Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cssr View Post
    povreda Kejna rusi mnoge planove i kombinacije pa da vidimo koje su alternative

    1. Aguero slovi kao logican izbor iako je Zezus bio odlican u prethodnim mecevima u kupu i prvenstvu.. Hadersfild pa Njukastl.. ocekujem ga u startnoj postavi, sa prosjecnih 70-75 min. zavisice i od desavanja na terenu tj rezultata

    2. Obamejang. izbjegavam igrace u derbi mecevima (vsCelzi) ali nakon toga ide Kardif. valja razmisliti

    3. jeftinija varijanta, trio Rasford-Himenez-Ljorente, sto ujedno otvara prostor u timu za skupe veznjake: Salah Sterling Eriksen i drustvo
    Ima još i...

    4. Firmino - Liverpul ima odličan raspored u naredna 4 kola. Mogao bi Firmino da uradi nešto.

    5. Promeniti formaciju. Nešto tipa ovo što si pomenuo pod brojem 3. Ako npr. igrate 3-4-3. Izbaciti Kejna, ubaciti nekog jeftinog napadača koji će biti na klupi, a ubaciti Salaha. Promeniti formaciju na 3-5-2.

    Inače nisam ljubitelj ranijih transfera, ali sam ovo kolo morao da menjam već u utorak. Da sam čekao do subote npr. mogao sam izgubiti i do 0.5 miliona ovo kolo. Kejn je već pao za 0.1 i verovatno će da padne za još 0.1 do isteka ovog roka. Rašfordu je skočila cena za 0.2 i mislim da će biti još promena. Firminu skočila cena, itd...

    Ova povreda Kejna je baš pokrenula lavinu.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Poolovci ima li sanse da Matip konacno zaigra, mislim nema tko nece valjda Fabinho opet stopera sad kad nema ni Arnolda...

      Comment


      • Da li je dobro rešenje KDB? Hoće li igrati redovno u narednom periodu?

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Poolovci ima li sanse da Matip konacno zaigra, mislim nema tko nece valjda Fabinho opet stopera sad kad nema ni Arnolda...
          Trebao bi Matip da igra. Nije 100% sigurno, ali bi trebalo.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ne znam,tesko posle dve uzastopne povrede moze odmah da igra na vrhunskom nivou De Brujne,polako ga uvodi Gvardiola,mislim da je za sada Bernardo sigurniji na sredini.

            Comment


            • Zamena za Kejna. Od jutra samo ovo uz golove i przenje protiv Totenhema Ocekujem danas puno golova, jedan vise u mrezi Arsenala

              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Ne znam koga iz City-a da dovedem. KDB, D. Silva, B. Silva ili Sane? Ima li neko predlog? [emoji3]

                Comment


                • Hahahah, kako ja tek sad čujem ovo?

                  Obame, obame, obame...

                  Ja sam uradio nešto drugačije.

                  Kejn & Mounie OUT - Firmino & Rashford IN.

                  Formacija će da mi varira iz sedmice u sedmicu. Malo 3-4-3, malo 3-5-2. Treći špic mi Wilson a peti veznjak je Pereira. Tako da će da bude ozbiljna rotacija između njih dvojice.


                  Azar-Sane-Mane-Martijal-Pereira
                  Firmino-Rasford-Wilson.

                  I u banci 1.7 miliona da se malo odbrana poboljša.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
                    Ne znam koga iz City-a da dovedem. KDB, D. Silva, B. Silva ili Sane? Ima li neko predlog? [emoji3]
                    To ti je lutrija.

                    Sane će verovatno biti regularan sve dok Mendi ne bude spreman. Posle toga je teško pogoditi šta će da se desi.

                    A Mendi se uskoro vraća.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Hahahah, kako ja tek sad čujem ovo?

                      Obame, obame, obame...

                      Ja sam uradio nešto drugačije.

                      Kejn & Mounie OUT - Firmino & Rashford IN.

                      Formacija će da mi varira iz sedmice u sedmicu. Malo 3-4-3, malo 3-5-2. Treći špic mi Wilson a peti veznjak je Pereira. Tako da će da bude ozbiljna rotacija između njih dvojice.


                      Azar-Sane-Mane-Martijal-Pereira
                      Firmino-Rasford-Wilson.

                      I u banci 1.7 miliona da se malo odbrana poboljša.
                      I ja skoro cuo pa se sad setio To do 12:30 dok mi je ukljucen wc, posle prestaje, ipak je ovo samo igra a Celsi je Celsi

                      Kako bez Salaha ovo kolo i koliko te plasi? Veliki je minus ako bude stanje redovno, neko gol ili asist uz neki bonus.

                      Ja samo cackam, Ali out Steling in, Sterling out Ali in..

