Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by dekkard View Post
    I Viktor je rekao dobro za naše talente, koji se suše na klupi, sa čime se složio i Stojić i spomenuo Radonjića.
    Možda ima deo od Radonjićeve prodaje, time se bavi sada, menadžerisanjem. A od narednog transfera RADONJIC licno ima 25%.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • #77
      Pa svi znaju da je Radonjić ozbiljan igrač. To će se videti i u budućnosti. Kakav Živković a tek Kostić. Brz kao munja, dobra tehnika, solidna završnica.

      Comment


      • #78
        Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Hvališ ga jer Radonja spomenut [emoji6][emoji5]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Ne, još više mi se svidelo šta trener treba da gleda najviše na terenu, iza lopte šta se dešava, veći fokus nego na samu loptu i spomenuo argentinskog kikireza kao negativan primer jer svaki put skače kad je faul, korner, aut, što znači da obraća pažnju samo na loptu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • #79
          Moj utisak dana pored savršenih tekmi je ostanak Jogi Leva na klupi Pancera.
          Čovek je od 2006. selektor, u Rusiji doživeo veliki neuspeh i opet izglasano poverenje FS da i dalje predvodi prvi tim na čelu.
          Odlika saveza koji imaju cilj i strategiju na duge staze.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • #80
            Originally posted by Uroš View Post
            Pa svi znaju da je Radonjić ozbiljan igrač. To će se videti i u budućnosti. Kakav Živković a tek Kostić. Brz kao munja, dobra tehnika, solidna završnica.
            Znam brate, ipak je to naša škola. Brutalan igrač.

            Možda bih te i shvatio za ozbiljno da ne napisa solidna završnica.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • #81
              Originally posted by srdjan_sl View Post
              Pa generalno je glupa prica ali eto danas je bila poenta da je Mesi prevara posto ne moze sam pobediti na WC. Sad je vec sve to normalno posto je Ronaldo takodje izgubio, a Ronaldo bez gola i asistencije pokazao danas vise od Mesija koji je napravio dve asistencije, vazi.
              Nije fudbal Svetski kup, to je mesec dana fudbala svake 4. godine. Neko ima sreće da ga osvoji, a neko ne.

              Mnogi veliki igrači ga nisu uzeli, Di Stefano, Puškaš (u najdiminantnijoj ekipi u istoriji fudbala), Krojf, Ziko (1982., najbolja ekipa koja nije uzela trofej), Van Basten, a neki jesu, recimo Kleberson 2002., bio bitan šraf, prešao u Man Utd i nestao zauvek. I sad Kleberson je veći igrač od Mesija i Ronalda, nije čak ni veći clutch.

              Možda je bolje porediti Rivalda sa ovom dvojicom, jel Rivaldo bolji ili veći igrač zato što je uzeo Svetski kup?

              Smarate više sa tom pričom ko je bolji. Fudbal je kolektivni sport. Mesi je talentovaniji, prirodniji je fudbaler, Ronaldo je atraktivniji, glamurozniji, ima čeličnu volju jer je nedostatak talenta u odnosu na Mesija nadoknadio ludačkom željom da napreduje i uspeo je. Niko danas ne može reći da je Mesi bio bolji od njega, al ne može se reći ni da je on bolji od Mesija. Nerešeno je i da završimo sa ovom temeom jer igra se Svetsko prvenstvo koje je tek svake 4. godine i nemojte ga upropaštavati sa ovom nebitnom temom jer fudbal je KOLEKTIVNA igra.

              Comment


              • #82
                Zašto kakav Živković? Taj Andrija se poigravao sa vršnjacima na Novom Zelandu. Odudarao je klasom. Igra solidno i u Benfici dok Radonja tek treba da prođe trnovit put ne bi li u istu ravan sa Nišlijom.
                I niko ne spori da ne zna fudbal.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Zašto kakav Živković? Taj Andrija se poigravao sa vršnjacima na Novom Zelandu. Odudarao je klasom. Igra solidno i u Benfici dok Radonja tek treba da prođe trnovit put ne bi li u istu ravan sa Nišlijom.
                  I niko ne spori da ne zna fudbal.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Ja Radonjića neću uzimati za ozbiljno dok ne odigra 2-3 sezone u bar nekoj portugalskoj, holandskoj ili ruskoj ligi.

