Announcement

Collapse
No announcement yet.

Apertura 2010/11

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Apertura 2010/11

    Velika sansa za Estudijantes i Verona, mec lopta!

    Comment


    • #32
      Re: Apertura 2010/11

      Estudiantes iz La Plate novi sampion Aperture!

      Comment


      • #33
        Re: Apertura 2010/11

        River i Boka igrali prijateljsku utakmicu fghj48d fghj48d fghj48d
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • #34
          Re: Apertura 2010/11

          И прошле сезоне пред почетак су играли... у Мар дел Плати.

          Comment


          • #35
            Srce Riverovih navijača nije izdržalo. U revanš meču plej-ofa za Prvu ligu River je odigrao samo 1:1 protiv Belgrana (prvi meč dobio Belgrano 2:0), što je automatski značilo ispadanje jednog od najpopularnijih timova u Južnoj Americi u Drugu ligu. To je prvi put u 110 godina dugoj istoriji kluba da će "Las galinasi" igrati u nižem rangu.

            Po prvi put Argentina će ostati bez Superklasika, duela Boke juniors i "milionera". Fanovi ekipe iz Bujenos Ajresa su u sudijskoj nadoknadi prekinuli meč, gađajući sve prisutne na stadionu raznim predmetima, pa sudije nije imao kud već da odsvira kraj.

            Na scenu su tada stupili policajci koji su vodenim šmrkovima smirivali navijače.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              Au kakvi ce sad neredi biti u BA.

              Slika govori koliko im znaci klub
              http://p2.trrsf.com/image/get?src=ht...cf&w=407&h=305

              Last edited by danijelkr; 26-06-11, 23:20.

              Comment


              • #37
                River ispade

                A zanima me kakav je ovaj igrač Ricky Alvarez

                http://en.wikipedia.org/wiki/Ricardo_Gabriel_Álvarez

                Traže ga najviše Arsenal, Inter i Roma. I to se spominju dobre pare (nekih €10m) za Velez...

                Ne znam da li će Denis (komentator) da vidi ovo, ima ga na forumu i on je najbolji skaut za to područje

                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Krle View Post
                  A zanima me kakav je ovaj igrač Ricky Alvarez

                  http://en.wikipedia.org/wiki/Ricardo_Gabriel_Álvarez

                  Traže ga najviše Arsenal, Inter i Roma. I to se spominju dobre pare (nekih €10m) za Velez...

                  Ne znam da li će Denis (komentator) da vidi ovo, ima ga na forumu i on je najbolji skaut za to područje
                  Cao ljudi, da, kad se god nadje vremena, tu sam, nema frke da "ocenim" nekog igraca,...,)). E ovako, ne znam koliko gledate Argentinski fudbal, Sport Klub se trudi da maksimalno meceva prenosi, evo cak smo sad i ove plej-of meceve radili, tako da imate priliku da vidite mnogo odlicnih igraca. Riki Alvarez,...,bas dobar igrac, izuzetan tehnicar, prvenstveno dosta mlad 23 godine, tako da moze da odigra dobrih 10-ak sezona u Evropi. Ne kazem da je jeftin, ali mislim da je cena od 10-ak miliona za njega cak i povoljna, jer to je igrac kalibra, mogu slobodno da kazem Havijera Pastorea iz Palerma. Dakle, igrac koji ne samo da poseduje vrhunsku tehniku, vec i neverovatnu kreativnost i ali i onaj "smek" koji jednostavno moderni fudbaleri u danasnje vreme moraju da imaju. Zna da stane na loptu, povuce, ima neverovatan pregled igre, lucidna resenja, strasan sut i ono sto se meni mozda najvise svidja su ti pasovi u prazno, znaci idealna proigravanja za saigrace. Vredi mnogo vise novca od trenutne procene i sto se mene licno tice, najvise bi voleo da zaigra za Arsenal, jer ce u takvoj sredini njegova igra i te kako doci do izrazaja.

                  Prava je steta, da nasi klubovi i ljudi koji su zaduzeni za transfere ne obrate dobro paznju na ovo trziste, cak i na Primeru B, jer neverovatno je koliko u Argentini ima odlicnih igraca na kojima klub koji ih angazuje za relativno malo novca, moze da zaradi.
                  Last edited by Dennis; 02-07-11, 16:03.

                  Comment


                  • #39
                    Svaka čast Denise, odličan post

                    Primetio sam da Alvarez neverovatno ali gotovo i ne koristi desnu nogu
                    Bog mu je dao savršenu tu levu nogu za osećaj i on je maksimalno koristi.

                    Odlično tržište je Argentina i za naše timove. Ali izgleda da naši nemaju tamo skaute uopšte, doduše jedinog skauta koji naši timovi imaju u Južnoj Americi ima Zvezda i niko više Rambu svaka čast!

                    Ali primećuje se da naši ne dovode Argentince gotovo uopšte.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment

                    Working...
                    X