Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX (Silverstone)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16


    Uf, kako bi tek prošao Mercedes danas da Pirelli nije doneo specijalne gume i ovde, nisam očekivao ni blizu ovako dobra Ferrari. Da prođe još sutrašnja trka i da gledamo drugi deo sezone sa koliko-toliko poštenom borbom.

    Red Bull je negde opasno pogrešio sa podešavanjem, mnogo gube u krivinama.

    Comment


    • #17
      Zanimljivo objašnjenje za kaznu Sebu od prošle nedelje.

      Nije zbog onoga sa Sainzom, već "celokupni utisak su gledali tokom practisa vikenda i Q dela".

      Gde to piše u pravilima.

      Comment


      • #18
        Da Eriksen (ili Alfa) nije tako loš, opet bi imali sve Ferarije u deset
        ¡Si Señor!

        Comment


        • #19
          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Ham brzi vozac od Fetela, ko to nije znao sad mu je valjda jasno ;)
          Otvorio si mi oči, hvala ti puno .
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            Uf, kako bi tek prošao Mercedes danas da Pirelli nije doneo specijalne gume i ovde, nisam očekivao ni blizu ovako dobra Ferrari. Da prođe još sutrašnja trka i da gledamo drugi deo sezone sa koliko-toliko poštenom borbom.
            Vetel o tim gumama https://www.motorsport.com/f1/news/v.../?s=1&q=Vettel

            Nemoj se radovati drugom delu sezone, obicno ih tada puste da se trkaju i tada se pokaze ko je bolji.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Nikoletina View Post
              Otvorio si mi oči, hvala ti puno .



              @ Alan
              "Tada ih puste da se trkaju..."
              A sta rade sada?
              Last edited by Mark0; 07-07-18, 17:42.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Vanja #66 View Post


                Uf, kako bi tek prošao Mercedes danas da Pirelli nije doneo specijalne gume i ovde, nisam očekivao ni blizu ovako dobra Ferrari. Da prođe još sutrašnja trka i da gledamo drugi deo sezone sa koliko-toliko poštenom borbom.

                Red Bull je negde opasno pogrešio sa podešavanjem, mnogo gube u krivinama.
                Jao dokle cete se vaditi na te "specijalne gume" pa u Austriji ih nisu imali pa su opet bili brzi od Ferarija i u kvalama i u trci (do kvara).

                A RB ima slabiji motor.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #23
                  A da nije Fetel pretekao Luisa pre kvara? Samo se navijaci ferarija pozivaju na objektivnost, kad ono..

                  Comment


                  • #24
                    Ko ovde sem mene ne navija za Ferari?

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      Jao dokle cete se vaditi na te "specijalne gume" pa u Austriji ih nisu imali pa su opet bili brzi od Ferarija i u kvalama i u trci (do kvara).

                      A RB ima slabiji motor.
                      Ista meta isto odstojanje ko prošle sezone u Austriji. Samo je tad Hamilton imao kaznu zbog promene menjača. Pitam sa što je Hamilton tražio odmah posle pršle trke da se donose na još trka ove sezone te gume ako im ništa ne znače.

                      Originally posted by Alan View Post
                      Vetel o tim gumama https://www.motorsport.com/f1/news/v.../?s=1&q=Vettel

                      Nemoj se radovati drugom delu sezone, obicno ih tada puste da se trkaju i tada se pokaze ko je bolji.
                      Politička korektnost jer je FOM mahnuo prstom. Iskreni komentari Ferrarija na te gume su bili nakon Španije.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Alan View Post
                        Ko ovde sem mene ne navija za Ferari?
                        Pa i ti ćeš kada potpiše ovaj mali nagodinu
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • #27
                          Necu, Hamilton nece jos koju godinu u penziju a nadam se ni u Ferari, a tu je i Okon mada sam otrkrio da je on ustvari Spanac.

                          A Vetel ce uskoro u Mercedes.
                          Last edited by Alan; 07-07-18, 19:21.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Pitam sa što je Hamilton tražio odmah posle pršle trke da se donose na još trka ove sezone te gume ako im ništa ne znače.
                            Trazio je normalne gume sa kojima moze da se trka a ne one sa kojma se balansira sampionat. Sto se nestrpljivi docekacete vi navijaci Ferarija jednu titulu uskoro deset godina je proslo od one otete Meklarenu i Ronu Denisu 2007 vreme je da se namesti jos jedna.
                            Last edited by Alan; 07-07-18, 19:41.

                            Comment


                            • #29
                              Mislio sam na ovog novog iz Alfe, on mi malo zvuči na francuski

                              Kad smo kod otetih titula, a ono propuštanje Hamiltona u zadnjoj krivini u Brazilu godinu dana kasnije
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • #30
                                Svatio sam da mislis na Leklerka, ima vremena za njega kad pobegne iz Ferarija. Postoji mogucnost da si upravu za 2008. Hamilton je bio kolateralna steta 2007 pa su kopenzovali 2008.
                                Last edited by Alan; 07-07-18, 19:54.

                                Comment

                                Working...
                                X