Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ide duplo kolo, savet je da uzmete sto vise igraca Sitija i evertona, sa jednom kvakom Gvardiola ceto rotira pa verujem da ce npr Aguero jednu igrati jednu ne.

    Comment


    • Znam ali je realno da Sterling i Aguero odigraju zajedno 3 meca minimum. Po jedan pocnu i drugi udju u drugom, ipak nisu laki mecevi Siti se sad okliznuo ali ne zaostaju puno moraju dobiti ove dve. Cak racunam da ce jedan od njih dvojice poceti dva meca.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ma Sterling ce igrat u obje

        Comment


        • nebi gatao previse oko gvardiolinih postavki tako da za ovo duplo kolo samo Aguero, nakon kojeg ga odma menja Obamejang (oba po 11,3)

          Siti posle ima celzi pa pauzu.. a Arsenal hadersfilda pa sautempton

          tandem spursa Son-Ljorente ovaj vikend donese fini 21 bod

          i naravno, stetocina Hazard rauss

          Comment


          • koliko mi je suludo ovo sa cijenama, prrakticki su ti ruke vezane i imas tri cetri igraca koja ne mozes prodat i kupit ih sljedece kolo jer popusis skoro pola milijuna, tipa da mjenjam sad Salaha za Sterlinga ovo kolo, ili da Doertija ides prodat opasno me to nervira

            Comment


            • Azar lepo opravdao ulogu C ovo kolo, ako i sutra bude ovako bice super. Fabianski nadam se spreman za Pon u protivnom cu ostati bez golmana ovo kolo.

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

              Comment


              • Kad napraviš transfere, odradiš promene i sve pod konac staviš, a zaboraviš da klikneš na “save your team“ [emoji849]

                Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Da li je ovaj Kolasinac normalan,sve je lepo islo,asistirao,cleen sheet i onda covek dobije zuti karton i da autogol na samom kraju utakmice.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Da li je ovaj Kolasinac normalan,sve je lepo islo,asistirao,cleen sheet i onda covek dobije zuti karton i da autogol na samom kraju utakmice.
                    Nadam se da ga nisi posle izbacio jer uopšte nije los izbor za defanzivca. Cesto asistira i pridodaje se napadu a Arsenal kući nekad i ubode clean sheet[emoji23]



                    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                    Comment


                    • Dobraa foraa

                      Kako neaktivna tema postala

                      Kakvi su planovi za dupla i prazna kola, sta imate od cipova, kakav vam je rank u odnosu na ocekivanja??
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Rank mi je očajan.

                        Nekoliko pokušaja da se iskobeljam mi se obilo o glavu i sad sam se još više zakopao. Bio sam na ivici prvog miliona kad sam rešio da odradim par poteza i probam da se probijem. Sad sam na oko 2.6 miliona ranku. Tuga od sezone. Sve što sam mogao loše da uradim, ja sam uradio.

                        Nisam još ništa razmišljao oko duplih kola. Čipove imam sve, kao i WC. To sam čuvao kao dodatnu prevagu "kad se probijem". Ali sad mi verovatno i nisu važni.

                        Jedan od retkih dobrih poteza u poslednje vreme mi je ubacivanje Sigurdsona ovo kolo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • 729,027 overall rank, 22 u SK forum ligi, nista posebno, suvi prosek

                          Comment


                          • Mozda ce Sigi biti varnica ka dobrim rezultatima

                            Bas te briga sa cipovima, meni ostali samo FH i TC. Nikako da napravim plan za ovaj haos od kola. Tacno mi treba nekoliko dobrih kola da bih se nadao proslogodisnjem plasmanu -_-
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Mozda ce Sigi biti varnica ka dobrim rezultatima

                              Bas te briga sa cipovima, meni ostali samo FH i TC. Nikako da napravim plan za ovaj haos od kola. Tacno mi treba nekoliko dobrih kola da bih se nadao proslogodisnjem plasmanu -_-
                              Ne smem ni da razmišljam o prethodnim plasmanima, previše je brutalno.

                              Nema veze, igramo se. Biće bolje sledeće sezone.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ne smem ni da razmišljam o prethodnim plasmanima, previše je brutalno.

                                Nema veze, igramo se. Biće bolje sledeće sezone.
                                Igramo a igraju se i ovi. Sterling Lakazet i ocekivano Rasford klupa. Meni neocekivano prazno kolo. Sledeca sezona je moja, previse sam gresio ove
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X