Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by bojanaBG View Post
    U drugoj temi sam objasnila, mogli su oni da stave finale u 18h i bilo bi svima super.
    Poenta je da se oni ne prilagođavaju nikome, njima se drugi prilagođavaju, ako žele iole pristojnu gledanost, Vladan objasnio.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • #47
      Podcjenjujete Nadala. On zna da je ove sezone prilika. A zeli i broj jedan do kraja godine.

      Kladionice su odreagovale na zrijeb:

      Code:
      	Iza zrijeba	Pon. 25. jun	razlika
      Federer	33.67%		31.50%		2.17%	Dosta je posao naprijed.
      Novak	13.89%		13.70%		0.19%
      Cilic	11.24%		10.99%		0.25%
      Nadal	10.64%		9.86%		0.78%	Dosta je posao naprijed.
      Kirjos	4.45%		5.20%		-0.75%	Prilicno je otisao nazad.
      Zverev	4.26%		4.88%		-0.62%
      Raonic	3.03%		3.77%		-0.74%	Najvise je otisao nazad.
      Mari	2.80%		3.23%		-0.43%
      Delpo	3.92%		3.03%		0.89%	Najvise je otisao naprijed.
      Dimit.	1.60%		1.91%		-0.31%
      Thiem	1.48%		1.43%		0.05%
      Shapo.	0.77%		1.26%		-0.49%
      Ander.	1.61%		1.14%		0.47%
      Ostali	6.64%		8.10%		-1.46%

      Comment


      • #48
        Originally posted by dekkard View Post
        Poenta je da se oni ne prilagođavaju nikome, njima se drugi prilagođavaju, ako žele iole pristojnu gledanost, Vladan objasnio.
        Poenta je da W postoji duze od SP i da imaju svoju tradiciju i da teniseri ne treba da ispastaju zbog fudbalera.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #49
          Originally posted by zdravkelja View Post
          Osim ako ne dobije najbolji zreb u istoriji, Nadal moze da bude zadovoljan ako odbrani bodove
          Morao sam da prizovem Cetvrtfinale u najgorem slucaju, a onda ce teren i samopouzdanje poceti da rade u njegovu korist.

          Djokovic ima gomilu mina, zeznut zreb.

          Federer je dobro prosao, ali mislim da ce Cilic biti kraj puta za njega.

          Comment


          • #50
            Originally posted by bojanaBG View Post
            Poenta je da W postoji duze od SP i da imaju svoju tradiciju i da teniseri ne treba da ispastaju zbog fudbalera.
            Ma može da postoji još 200 godina duže, ovo prate milijarde.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #51
              Originally posted by bojanaBG View Post
              Poenta je da W postoji duze od SP i da imaju svoju tradiciju i da teniseri ne treba da ispastaju zbog fudbalera.
              Bokice to ti je surovi kapitalizam,zakon jaceg,velika riba jede malu giricu.

              Comment


              • #52
                Originally posted by dekkard View Post
                Ma može da postoji još 200 godina duže, ovo prate milijarde.
                Ma dobro, ja ih podrzavam sto nece da menjaju termin, treba da postuju sebe, svoj sport i tenisere.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #53
                  Nadal ima najlaksi put u prvim kolima, taman ono sto on i zeli. Novak je jedini u njegovom delu zreba koji mu moze stati na put u tim zadnjim kolima, taj mec i ocekujem u sf .Ovamo bi stvarno trebalo biti Cilic -Role, s tim sto nesto mislim da i jedan i drugi mogu stati malo ranije.....
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by MarRF View Post
                    Nadal ima najlaksi put u prvim kolima, taman ono sto on i zeli. Novak je jedini u njegovom delu zreba koji mu moze stati na put u tim zadnjim kolima, taj mec i ocekujem u sf .Ovamo bi stvarno trebalo biti Cilic -Role, s tim sto nesto mislim da i jedan i drugi mogu stati malo ranije.....
                    Coric i Querry su dobra priprema za Cilica. Podrazumeva se da igra mnogo bolje nego sto je igrao u Nemackoj.

                    Comment


                    • #55
                      Borna nece viditi Rodzera a vala nije sigurno ni Kveri
                      A Stako, hehehe
                      Last edited by MarRF; 29-06-18, 13:09.
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • #56
                        Borna otvara protiv Medvedeva, to nije bas lako 1.kolo.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • #57
                          Nesto gledam ovu cetvrtinu gde je Isner, zna li iko u kakvom je fizickom stanju, Ako ga Stiv ne zaustavi eto njega pravo do Cilica, isterorisace ove nesrecnike kod njega
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • #58
                            Zna Steve kako sa Isnerom, moze tu biti 5 setova.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • #59
                              Stanu bivša žena u zadnje vrijeme pravi žrijebove?

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Koliko sam shvatio finale Vimbldona je u 3 finale svijetskog u 5.Lose je to .
                                Zamisli, da Englezi doguraju do finala svjetskog prvenstva. CC če se izrazniti poslije 1.seta finala.

                                Comment

                                Working...
                                X