Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ajde, u avatar na mesec dana. Jasna su pravila, dobije li Rafa ti nosis avatar koji ja odberem, dobije li Novak onda obrnuto.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ne mora da se izjednaci sa Slemovima, on sa ovim osvajanjem Vimbldona jasno stavlja do znanja da ne bjezi od svoje najslabije podloge kao sto to Federer radi od sljake, vec je tu i osvaja jos jednu titulu, cak trecu na Vimbldonu, deset godina nakon sto je upravo na Vimbldonu skinuo Federera sa trona.
        Svejedno će ga stići vrlo brzo jer je Rafaelo nepobjediv. Pošto Novak nema ozbiljnu pobjedu 2 godine, iluzorno je očekivati da će se desiti protiv najvećeg svih vremena. Ako bi uspio 1 set osvojiti bio bi to veliki napredak u odnosu na prethodne turnire.

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Neko za kladbu?
          Čestitke na 18 GS-u, brutalna igra.

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Ajde, u avatar na mesec dana. Jasna su pravila, dobije li Rafa ti nosis avatar koji ja odberem, dobije li Novak onda obrnuto.
            Dogovoreno.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ajmo Kevine

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Čestitke na 18 GS-u, brutalna igra.
                Zaobidji me sa ove detinjaste price.
                OVAKO

                Comment


                • Navijam za Andersona jer njemu trebaju još samo dva seta da završi ovu uspavanku.

                  Comment


                  • "Žao mi je što nisam nešto sretniji u ovom trenutku, ali emocije su mi pomiješane. Strašno sam umoran i mislim da bismo trebali sjesti i razmisliti o tie-breaku u petom setu jer ovo više nema smisla. Pred kraj meča više ne možeš ni uživati od umora i jako mi je žao Johna jer, iskreno, ne znam kako bih podnio poraz u ovakvom meču u njegovoj situaciji. Naravno, presretan sam ulaskom u finale i nadam se da ću se uspjeti odmoriti do finala", rekao je Anderson nakon meča.

                    Svaka mu je na mjestu. Ono do 4 da se igra su gluposti, ali tb u 5. setu je pod moranje, što prije.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Tacno sam prije meca isner-anderson rekao da se bojim da ce se zadnji set igrati sjutra, pod suncem.. Ali bar nije ispalo da se igra peti set, vec Novak ulazi sa prednoscu. Ukrao je ovaj treci set. Nenormalno me je razocarao u drugom i trecem setu. Jeste rafa digao igru, ali samo zato sto je Novak prestao da "sara". Novak bas cudno zna da "baguje" u razmjenama po dijagonali. Previse puta mu se otvarala paralela za inicijativu, ali on nece, on je daje Rafi na penal. Nema vjere nesto u te paralele, narocito sa forhenda. I sa bekenda je vrlo odmjereno i bojazljivo igra, tek da prebaci mrezu. A i svaki od tih puta je napravila problem Rafi, pa i ona najsporija. S tim varijacijama ga je opjanio u prvom setu i onda je jednostavno prestao da igra tako. Vec jednodimenzionalno, predvidljivo. Kad bi se takva situacija pruzila Rafi, da su toliko van terena u razmjeni po dijagonali, samo posalje skracenu ili najobicniju paralelu bez ikakvog spina. I skoro vazda cisti viner. Ne znam, nisam pametan.. ali nije ni Novak, bogome. Baguje i to mi se ne svidja.

                        Comment


                        • Rutiniraj.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Mogao je Nole i večeras da ga dobije, ali ovako je bolje zbog gledalaca koji su premoreni od tenisa danas.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • У односу на први сет Ноле је деловао испумпано, слао је млаке лопте што је Рафи дало времена да се намести и заврти из све снаге, тако да је Рафа деловао као силеђија који млати клинца... е сутра ће Ноле бити свеж за први сет и удараће надам се јако да Рафа делује као клинац....
                              sigpic

                              Comment


                              • Definitivno Novak nije jos onaj stari.. Daleko je on jos od onog sky high samopouzdanja.. Ali polako, mic po mic..

                                Mislim da je ovde sve Marija izbaksuzirala.. cim se ona pojavila Nole je poceo da propada.. isto kao protiv Delpa..i Zvereva.. i Engleske...
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X