Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravih da kazem da je ulazak Kovacica unio mnogo energije u igri Hrvatske, mora da dobije vecu ulogu protiv Rusa. I ovaj nivo bi trebao da bude dovoljan za Ruse ali Hrvati imaju prilicno smotane stopere tako da svakakve gluposti su sposobni da prime.
    sigpic

    Comment


    • Zakuntao sam posle utakmice... gde se sad probudih...

      Nije bio crveni.

      Od ove, završene sezone uvedeno je pravilo da "nema dvostrugog kažnjavanja". Znači ne penal i crveni. Ko je bio mazohista pa gledao studio u poluvremenu lige šampona kao ja, sve sa komentarom sudije zna.

      Mnogo je da se ekipa kazni i penalom i crvenim. Tako je odlučeno. Što mi je logično.

      Ako je npr. 30 min, popiće i gol iz penala i biće razbijeni, tako da ništa od revanša.

      Samo ako se igrač baci kao golman ili startuje ludački.

      Meni je Rusija - Španija bila dobra utakmica.

      Ali odoh da spavam LOL.

      Comment


      • Meni je Rodrigo uneo puno energije kod Španije,dao je opciju vise u napadu,svežiji i agresivniji u odnosu na Koštu,ocekivano ali to nije bilo dovoljno za njih. Zatim penale su loše izvodili do bola a De Hea ni jedan penal nije skinuo,nestvarno za njega.
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Ma mogu oni da se pokrivaju "promenama pravila" koliko hoće, ono je crveni karton boldovano i underline dva puta.
          Otvoren gol.
          Start sa leđa koji blage veze nema sa loptom.
          Danac je ostao u čudu nakon što je ostao na terenu, jedina namera mu je bila Rebić i njegove noge, skandalozna odluka sudije.

          Sada vidim Belgija ima najviše glasova (7), znači nema šanse za titulu.
          Last edited by La Jugoslavia; 02-07-18, 09:36.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Ljudi su uvek voleli Brazil. Ali od ovog Nejmara ne mož se gleda ni jedna ekipa gde je on.

            Napred Mexico!

            Comment


            • Kakva crna Belgija i titula. Nikako ih ne vidim na tronu i ako imaju roster da se smrzneš. Nemaju toliko izražen pobednički mentalitet da bi išli do kraja.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Dole Belgija i Brazil, napred Kolumbija
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Stidljivo bi rekao "moj" Gordi Albion ali znam da su to samo puste želje.
                  Nisam pametan na koga se kladiti. Nemam izrazitog favorita.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Rusija - Japan finale.

                    Posle koga izbija rusko - japanski rat, kao 1912

                    Comment


                    • Nešto slično Meksikancima trebali smo mi ući. Udariti Brazilce u meso i pokazati igru bez respekta, pardona i straha.
                      Naši su duel izgubili već u svlačionici.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • 2014 Nemačka-Argentina
                        2010 Španija-Holandija
                        2006 Italija-Francuska
                        2002 Brazil-Nemačka
                        1998 Francuska-Brazil
                        1994 Brazil-Italija
                        1990 Nemačka-Argentina
                        1986 Argentina-Nemačka
                        1982 Italija-Nemačka
                        ...
                        Nema Nemačke, Italije, Španije, Holandije, a uvek, ali baš uvek mora evropska selekcija u finale.
                        Moj tip je da neko od ovog trojca ide u finale: Francuska/Belgija/Engleska, Francuska najviše liči, mada ima pogolemu kosku u četvrtfinalu, ratnike Uruse.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Nešto slično Meksikancima trebali smo mi ući. Udariti Brazilce u meso i pokazati igru bez respekta, pardona i straha.
                          Naši su duel izgubili već u svlačionici.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Meksikanci su uvek bili ekipa koja je mogla da nadtrči svakoga.

                          Mi...

                          I nemaju oni respekta Brazil nešto...

                          Comment


                          • Uzeo loptu padavičaru Nejmaru u 16 kao malom detetu čovek.

                            Comment


                            • Suviše Kutinja ostavljaju da kruži oko šesnaesterca. Leće mu jedna i onda Očoa u problemu.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Ovaj Fagner je stvarno govno od beka .... majmunisu ga Meksikanci.
                                Filipe Luis suvise defanzivno orijentisan na drugoj strani sto i nije lose, ali ne moze da pomogne u fazi napada .... Tek se sada vidi koliko se sjebao sto nije Sandra pozvao.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X