Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srki mala ispravka, Firmino je Firmino, ne moze nikako da bude Firminjo. Da je Firminho bio bi Firminjo.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Sutra su mi sanse timova negde oko 50-50 na mecu Svedska i Svajcarska,dok u drugom paru vecu sansu vidim u Englezima. Videcemo kakva ce sanse biti da zaigra Hames ako bude spreman i bude igrao,sanse onda dajem na 50-50.

      Sutra dosta intersantan dan,pa posle pauza opet nekoliko dana.
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        Maro imaš lep avatar.

        Samo kažem
        Ako je zbog komentara za Francusku onda - hvala na pitanju odlično sam sa glavom
        A bez šale koliko sam ispratila,nisam puno priznajem, Francuzi mi deluju nekako najstabilnije od početka,svi ostali su hodali po ivici.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Srki mala ispravka, Firmino je Firmino, ne moze nikako da bude Firminjo. Da je Firminho bio bi Firminjo.
          Posle petog piva itekako moze, u svakom slucaju ispravljeno i hvala na sugestiji.
          sigpic

          Comment


          • Koga li ce sad da izmalerise

            Comment


            • BELGIJA 3 - 2 JAPAN
              Golovi: Vertongen 69', Felaini 74, Cadli 90+4' - Haraguci 48', Inui 52'





              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Belgija protiv Brazila ne smije izaci sa tri stopera, ne smije izaci sa De Brujneom kao zadnjim veznim, to bi bilo samoubistvo. Znaci Kompani klupa, Tobi i Fertongen stoperi, desno Munije, lijevo Lukaku, ispred odbrane Vicel i Dembele ili Felaini, mada je Maruan bolja opcija sa klupe, em je svjez onda, em ga je tesko cuvati. Ispred njih KDB, lijevo Azar, desno Mertens i najistureniji Lukaku.
                Mislim da Jordan Lukaku nije u Rusiji... Nemaju valjda nijednog levog beka

                Jedino ds stave sakatog Vermalena ili mozda Vertongena...
                U svakom slucaju ce Willian ako mu se bude igralo da ih pregazi.

                Comment


                • Vermalen bolje nego Vertongen.

                  Brazil nije odigrao nijednu dobru utakmicu a prošli su. Plašim se da će nekoga nakantati samo tako.

                  Comment


                  • Golovin je istrcao 16km protiv Spanije, uz 60 sprinteva. On i onaj Zobnjin su mozda i najjaci partneri u sredini sto se tice trcanja koje sam ikad gledao. Obojica preoru skoro 12km za 90 minuta.

                    Izgleda da povreda Kavanija nije ozbiljnije prirode, tretiraju ga kao day-to-day. Nadam se da ce uspjeti da se oporavi, pa da gledamo zanimljiviji mec.
                    Last edited by Reise; 03-07-18, 00:21.
                    sigpic

                    Comment





                    • Svlacionica Japana posle meca sa Belgijom. Kakva kultura, svaka cast


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Senegal mi je bio bas gotivna ekipica, domaci selektor + par igraca koje gotivim. Martinezu sam na pocetku SP-a pozelio da se sto prije vrati kuci. Razlog - nepozivanje Radje. A sad zelim da zgaze Japance, onako bas ruzno da ih izdominiraju.
                        Nije moglo bolnije da se zavrsi.

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post



                          Svlacionica Japana posle meca sa Belgijom. Kakva kultura, svaka cast


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Cekaj nije mi jasna konstatacija?
                          Kako izgledaju ostale svlacionice posle meca?
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • СПАСИБО
                            Mada, malo se i preteruje sa tim prezovanjem čišćenja tribina i svlačionica.
                            Last edited by La Jugoslavia; 03-07-18, 11:48.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Spanski savez-special little snowflakes

                              sigpic

                              Comment




                              • Za Spance

                                Comment

                                Working...
                                X