Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 EMIRATES GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2018 (Hockenheim)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Znači Mercedes daje jače motore Force Indiji, a Renault ima bolji bolid od Red Bulla?

    Comment


    • #62



      Ako #Blessed #sexylap ne uzme posle ovog titulu nek se povuče iz sporta. Posle 2010, Montreala izmenjena su pravila baš zbog njega, juče ne popije kaznu, danas profula ulaz u pit ne dobije kaznu . Dokle više sa selektivnim kažnjavanjem?
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #63
        Hamilton has now won the last 9 rain-affected races

        Najbolji u tim uslovima. Jedino Max moze u istu recenicu sa hamiltonom kad je kisa/promjenljivo

        Comment


        • #64
          Originally posted by Nikoletina View Post


          Ako #Blessed #sexylap ne uzme posle ovog titulu nek se povuče iz sporta. P
          Ako Fetel sa ovakvim bolidom (a svi kazu da ima jaci motor od Mercedesa) ne uzme titulu nek se povuce.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #65
            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Ako Fetel sa ovakvim bolidom (a svi kazu da ima jaci motor od Mercedesa) ne uzme titulu nek se povuce.
            Što bi se povukao, nije se ni Hamilton povukao kad je puko od Rozberga?[emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #66
              Odgovor je bio Nikoletini razumeo je on ;)
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #67
                Sto Hamiltonu ne daju titulu odmah sad. Posle danasnje trke F1 vise nema apsolutno nikakvog smisla. Uzas blagi. Deckonja zasticen poput belog medveda, moze da radi sta mu se cefne i nema kaznjavanja. Uzas, uzas, uzas...dotakli su dno dna.

                Sent from my T03 using Tapatalk
                Last edited by Vanja #66; 23-07-18, 08:22.

                Comment


                • #68
                  Ja sam cuo da je Fetel molio da mu se Kimi skloni.
                  Last edited by Vanja #66; 23-07-18, 08:22.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #69
                    Ja ne znam ko kuka iz trke u trku. Budi malo realan. Mani strasti navijacke.

                    Sent from my T03 using Tapatalk

                    Comment


                    • #70
                      Kakve strasti navijacke pa jel Fetel bukvalno preklinjo da mu se Kimi makne.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #71
                        BEZ UVREDLJIVIH IMENA ZA VOZAČE!

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Kakve strasti navijacke pa jel Fetel bukvalno preklinjo da mu se Kimi makne.
                          Potpuno opravdano, uopšte nisu bili na istoj strategiji. Imao je pneumatike u njlošijem stanju jer je toliko dugo bio iz Raikkonena, zbog čega je onako lako izgubio prijanjanje i izleteo u šljunak. Ne znam šta Ferrri očekuje, da će Mercedes pošteno da se bori? Od Spa prošle godine je potpuno jasno da Mercedes koristi sva raspoloživa sredstva.

                          Comment


                          • #73
                            pa malo malo pa kuka...Charlie, Charlie...te SC brz, te spor...te udario ga neko namerno, te zavera svih protiv njega...da ne nabrajam...jednostavo pripadne muka od svega toga. Sta je on u odnosu na ostale da je toliko zasticen? Ako mora da bude prvi, nek kazu lepo. A da ne pricamo ociglednom sklanjanju svih kad treba da ih obidje. Upropastise F1. Zbog koga?

                            Sent from my T03 using Tapatalk
                            Last edited by Vanja #66; 23-07-18, 08:37.

                            Comment


                            • #74
                              Hamilton nije beli medved, nemoj da vredjamo medvede
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • #75
                                Valjda je jasno da se i drugi žale na sve i svašta.
                                Ljudi vože 300 na sat, nervoza, adrenalin, briga za sigurnost, želja da se pobedi.
                                Poenta je šta puštaju u prenos.

                                Naravno da će reditelj češće puštati šta smeta Hamiltonu i Fetelu, a ne šta Gasli komunicira sa svojim timom.

                                A što se zaštite velikih i bogatih tiče, pa to nije ni od Mercedesa, ni od Hamiltona, a neće se kod njih ni završiti.
                                Da ne podsećam kako su se navijači sprdali šta FIA zapravo znači.

                                Comment

                                Working...
                                X