Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bitno je da li je mogao da je stigne ili ne, a očigledno nije mogao. I nije bio neki intenzitet + Nejmar koji se non stop baca u bunar i kome je sada jako teško suditi penal. Sam js kriv kad je debil. Brazilu je jako teško suditi penal kad samo na njega misle.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Koji svijet? BBC i Bein Sport konstatovali da je penal. Evo i status jednog radnika na BBC. Nevjerovatno je da ne vjerujete svojim očima i pored postavljenih slika i videa. Bitno je šta svijet kaže

      https://mobile.twitter.com/GaryLinek...16381003321344
      Samo svojim očima i verujem, sinoć sam iz prve (uživo) imao filing da nije penal, posle usporenog sam se uverio da je to to, izgubio dečkonja kontrolu nad loptom i krenuo u igrača, kontakta je bilo ali nedovoljno za penal, sasvim sigurno.....
      Postavljene slike su mi skroz nebitne, jer recimo po ovom što si ti postavio čovek bi pomislio da sledi lom noge, kad ono međutim
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Originally posted by dekinjo
        Veruj mi, potpuno robotizovani pokreti, industrijski igrač, kad mu daš prostor pravi dar mar, oduzmi mu prostor i onda nastaju problemi kao sa Mbapeom. Kad nema prostora onda je potrebno neko majstorstvo, neki vic, koji indistrijski igrači nemaju.

        Zamolio bih te da mi se obraćaš sa poštovanjem i da me ne vređaš jer ni ja ovde nikoga prvi ne vređam, dobar si lik, tako da sada neću reagovati.
        Svakako mi nije bila namera da vređam. Možemo da pređemo i na Vi ako hoćeš.

        Ne slažemo se nikako po ovom pitanju, tako da nema poente nastaviti raspravku.


        Šveđani su taktički maestralni. Oni ovde mogu primiti samo na neku individalnu grešku. Postavka im je odlićna. Nisu nešto preterano talentovani, ali mogu biti opasni. Neće biti lako Englezima.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Bitno je da li je mogao da je stigne ili ne, a očigledno nije mogao. I nije bio neki intenzitet + Nejmar koji se baca u bunar i kome je sada jako teško suditi penal. Sam js kriv kad je debil.
          To se ne procjenjuje. U teoriji se sve može stići. Ide loptica 10 metara u aut ti je zakačiš i gubiš poen, u teoriji ne zna se gdje bi pala. Ako kontakt nastaje dok je lopta u terenu onda je penal.

          Comment


          • Originally posted by somborac View Post
            Samo svojim očima i verujem, sinoć sam iz prve (uživo) imao filing da nije penal, posle usporenog sam se uverio da je to to, izgubio dečkonja kontrolu nad loptom i krenuo u igrača, kontakta je bilo ali nedovoljno za penal, sasvim sigurno.....
            Postavljene slike su mi skroz nebitne, jer recimo po ovom što si ti postavio čovek bi pomislio da sledi lom noge, kad ono međutim
            Krenuo u igrača ili igrač uklizava otvorenim đonom desne noge prema njemu? Na kraju će ispasti faul u napadu.

            Comment


            • Strasan prekid imaju Englezi


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Englezi uopšte nisu toliko loši. Nekako nemaju neke luzerske igrače. Novi i sveži, tako deluju. Čak i Jang deluje dobro.

                Comment


                • Strerling zvani promasaj


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Nesretni Rahim ni iz ofsajda ne zna gol dati...., a ovo sada je komedija
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Odličan je bio Mažić, i taj žuti Nejmaru je mogao da dosudi ili ne, bilo koja odluka ne bi bila pogrešna.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

                        Greska momci


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Last edited by Miki28; 07-07-18, 16:20.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Cusnuo je Isus loptu, koja izlazi van terena i nije mogao da je stigne nikako.

                          tt
                          Olja i svi ostali...

                          A Mbappe protiv Argentine? Stigao bi i pogodio?
                          sigpic

                          Comment


                          • SVEDSKA 0 - 2 ENGLESKA
                            Golovi: Megvajer 30', Ali 59'





                            sigpic

                            Comment


                            • Engleska ne igra maltene nista ali prolazi, takvi su opasni za osvajanje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Šta reći a ne zaplakati. Gordi Albion dosanjao mnoge sne. U ovu generaciju malo ko verovao, da priznam, ja takođe, oni su korak po korak i eto ih među 4 sa velikim šansama i planovima da se bore za planetarnog prvaka.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X