Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    @Mara
    nisam ja uopste krila zasto navijam za Djokovica, bolje 13 nego 18



    koga?
    Znam
    Ima logike ne kažem...nego Novak prvo treba da stigne do nje, a sutra sam sigurna da nećeš navijati za njega...
    Msm uz dužno poštovanje Kevinu i navijačima i ma koliko on umeo da odigra dobro mnogo bi bilo da i on preko Nolta dođe do GS.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • nolt je velemajstor u poklajanju GS-ova+anderson je odličan
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Znam
        Ima logike ne kažem...nego Novak prvo treba da stigne do nje, a sutra sam sigurna da nećeš navijati za njega...
        Msm uz dužno poštovanje Kevinu i navijačima i ma koliko on umeo da odigra dobro mnogo bi bilo da i on preko Nolta dođe do GS.

        ali nece mi biti strasno i ako Novak osvoji
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ma kakav Kevin,ok da je dosao u QF ili SF,ovako u finalu posle 2 preteska meca i 2 MTO na proslom ocekujem ili predaju ili lakih 3-0 za Noleta...mada to se vec posle Monte karla videlo,da je pik forme i meceva Wimbldon

          Comment


          • Cestitke Novaku.

            Sto se tice finala I imao sam osecaj pre meca da Kerber dobija u 2 seta... Za Serenu realno pravi test na turniru je tek bila Kerber. Mora to jos bolje. Na kretanju da se radi najvise.

            Comment


            • ево репризе, е сад да видим своим очима шта се дешавало....
              sigpic

              Comment


              • ja ostajen+m pri pilulama,ipak-završiću u bolnici posle ova tri dana
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Zika View Post
                  ево репризе, е сад да видим своим очима шта се дешавало....
                  molim za link ako imaš za stream
                  Wizard

                  Comment


                  • дају на СК 2
                    sigpic

                    Comment


                    • našo,fala
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ma kakav Kevin,ok da je dosao u QF ili SF,ovako u finalu posle 2 preteska meca i 2 MTO na proslom ocekujem ili predaju ili lakih 3-0 za Noleta...mada to se vec posle Monte karla videlo,da je pik forme i meceva Wimbldon
                        Novak je umorniji.Kevin igra bum-bum tenis sa malo kretanja, a Novak je danas i juče trčao kao blesav...Kevin imao dan odmora više ...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • pa nek ga novak natera da trči
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Volim da gledam studio ali samo zbog one trojice iz Londona, Govedarica me isto izuzetno nervira, a ova je curka kakve nema
                            Slažem se i sa jednim i sa drugim, ovaj Govedarica je Mijaljević look-a-like ljigavi, da mu kažeš " nebo je crno" počeo bi da ti objašnjava kako samo što nije kiša, koliko će da traje i sl. a posle minut da mu kažeš "sunčano je" onda bi pričao kako će to da utiče na igru i kako je dobro što nema nevremena na vidiku.
                            Ćurka se u životu nije spremila za emisiju, niti ima pojma o sportu o kojem se priča, niti izgleda kao da bi trebalo to da je zanima, ako nešto ne zna samo se glupavo smeje, a i žnaru je i seljančura.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kakav ce sutra biti sudar izmedju Jelene i Kesley, dve devojke koje "briljiraju" u boksu 😂

                              Kevin je sve vise i vise kompletniji igrac, ako bude bio fit moze biti svasta.
                              Kapiram da ce uzeti set, tipujem 3:1 za Novaka.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Novak je umorniji.Kevin igra bum-bum tenis sa malo kretanja, a Novak je danas i juče trčao kao blesav...Kevin imao dan odmora više ...
                                Videcemo,Nole je imao iskustva sa ovakvim situacija AO 2012,prva Marej 5 sati,pa Rafa,pa mastersi teski dan za dan...plus Kevin je uzimao 2 MTO juce jedan u toaletu i pio pilule ne znam sta mu je,ali nece moci on Noletu nista,sem ako ne ponovi neko ludilo ko one godine pa i tad nije uspeo,a kamoli sad dobice par riterna u pertle i aj cao...al aj videcemo,ja vec razmisljam o USO,i kako ce tamo sa Rafom,al samo nek je zdrav

                                Comment

                                Working...
                                X