kolo?
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Ne kompletno, samo mecevi koji su pomerani zbog FA Cup-a

      Comment


      • Za sad sedmice(verovatno će biti još promena zbog FA kupa).

        32. kolo - 15 utakmica
        33. kolo - 6 utakmica
        34. kolo - 11 utakmica
        35. kolo - 14 utakmica
        36. - 38. kolo - 10 utakmica

        Ja ovu sedmicu koristim FH. Mislio sam WC, ali sam video da u 33. kolu iako ima 6 utakmica, svi igrači mi igraju, tako da nema potrebe sad za WC-om. WC ću verovatno iskoristiti u 34. kolu, da se spremim za 35. u kome ću ići na TC.

        Što se mene tiče, ovo kolo treba graditi oko Aguera, Sterlinga i Azara. Ta 3 igrača su bitni, a oko njih gradite tim po volji. Ako neko juri pozicije(kao ja), onda treba malo juriti igrače koje poseduje manji % ljudi, a mogli bi da eksplodiraju.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ima dobra tabela rasporeda do kraja sezone, Ben Crellin je napravio na tviteru

          Daa, to je obavezan trio. Dodao bih da minimum dvojicu treba imati od ova 4- Ederson/ Kepa, Laport/Aspi.
          U odbranu cu dodati jos nekog od njih- Sulp, Lindelof, Rudi/Luiz ili Fostera na gol ako bude falilo.

          Sredina i napad pored ove trojice: Pogba i Rasford(obavezno ako danas OGS kaze da je spreman a Lukaku ne).
          Razmisljam tu o jos nekoliko igraca-Son, Milivojevic, Micu, eventualno Himenez ili da skupim za Kejna.

          To je neki roster. Ne znam koga bih dodao ili izbacio za vecerasnje psenicno, laganu muziku i pravljenje FH tima
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Ima dobra tabela rasporeda do kraja sezone, Ben Crellin je napravio na tviteru

            Daa, to je obavezan trio. Dodao bih da minimum dvojicu treba imati od ova 4- Ederson/ Kepa, Laport/Aspi.
            U odbranu cu dodati jos nekog od njih- Sulp, Lindelof, Rudi/Luiz ili Fostera na gol ako bude falilo.

            Sredina i napad pored ove trojice: Pogba i Rasford(obavezno ako danas OGS kaze da je spreman a Lukaku ne).
            Razmisljam tu o jos nekoliko igraca-Son, Milivojevic, Micu, eventualno Himenez ili da skupim za Kejna.

            To je neki roster. Ne znam koga bih dodao ili izbacio za vecerasnje psenicno, laganu muziku i pravljenje FH tima
            Ako se duplira Čelzi, onda definitivno Azar-Aspi/Luiz. Nisam siguran koji od njih dvojice. Obojicu poseduje slično ljudi. Možda malo više Luiza. Aspi je po meni siguran za obe tekme. Luiz sa druge strane ne bih znao. Ali se zato štedi 0.4 na Luizu. Ako vam nisu bitne pare, onda definitivno Aspi. A ako su vam bitne pare, onda još jeftiniji Kepa. Ali sa Aspijem i Luizom ima potencijala za napad. Uglavnom svaka strana ima svoje prednosti.

            Što se tiče Sitija, izbegavam odbranu. Možda bih mogao Ederson-Sterling-Aguero. To bi odradilo posao.

            Pogbu preskačem, jer mi deluje tako siguran izbor. Mislim da je on najpopularniji igrač u igri. Negde sam to pročitao. Za mene, koji nemam šta da izgubim, nije preveliki minus ako ga preskočim. Idem na rizik da neće ništa uraditi, a da će neki drugi igrač proći bolje.

            I neverovatno je da je Kejn praktično igrač koji nudi odličnu opciju jer ga malo ljudi poseduje. Mislim da je oko 15%, što je manje od Wilsona i Firmina recimo. Ali postoji problem. Ako ubacim Kejna, da bi to bio pravi transfer, moram da ga stavim kao kapitena.
            A kako ti uraditi pored Aguera, koji bi trebalo da dominira.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Onda bih ja za Celsijevu odbranu stavio Rudi Luiz pa imas neke 3 sigurne utakmice a manje kostaju. Ne bih upario Aspija i jos jednog stopera. Ili idem na skroz sigurno ako cu da verujem Celsiju-Kepa Aspi ili Rudi Luiz pa mozda i zakacim oba starta njih dvojice. Ovo na pola Aspi/Kepa + Rudi/Luiz nisam ni na nebu ni na zemlji

              Za Siti sam to i mislio, nikako duplu odbranu pa da se ostane bez Sterlinga i Aguera.

              Za Pogbu ne znam, verujem da je i dalje na penalima a naredni sigurno daje. Ako nema Lukakua opet je odmah iza spiceva pa ce imati 5+ suteva na gol po mecu sa 20m. Ako pogodi jedan uz to asistira nesto ili bude penal, uz bonuse koji ga hoce eto ga na 15+. Lukaku out mnogo toga menja za percepciju ofanzive MU.

              Kejn mi je preskup, ne mogu mu dati C a u derbiju ocekujem 0-1 gol Totenhema. Za te pare mogu imati dva bolja..Kejn mi je jos dilema, a opet razmisljam da se Sonom obezbedim. Tu moram jos da razmislim
              Last edited by engleski_dopisnik; 29-03-19, 12:39.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Duplo kolo Siti na Fulam i Kardif odlican raspored za Aguera kao tripl kapitena.

                Comment


                • meni je Sterling triple C, nek ima bar 150 minuta
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Aguero se vec isplacuje...

                    Comment


                    • 33. Kolo, opet skraćeno. Kapiten Azar, nadam se da će nastaviti tamo gde je stao u zadnjem kolu.

                      Interesantan predlog za wildcard, ako je ikome ostao...

                      https://youtu.be/W6d_vkfLEZo

                      Comment


                      • Son-Eriksen duo do kraja prvenstva, sta god bude u ligi sampiona..

                        Comment


                        • Originally posted by cssr View Post
                          Son-Eriksen duo do kraja prvenstva, sta god bude u ligi sampiona..
                          Problemi sa povredama Kejna i Alija, Siti u sredu pa za vikend opet. Posle tamo sledecu sredu Brajton. Ocekujem da na jednom od ova 4 meca budu odmoreni. Previse je da vezu 5 meceva za 14 dana. Lamela, Moura i Ljorente spremni, Hadersfild ispao odavno. Ovo je prava prilika da jedan bude odmoren pa zato ne bih duplirao napad
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Kapiten, Son, De Bruyne, Pogba, Rashford ili Mane? [emoji16]

                            Comment


                            • Meni Martijal. Da probamo malo iznenađenje. Isto sam ga ovako stavio za kapitena pre 10ak kola i doneo mi lepih 25 bodova ako se sećam. Tako da vredi probati, pa šta bude.

                              WC iskorišćen. U prošlom kolu sam napredovao nekih 600 hiljada mesta. Tako da bi valjalo i da se isplati ovaj WC.

                              Uglavnom sam ga aktivirao zbog sledećeg kola, gde ima 8 timova koji igraju duplo kolo. Tad će verovatno da se iskoristi i TC.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Šta se lozite bre na fantazi, to je sada out, sada svi gradjaju strelce
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X