                  Comment


                  • #84
                    Čovek ima 0 (nula) odigranih tekmi van JSL, u regularnom delu JSL (jelen super lige) je imao 0(nula) golova i 0(nula) asistencija. Ima 22/23 godine. Ja mislim da je dosta. Mada mogu i dalje.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Sandugp View Post
                      A Neimara takne Ljajic - ovaj se okrene 17 puta oko svoje ose i to sve na travi - kako je ono uspeo svaka mu cast.... Koji ti treba skil da se onako izokreces i izvaljas


                      Markan i Ivan povadili malo ovu temu danas

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by dekinjo View Post
                        Nije fudbal Svetski kup, to je mesec dana fudbala svake 4. godine. Neko ima sreće da ga osvoji, a neko ne.

                        Mnogi veliki igrači ga nisu uzeli, Di Stefano, Puškaš (u najdiminantnijoj ekipi u istoriji fudbala), Krojf, Ziko (1982., najbolja ekipa koja nije uzela trofej), Van Basten, a neki jesu, recimo Kleberson 2002., bio bitan šraf, prešao u Man Utd i nestao zauvek. I sad Kleberson je veći igrač od Mesija i Ronalda, nije čak ni veći clutch.

                        Možda je bolje porediti Rivalda sa ovom dvojicom, jel Rivaldo bolji ili veći igrač zato što je uzeo Svetski kup?

                        Smarate više sa tom pričom ko je bolji. Fudbal je kolektivni sport. Mesi je talentovaniji, prirodniji je fudbaler, Ronaldo je atraktivniji, glamurozniji, ima čeličnu volju jer je nedostatak talenta u odnosu na Mesija nadoknadio ludačkom željom da napreduje i uspeo je. Niko danas ne može reći da je Mesi bio bolji od njega, al ne može se reći ni da je on bolji od Mesija. Nerešeno je i da završimo sa ovom temeom jer igra se Svetsko prvenstvo koje je tek svake 4. godine i nemojte ga upropaštavati sa ovom nebitnom temom jer fudbal je KOLEKTIVNA igra.
                        Ovo je najrealniji post napisan i to baš od tebe. Da si uvek realan a ne samo kad ti ide na vodenicu bilo bi vrh.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by p4p1 View Post


                          Markan i Ivan povadili malo ovu temu danas
                          Izvinjavam se za mali off ali mogu samo da uče





                          Hvala za ove reči dole, dosta znače kada dolaze sa IP-a najboljeg igrača haxballa u istoriji SK foruma.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • #88
                            Ne znam kako je Lazovic mogao da nastavi utakmicu posle ovog valjanja, mogao je da izlazira povredu i da izadje, keve mi ne mogu da shvatim kako je mogao da nastavi sa utakmicom posle ovoga, da pomislis da je smrskao čašicu i obe kosti u potkolenici

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Čovek ima 0 (nula) odigranih tekmi van JSL, u regularnom delu JSL (jelen super lige) je imao 0(nula) golova i 0(nula) asistencija. Ima 22/23 godine. Ja mislim da je dosta. Mada mogu i dalje.
                              Cenim da će ova dva klipa biti dovoljna



                              Last edited by dekkard; 30-06-18, 22:10.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • #90
                                Naopako da ne budu dovoljna, jer su jedini koji postoje.

                                Za derbi svaka čast, stigla me loša karma jer sam ga pljuvao zbog hypa koji se ppdigao bez razloga. Okači klip kad je izašao sam kao duh protiv CSKA u Bg, da vidimo inteligenciju i "solidnu" završnicu.

                                Mrzi me da se ponavljam, talentovan je dečko i može da bude ave to što vi maštate, ali je do sada pokazao 0(nulu), a pritom je težak pajser. Baš težak.
                                Last edited by mark !t zer0; 30-06-18, 22:15.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X