Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon ovakvog SP-a nema dileme
    Luka modric najbolji nogometaš s ovih prostora svih vremena



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Daleko iza Piksija, Dejana Savićevića...

      Comment


      • I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Sve ide ka tome da ce Modric na kraju i podici zlatnu loptu. Definitivno je zasluzio.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Mnogo su gotivni ovi Francuzi, sad sam video snimak gde igraju svi football manager

            Ma nema sanse, zlatna lopta je rezervisana za Ronalda. Kad nisu dali zlatnu loptu Xaviju/Inijesti ili Snajderu 2010. nece ni sada Modricu

            Comment


            • Originally posted by Weltschmerz View Post
              Daleko iza Piksija, Dejana Savićevića...
              U Lukinim godinama Savicevic igrao u Rapidu rekreativno, a Piksi postao legenda japanskog fudbala, ne mogu oni da se porede sa Modricem, covjek je vjerovatno i najvazniji sraf Reala i to Reala koji ima cetiri LS, od toga tri uzastopne. Pritom je doveo reprezentaciju do finala Mundijala, Luka je najveci, nije najatraktivniji bio, ali bez ikakvog pogovora najveci.
              sigpic

              Comment


              • Drugačija su vremena nekad bila a drugačija sad. Retko ko je igrao aktivno preko tridesete. To što Luka uzima titule LŠ sa Realom ne govori da je on najbolji igrač sa ovih prostora.
                Piksija su sjebale povrede ali po kvalitetu je ispred Luke.
                Genije takođe. Ne znam da li si gledao Sušića? Ono kako je on igrao bilo je daleko ispred svog vremena. E sad ne mogu se porediti igrači iz onog i ovog perioda i to je najveći problem.

                Comment


                • Inace ovo sto je igrao Ziru za Francusku je nenormalno nesto, mogu da mu osporavaju sve, da se smiju da je bez suta i bez gola, covjek je uhapsio De Brujnea, koliko je samo pretrcao i kakav pritisak vrsio na poslednju liniju protivnika to jednostavno nije realno. Da ne pricam koliko je puta bio u svom kaznenom ili ispred istog, bukvalno treci zadnji vezni, za svako postovanje ta zrtva koju je podnio.

                  S druge strane imamo i Desama koji je ipak nesto naucio i koji je ovo takticki mnogo bolje utegao i zaista Francuska izgleda najbolje jer svako zna svoj psoao i niko nije iznad kolektiva. Nedostaje njima lider, to ce biti Mbape iako nije jos, to nikad nije bio niti ce biti Pogba i Grizman ali su kao kolektiv najjaci, sa najboljim individualcima. No juce je utakmicu dobio jedan vrhunski potez Desama, izvukao je nevidljivog i nervoznog Kantea, kojeg je hrvatska sredina pojela, a nijedna sredina maltene ne jede Kantea, eto toliko su mocni Modric i Rakitic. Izvukao je Kantea, a ubacio NZonzija i na taj nacin dosao do potpune kontrole iako je prije toga nije bilo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Weltschmerz View Post
                    Drugačija su vremena nekad bila a drugačija sad. Retko ko je igrao aktivno preko tridesete. To što Luka uzima titule LŠ sa Realom ne govori da je on najbolji igrač sa ovih prostora.
                    Piksija su sjebale povrede ali po kvalitetu je ispred Luke.
                    Genije takođe. Ne znam da li si gledao Sušića? Ono kako je on igrao bilo je daleko ispred svog vremena. E sad ne mogu se porediti igrači iz onog i ovog perioda i to je najveći problem.
                    Taj real nema slabu tacku, a opet Luka Modric jer njihov najvazniji igrac, vazniji i od Ronalda. Kad on igra Real igra, to itekako nesto govori. On je najbolji vezni fudbaler planete ovog super modernog doba fudbala, to sigurno ima odredjenu tezinu. Susica nisam gledao sem sto sam gledao snimke, ali po tome meni je Sestic onda neprevazidjen, pravi Brazilac. No jednostavno ne moze da se poredi Savicevic neradnik sa Modricem koji traje koliko traje i ne izgleda da ce skoro popustiti. Razlika u mentalitetu je ogromna.
                    sigpic

                    Comment


                    • Savićević je Genije i neradnik to stoji ali kada mu se igra fudbal nije bilo boljeg od njega. Luka je konstantniji i to se mnogo više ceni.
                      Piksi je priča za sebe. Nije imao karijeru kakvu ima Modrić ali kada poredimo njegove najbolje igre sa najboljim partijama Modrića mislim da je korak ispred u svemu sem u kondiciji, trčanju. Opet govorim tada igrači nisu trajali dugo, lošije se radilo sa njima pa ne možemo da poredimo različite dekade.

                      Comment


                      • Najjaci je Capello kad prica o Savicevicu U jednom dahu mu se divi i iskazuje zelju da mu obe noge polomi kolika je lencuga

                        Comment


                        • NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

                          Originally posted by Vladan View Post
                          Taj real nema slabu tacku, a opet Luka Modric jer njihov najvazniji igrac, vazniji i od Ronalda. Kad on igra Real igra, to itekako nesto govori. On je najbolji vezni fudbaler planete ovog super modernog doba fudbala, to sigurno ima odredjenu tezinu. Susica nisam gledao sem sto sam gledao snimke, ali po tome meni je Sestic onda neprevazidjen, pravi Brazilac. No jednostavno ne moze da se poredi Savicevic neradnik sa Modricem koji traje koliko traje i ne izgleda da ce skoro popustiti. Razlika u mentalitetu je ogromna.
                          Koliko god gotivio Modrica ne mogu nikako da se slozim sa tom konstatacijom da je najbolji vezni igrac na planeti. To je za mene Toni Kros, decko 5 godina mladji od Modrica a vec mnogo stosta osvojio pa izmedju ostalog i te LS a uz sve to i Svetsko prvenstvo
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Najjaci je Capello kad prica o Savicevicu U jednom dahu mu se divi i iskazuje zelju da mu obe noge polomi kolika je lencuga
                            Bolesno talentovan,steta zbog glave,mogao je da bude Mesi svoga doba.
                            Last edited by E1_PG; 16-07-18, 14:11.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Najjaci je Capello kad prica o Savicevicu U jednom dahu mu se divi i iskazuje zelju da mu obe noge polomi kolika je lencuga
                              Ma ono sto su Piksi i Dejo radili je perverzija. Steta sto je jednog povreda sjebala a drugog lenjost.

                              Modric je fantastican ali daj mi Piksija ili Deja u svom prajmu prije Modrica svaki put. Modricu svaka cast na konstantnosti, sjajan je
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Koliko god gotivio Modrica ne mogu nikako da se slozim sa tom konstatacijom da je najbolji vezni igrac na planeti. To je za mene Toni Kros, decko 5 godina mladji od Modrica a vec mnogo stosta osvojio pa izmedju ostalog i te LS a uz sve to i Svetsko prvenstvo
                                Modric mnogo vise trci i radi nego Kros, sjeti se koliko je Kros patio dok mu nije pojacana sredina i dok nije Kazemiro ubacen u prvi tim, on je izgledao kao najsporiji covjek planete u jednom derbiju sa Barsom, Modric je em tehnicki nestvaran em krvavi radnik i trci u oba pravca kao lud, meni tu uopste nema dileme, Modric je bolji i vazniji od Krosa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X