Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slična situacija i kod mene.

    Prošlo kolo mi Mounie u prvih 11, ne uradi ništa. Ovo ga izbacim iz prvih 11, on gol + bonusi.

    Šindler će da mi uđe sa klupe sa -3. Pobeda. Zamisli imaš 2 igrača Hudda na klupi. Jedan ima -3, a drugi 8 bodova. I meni uđe ovaj sa -3.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • sta da vam kazem, skupljajte pare za Kejna.. pali se masina

      Comment


      • Bez Sona ce biti teze, Son ide posle duela sa MU da igra za repku.
        Firmino, Saciri, Mane?
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Posto je Siti finalista, 27.kolo ne igra sa Evertonom vec se taj mec prebacuje u neko drugo kolo do 35.og.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • I ne samo oni, već i Čelzi ili Spursi.



            Everton, Siti i Čelzi ili Spursi. To može da bude 4-5-6 potencijalnih igrača manje u jednom kolu. Recimo da je prosek Sitijevih igrača 2 po timu, Čelzijevih ili Spurs isto 2 i Everton 1. Zanimljivo...

            p.s. Zato će i duplo kolo sa ovim timovima biti zanimljivo.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              I ne samo oni, već i Čelzi ili Spursi.



              Everton, Siti i Čelzi ili Spursi. To može da bude 4-5-6 potencijalnih igrača manje u jednom kolu. Recimo da je prosek Sitijevih igrača 2 po timu, Čelzijevih ili Spurs isto 2 i Everton 1. Zanimljivo...

              p.s. Zato će i duplo kolo sa ovim timovima biti zanimljivo.
              Trenutno ih imam 6 Ali je dobra stvar sto oko tog 27.og i posle njega sve 4 ekipe imaju teze protivnike pa se blagovremeno mozes oslobodjati njihovih igraca
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                Trenutno ih imam 6 Ali je dobra stvar sto oko tog 27.og i posle njega sve 4 ekipe imaju teze protivnike pa se blagovremeno mozes oslobodjati njihovih igraca
                I ja sam tu negde. Kao i većina verovatno. Ovo će biti zanimljivo zbog cena. Ima da padaju i da se dižu nenormalno.

                Važno je samo da se tim spremi na vreme.

                Inače, što se tiče tvog pitanja ispod. Firmino deluje kao najlogičniji izbor, jer je u odličnoj formi, ali ja biram Mane-a. Mora doći kolo kad će Mane poludeti. On ulazi u šanse redovno, ali ih maši. Jednom će doći i njegovih 5 minuta. Samo je pitanje da li je baš ovo kolo.

                Ja nemam Liverpulove igrače. I to je ogromna greška. Imamo odličan raspored, i lepo je raspoređen zbog ispadanja iz kupa. Tako da očekujem da trojka napred odigra svih narednih 5 utakmice bze rotacija.

                Verovatno ću ubaciti Manea i Firmina i jednog defanzivca. Imam 2 transfera, tako da bi mogao u -4. Ko ima para za Salaha, to mu je sigurica.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  I ne samo oni, već i Čelzi ili Spursi.



                  Everton, Siti i Čelzi ili Spursi. To može da bude 4-5-6 potencijalnih igrača manje u jednom kolu. Recimo da je prosek Sitijevih igrača 2 po timu, Čelzijevih ili Spurs isto 2 i Everton 1. Zanimljivo...

                  p.s. Zato će i duplo kolo sa ovim timovima biti zanimljivo.
                  A kad je to duplo kolo?

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    A kad je to duplo kolo?
                    Ne zna se još tačno, ali neće još. Ne bi trebalo pre 30. kola, ali možda grešim.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Siti, Totenhem i Čelsi bi trebalo daleko da idu i u LŠ i LE, niko od njih nije ispao ni iz jednog takmičenja još uvijek. Kad se otvori prostor, onda će im FA odrediti kad će biti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Baš sam malopre gledao, i što se tiče rasporeda...

                        Liverpul u narednih pet kola ima odličan raspored. Trojka napred, i neko iz defanzive izgleda kao odlična opcija.

                        Siti u naredna 3 kola ima odličan raspored. I gledajući njihovu formu koja se podiže, očekujem da će da podivljaju. Da ne nabrajm bezv igrače, svi su dobri. Samo treba dobro razmisliti zbog rotacija.

                        Posle ovog kola, Spursi i Junajted imaju isto odličan raspored. Naredna 4 kola bi mogli da uzmu dosta bodova.

                        Everton u narednih 5 odličan raspored. Riča, Siggi, Digne, dobre opcije.