                      A meni je Sterling broj jedan kod Sitija, dao bih mu i traku da znam da ce sutra igrati. Covek da po 3,4 kljucna pasa za gol po mecu u poslednjih 4, 5 kola, uvek je u 16m sa puno dodira samo ga nesto nece jer nije bas najbolji finiser
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by NSG View Post
                        I ja skoro cuo pa se sad setio To do 12:30 dok mi je ukljucen wc, posle prestaje, ipak je ovo samo igra a Celsi je Celsi

                        Kako bez Salaha ovo kolo i koliko te plasi? Veliki je minus ako bude stanje redovno, neko gol ili asist uz neki bonus.

                        Ja samo cackam, Ali out Steling in, Sterling out Ali in..

                        A meni je Sterling broj jedan kod Sitija, dao bih mu i traku da znam da ce sutra igrati. Covek da po 3,4 kljucna pasa za gol po mecu u poslednjih 4, 5 kola, uvek je u 16m sa puno dodira samo ga nesto nece jer nije bas najbolji finiser
                        Znači i ti si podlegao pritisku i aktivirao WC a?

                        Mogu ti reći, ne plaši me uopšte što nemam Salaha, jer imam Firmina i Manea. Ako je suđeno da samo jedan od te trojice uzme bodove, ja tu ništa ne mogu. Ali mislim da sam lepo pokrio Liverpul. Još samo neko iz odbrane, ali to ću sledeće kolo da uradim.

                        Sterling svakako pre svih, ali u ovoj listi što je naveo In the middle ga nema. Verovatno nema dovoljno para za njega, čim ga ne pominje.

                        Ali može da bude odlična opcija, ali ja bih prvo sačekao ovo kolo da se vidi kako će tim da izgleda i kako će to funkcionisati. Oni posle ovog kola imaju tri tekme kući. Eto prilike za Alija.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Sterlinga mogu da dovedem samo ako ga menjam za Hazarda, ali mi se ta opcija ne sviđa. Još uvek verujem u njega.

                          Comment


                          • Z0La-doveo Salaha i Rasu odmah u subotu i onda bam TAA i Kejn po mesec nista. Uz to sam imao Kepu, Lakazeta kojeg sam menjao, nisam imao Pogbu, kaskam u svim ligama..morao sam da ne bih isao u -8 i opet ne bih bio zadovoljan timom za to a vala ni za naredna dva kola

                            Jeste, stoji sve, ali ne mogu sebi da dopustim da mi sad pobegnu svi zicerom kao sto je Salah C dok ja pokusavam sa Firminom, Nasrijem, Maneom..nikad ih ne bih posle toga stigao. Sterling mi je za sad ta razika, mozda i Obamejang i Rica. Sa njima polako da krckam razlike u ligama

                            ITMON- Znam, ali nije mi izgledao zadovoljno poslednjih nedelja, vidim i Sari ga pritiska da sto pre resi oko novog ugovora. Navijam za Celsi, ne mogu to duplo nerviranje A i realno je da u naredna 2 kola Celsi da 2-4 gola, a Siti sutra moze dati vise od toga..muci se Celsi u poslednje vreme napred, ceka ih polufinale kupa..
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Z0La-doveo Salaha i Rasu odmah u subotu i onda bam TAA i Kejn po mesec nista. Uz to sam imao Kepu, Lakazeta kojeg sam menjao, nisam imao Pogbu, kaskam u svim ligama..morao sam da ne bih isao u -8 i opet ne bih bio zadovoljan timom za to a vala ni za naredna dva kola

                              Jeste, stoji sve, ali ne mogu sebi da dopustim da mi sad pobegnu svi zicerom kao sto je Salah C dok ja pokusavam sa Firminom, Nasrijem, Maneom..nikad ih ne bih posle toga stigao. Sterling mi je za sad ta razika, mozda i Obamejang i Rica. Sa njima polako da krckam razlike u ligama
                              A reci kakva zaebancija sa TAA koji umesto mesec dana još nije otpisan ni za danas. Mislim, neće igrati ovo kolo, ali sasvim moguće da se vrati za sledeće.

                              Ma dobro, ako imaš 2-3 povrede i još 2-3 igrača koji su očajni, onda svakako vredi WC.

                              Samo da znaš da Salah sad neće biti na penalima. Pošto je u poslednje vreme pogađao samo sa penala.
                              Milner će verovatno igrati desnog beka.
                              Što se mene tiče, nek Salah postigne het-trik danas. Igra je igra, a titula je titula.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ja sam uradio nešto drugačije.

                                Kejn & Mounie OUT - Firmino & Rashford IN.

                                Formacija će da mi varira iz sedmice u sedmicu. Malo 3-4-3, malo 3-5-2. Treći špic mi Wilson a peti veznjak je Pereira. Tako da će da bude ozbiljna rotacija između njih dvojice.


                                Azar-Sane-Mane-Martijal-Pereira
                                Firmino-Rasford-Wilson.

                                I u banci 1.7 miliona da se malo odbrana poboljša.
                                Isti koncept sam izveo za Kejn out

                                Kejn i Kamara out, Rašford i Firmino in

                                Sredina: Azar, Salah, Pogba, Ričarlison, Frejzer
                                Napad: Firmino, Rašford, Arnautović

                                I sad je najveći problem koga da klupiram

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X