Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Polako ljudi dajte malo i nek gubi, "smorili" ste, pa "juce" ste slavili punoletstvo sad vec 20. Covek je uzeo 3 od zadnja 4 GS koja je igrao. Daj i da mi proslavimo punoletstvo, dosta je Fedu ovo do daljnjeg ne mora bas po USO
    Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa i Nadal je osvojio 3 slema u poslednjih godinu dana, zar ne bi trebalo i on da prikoci?
    neka Djokovic osvoji, on se muci vec 2 godine, red je da se on raduje i njegovi navijaci
    A da vi malo prikočite? Mi nismo uzeli GS 2 godine...
    P.S.Hvala Bojana
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ne mora da se izjednaci sa Slemovima, on sa ovim osvajanjem Vimbldona jasno stavlja do znanja da ne bjezi od svoje najslabije podloge kao sto to Federer radi od sljake, vec je tu i osvaja jos jednu titulu, cak trecu na Vimbldonu, deset godina nakon sto je upravo na Vimbldonu skinuo Federera sa trona.
      Znači i vi navijači Đokoviča imate vaš ritual?

      Siguran sam, da sa optimizmom čekate sutrašnje polufinale, a svakako imate dobre razloge za to. NOle igra odlično na ovom Wimbledonu. Svakako je sutra favorit. I kladionice ga stavljaju kao favorita.

      Nadala može spasiti od poraza jedino naš ritual.

      Comment


      • Ma pustite rituale, bice dobar mec, ali dobija Rafa. Vamos!!!

        Comment


        • Nikakav ritual nece pomoci Rafi sutra.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            A da vi malo prikočite? Mi nismo uzeli GS 2 godine...
            P.S.Hvala Bojana
            Samo da nas neki isner sve ne namiri
            Last edited by Joker; 13-07-18, 00:35.

            Comment


            • Odbijte razni ritualisti, prognozeri, vidovnjaci i dzinkseri!





              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pa kako Olja, poznato je da svemirom generalizovano upravljaju neke četiri sile(gravitacija, elektromagnetna, male i velike nuklearne), na epohalnom civilicacijskom dešavamju Wimblndonu sa dvojicom legendarnih igrača ovog sporta ove sile se ne ponašaju po poznatim i uobičajenim zakonima na nivou današnje nauke

                TAMOS!
                Last edited by Dekson; 13-07-18, 10:55.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Olja,

                  Hvala na klipu. Da Novak moze tako da igra, bio bih totalno samouvjeren danas. Ovakao sam 50%:50%.

                  Comment


                  • Ako Isner i Anderson udju u onu serversku klackalicu od 50+ gemova, necemo Djokasa i Nadala gledat prije 7h.

                    Comment


                    • @shminka

                      Pripremi se da se iznenadiš.
                      1. Andrey Rublev
                      2. Thanasi Kokkinakis
                      3. Alexander Zverev
                      4. Ernesto Escobedo

                      Renesansa tenisa u 2016 godini.

                      Comment


                      • Isner i Djokovic dobijaju sa po 3:1, meni se tako javilo
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Isner i Djokovic dobijaju sa po 3:1, meni se tako javilo
                          I ti ćeš se iznenadit znači
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Zasto da se iznenadim?
                            Nisam rekla da ce biti tako, nego da mi se javilo, 2 razlicita pojma
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ocekuje se kisa

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Isner i Djokovic dobijaju sa po 3:1, meni se tako javilo
                                Mislim da bi Kevin trebao u finale. Nekako bi bilo šteta da.nakon preokreta protiv Rogera ne igra finale. Zaslužio je.

                                Comment

                                Working...
                                X