Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Fali Meza, bez njega igra Argentine nema smisla. Dibalica opet zakucan za klupu, bitno da je Di Prevara tu.

    Comment


    • #32
      Originally posted by seskfabregas View Post
      Dibala je uvjek na klupi a igrao je samo jedan spic, tako da bez hejta
      Znam, a zasto je pozvao onda Dibalu? I je l mislis da ekipi vise doprinose Di Maria i Pavon ili Dibala i neki spic?

      Comment


      • #33
        Strašno, Sampioli ako ne završi u zatvoru nakon prvenstva, ja ne znam. Ovo je težak kriminal što se desilo, i što se dešava u Rusiji. Ne bi me čudilo da osvoje.

        Danas svakako imaju svoje šanse Messija, a Francuzi me uopšte nisu impresionirali, voleo bih da obe ekipe ispadnu, ako može.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • #34
          [QUOTE=LejkerBoy;1844699]Znam, a zasto je pozvao onda Dibalu? I je l mislis da ekipi vise doprinose Di Maria i Pavon ili Dibala i neki spic?[/QUOT
          ovo radi od kad je selektor...Dibala vecinu vremena nije bio pozivan a ne da igra...sa dva spica je igrao samo kad je jurio (protiv NIgerije)
          Samo kazem da ovo radi od pocetka a neki se i dalje cude

          Comment


          • #35
            Argentina je uzela 4 boda u grupi i prošla dalje, ne znaju ni oni kako.

            Iran, Senagal, mora da ima još ispadoše...

            Ono što se dešava u ovakvim situacijama, a poznato je, da oni mogu da odu do kraja.
            Bez ikakve organizacije, bez ičega.

            Imaju Aguera, Di Mariu, Iguaina, Mesija do koga mora svaka lopta pa će on da vidi dalje šta će (ovo je sistem). Odbrana se koliko toliko konsolidovala.

            Comment


            • #36
              FRANCUSKA 4 - 3 ARGENTINA
              Golovi:Grizman 13', Pavard 57', Mbape 64' 68' - Di Maria 41', Merkado 48', Aguero 90+3'





              Last edited by srdjan_sl; 30-06-18, 21:46.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Ovo ce izgleda Hrvati uzet,nije ova Francuska na njihovom nivou.Ne znam Belgija moze li sto.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by bounty hunter View Post
                  Četvrtfinale Argentina
                  Originally posted by Nerealan View Post
                  1/4finale Argentina
                  Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Sve isto ovako, kao da sam ja pisao, osim finala.
                  Finale Argentina-Kolumbija
                  Pobednik svejedno, što se mene tiče mogu i da podele, navijam i za Argentinu i za Kolumbiju.
                  Originally posted by dekkard View Post
                  1/4 Argentina
                  Ovi su već omašili.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #39
                    Mada ima nesto zlokobno u onoj ekipi Japana,imam dobar osjecaj za njih.Masinice su ono.

                    Comment


                    • #40
                      Lagano Francuzi, da imaju trenera upropastili bi ih, ovako je jos bilo i gusto i ne bi me ni najmanje zacudilo da su ovo izgubili. Mesi ocajan mora se reci, ovo su utakmice kad on mora da vuce svim silama, ona sansa pri kraju kad je sutirao kao baba neka najbolje opisuje kakvo prvenstvo je imao. Ipak uzasno neizbalansirana ekipa sa ocajnom odbranom i veznim redom, i objektivno Francuska je u svim linijama sem eto u napadu za dvije klase bolja. Da imaju trenera mogli bi ovo da osvoje, ovako nece.

                      Sad da ispadnu jos Spanci i da se uziva u ostatku sampionata
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Mbape je CUDO ... opasan igrac koji ce biti jos opasniji i nakon toga jos opasniji.
                        Voleo bih sto pre da ga vidim kod Gvardiole. Zamislite Siti sa ekipom koju trenuto ima samo Mbape umesto Rahima Sakila Sterlinga
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Sandugp View Post
                          Mbape je CUDO ... opasan igrac koji ce biti jos opasniji i nakon toga jos opasniji.
                          Voleo bih sto pre da ga vidim kod Gvardiole. Zamislite Siti sa ekipom koju trenuto ima samo Mbape umesto Rahima Sakila Sterlinga
                          Ne znam koliko je on za tika taka, najproduktivniji bi bio u Realu. Mislim svakako ako ga Real bude želeo, dovešće ga.

                          Ja bih voleo Mesija da vidim u Sitiju. Dobri su saigrači dobar sistem, novi izazov u karijeri bi mu bio poželjan.

                          Comment


                          • #43
                            Mesi kad bi dosao u Siti to bi znacilo da Pep mora da ode iz Sitija.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Mbappe doktore, kakva igracina vec sad a sta ce tek biti u narednih par godina[emoji41]

                              Ed, ne pitaj za cijenu, dovodi.

                              Francuzi bzvz zakomplikovali ali ocekivano kad je DD na klupi.

                              Prosto mi je nevjerovatno da su ljudi mislili da ce skupina sarlatana proci dalje. Ni T od tima


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Uroš View Post
                                Ne znam koliko je on za tika taka, najproduktivniji bi bio u Realu. Mislim svakako ako ga Real bude želeo, dovešće ga.

                                Ja bih voleo Mesija da vidim u Sitiju. Dobri su saigrači dobar sistem, novi izazov u karijeri bi mu bio poželjan.
                                Ne bi znao gde ce ga ... na strani u ovoj fazi karijere neca da igra, onda bi igrao spica (laznu devetku) - e sada koliko bi to bilo produktivno pitanje je.
                                Ja bih njega trpao na stranu (desno levo neka bira) - ali to sam ja. Sane levo Mesi desno (neka sece unutra) u sredini Aguero ili Isus.
                                Ipak ne kupuje Siti "matore" igrace, a Mesi je 87 - 31 godina ...
                                I svakako do tog transfera nikada nece doci, tako da su ovo samo fantaziranja.
                                Sa druge strane Mbape moze lagano da napusti PSG .... i onda ce da krene otimacina.
                                Prekoristan bi bio i u Sitiju. Svaka mrtva - druga lopta koja se pokupi negde na sredini, svaki presing dobro odigan koji iscacka protivniku loptu (a Siti to radi fenomenalno) bi otvarao Mbapeu ogromne prilike - brzina, prodornost, finta, sut .. .sve mu je na veoma visokom nivou. Cak ume odlicno i da proigra saigraca .... ma kod Pepa bi iskidao.
                                A i u pozicionom napadu bi se snalazio - kao sto vidimo da se snalazi. Uz sve to je i igrac poteza, moze lagano da se oslobodi, da napravi sebi prostor, odlicno prati akcije, moze da utrcava .... ludilo.
                                Last edited by Sandugp; 30-06-18, 18:52.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X