                        Vulvsi posle ovog kola(Siti u gostima) imaju 7 utakmica u kojima u svakoj mogu da pucaju na pobedu.

                        Od ovih što se bore za opstanak, tj. najjeftinijih, Sveci i Kardif odličan raspored. Kamarasa, Cedric(koji je 4.2), Ings i Redmond deluju kao dobre opcije.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by NSG View Post
                          Firmino, Saciri, Mane?
                          Mane moj ljubimac tako da tu nisam objektivan, kao sto Zola kaze proradice kad tad.. ipak Salah i Alison su mi izbor kod crvenih, trojicu iz istog kluba izbigavam

                          drzati Sona jos ovo kolo i onda uzeti Kejna, imaju ok raspored a ko ce da puni sem on kad korejac ode na azijsko ?./

                          Barnli usao u godinu cvrsto i ako nemate dovoljno za Tarkovskog ili Mija (4,7) tu je takodje standardni Tejlor (4,4) pozadi, da pokrpi recimo pored Alonsa i Doertija.

                          tandem Pogba-Rasford se namece iz Junajteda, od odlaska neprijatelja fudbala sa Old traforda cifra im konstantno skace..

                          Aguero bi mi bio tek treca opcija od skupih napadaca, iza Kejna i Obamejanga. generalno iz Sitija uopste nije lako nabosti pravog pika za gol ili asist.. mozda Bernardo silva (7,5) nije preskup a i uziva povjerenje trenera.

                          Pereira iz Votforda (6,3) je dobra varijanta za tu cifru u veznom redu, Risarlison i F.anderson su skuplji i skloniji oscilacijama. mozda ludi Redmond iz Sautemptona (5,2) bice golova na njihovim tekmama, steta sto se Ings povrwdi

                          Himenez Wolvs vazda kao jeftiniji spic, eventualno Rondon kad Njuka igra na strani sa direktnim konkurentima.. na St dzejmsu su uzasni

                          Comment


                          • Originally posted by cssr View Post
                            Mane moj ljubimac tako da tu nisam objektivan, kao sto Zola kaze proradice kad tad.. ipak Salah i Alison su mi izbor kod crvenih, trojicu iz istog kluba izbigavam

                            drzati Sona jos ovo kolo i onda uzeti Kejna, imaju ok raspored a ko ce da puni sem on kad korejac ode na azijsko ?./

                            Barnli usao u godinu cvrsto i ako nemate dovoljno za Tarkovskog ili Mija (4,7) tu je takodje standardni Tejlor (4,4) pozadi, da pokrpi recimo pored Alonsa i Doertija.

                            tandem Pogba-Rasford se namece iz Junajteda, od odlaska neprijatelja fudbala sa Old traforda cifra im konstantno skace..

                            Aguero bi mi bio tek treca opcija od skupih napadaca, iza Kejna i Obamejanga. generalno iz Sitija uopste nije lako nabosti pravog pika za gol ili asist.. mozda Bernardo silva (7,5) nije preskup a i uziva povjerenje trenera.

                            Pereira iz Votforda (6,3) je dobra varijanta za tu cifru u veznom redu, Risarlison i F.anderson su skuplji i skloniji oscilacijama. mozda ludi Redmond iz Sautemptona (5,2) bice golova na njihovim tekmama, steta sto se Ings povrwdi

                            Himenez Wolvs vazda kao jeftiniji spic, eventualno Rondon kad Njuka igra na strani sa direktnim konkurentima.. na St dzejmsu su uzasni
                            Ne bude li KUN igro ubicu nekog.
                            Kaze ilness 75%
                            - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                            - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                            - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                            - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                            - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                            - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                            - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                            - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                            Comment


                            • Ova dva posta iznad, Z0Le i cssra su pravi, konkretni postovi. Pisite ih cesce, hvala za pomoc

                              Slicna situacija kao i Z0La sa dva FT i bez igraca Liverpula. A imam nekoliko solucija. Da sacekam jos jedno kolo pa tad idem sa ta dva FTa ili sad da idem u -4. Balbuena mi je sigurica out a jos bih Lakazeta i Andersona vadio.
                              Igraci u opciji- Bendarek, Serdik, Dzoni(dupliram odbranu Vulvsa) za samo jedan transfer.

                              Za tri transfera sad imam druge opcije- TAA, Mane, Firmino, Rasford, Pogba, Himenez, Barnes, Odoi, .a zasto Redmond? Kakav je jer protiv Celsija mi delovaoo bezopasno?
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Anderson out
                                Son in

                                Comment

                                Working...
                                X