Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by luka View Post
    Mislim da bi Kevin trebao u finale. Nekako bi bilo šteta da.nakon preokreta protiv Rogera ne igra finale. Zaslužio je.
    Zasluzio je finale samo ako pobedi danas, veoma jednostavno.
    Izner nestvarno servira, Andersona mora da oseca posledice meca protiv Rogera, sto fizicki sto psihicki, tako da je po meni ipak Izner favorit.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Anderson nema sanse protiv Djokovica, zato bi bilo interesantnije (koliko uopste moze da bude) ukoliko bi Isner prosao..

      Comment


      • Ali na pomisao da Izner ili Anderson mogu da imaju GS.... brrrrrrr

        I to preko ove dvojice

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pa navijali ste za Andersona, u cemu je sad problem?
          Po meni je krug napravljen, Rafi je najtezi protivnik Novak i ako ga prodje uzima GS, a sto se tice Novaka mislim da mu je u ovom trenutku Isner najveca prepreka.

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Anderson nema sanse protiv Djokovica, zato bi bilo interesantnije (koliko uopste moze da bude) ukoliko bi Isner prosao..
            Anderson nema sanse protiv Nadala, protiv Novaka svi imaju sansu.

            Comment


            • Anderson ce ako prodje, a nece, dobiti po usima od Novaka

              Comment


              • Vece sanse ima Anderson protiv obojice zbog bolje igre u polju.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Bilo bi veoma pozeljno da se drugo pf odigra u dvoranskim uslovima. Sto se krova tice, 'el ga navlace u zavisnosti od prognoze ili tek kada pocne kisa? Recimo da znaju da od 15 pocinje kisa, 'el ga navuku pre pocetka prvog meca ili cekaju da pocne?
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Anderson igra puno vise tenis, za razliku od Isnera. Već je igrao finale Gs, za razliku od Isnera. Dobio je Goata na W nakon preokreta. Ja ga vidim kao osvajača. Zasužio je.

                    Comment


                    • Mislim da Novak svojim riternom dosta neutralise Andersonov servis a uzmimo u obzir da Novak sigurno nece biti statican u finalu i cekati gresku. Onakvu partiju protiv Federera, Anderson ne moze da ponovi..

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Nikakav ritual nece pomoci Rafi sutra.
                        E sad je ovaj RITUAL na najtežem testu.

                        Ako Rafa prođe danas ovom ritualu nema kraja, u suprotnom slučaju došli smo do njegovog epiloga.

                        Comment


                        • Originally posted by Vule_89 View Post
                          Anderson nema sanse protiv Djokovica, zato bi bilo interesantnije (koliko uopste moze da bude) ukoliko bi Isner prosao..
                          Zbog čega Anderson nema šanse protiv Novaka?


                          Nemojte podcjeniti Anderson i Isnera!!!

                          Comment


                          • Novak bolje riternira od Rogera, vise ce drzati lopticu u igri. Anderson ce morati da zaradi poene a u razmeni je slabiji u odnosu na Novaka, tako da ce ici na mrezu. Drugi servis mu nije toliko dobar.

                            Comment


                            • Da je Rafin bekend malo lošiji na ovom turniru tipovao bih sigurnu Novakovu pobjedu, ovako baš i nisam siguran u nju kao što sam bio ranije. Kada se priča o njihovom match upu najviše se spominje Novakova mogućnost da bekend dijagonalama pritiska Rafin forhend, ali se često zanemari koliko mu štete Novak nanese forhend top spin dijagonalama na bekend gdje je često u stanju Rafu potpuno izbaciti iz terena, prisiliti ga da se brani defanzivnim slajsom ili balonom. No, kada Rafa udara bekend kao što to radi na ovom turniru, onda je u stanju udarati dublje i napadati ranije u oba pravca i tako otežati Novaku poziciju za kontrolisane napade.

                              Svejedno, tipujem na Novakovu pobjedu danas i nadam se teniskom klasiku, jer svi preduslovi za takvo nešto su ispunjeni. Novak želi prvo finale Slama još od 2016-e, a Rafa prvo finale Wimbledona još od 2011-e. Obojica su motivisani, obojica imaju nivo i nadam se da će ubit boga jedan u drugom.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Neko za kladbu?
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X