Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav dan, kakvi teniski klasici. Siguran sam bio da okrece Nadal nakon 2-1, fizikalije su presudile. Ali jos bitnije nisu samo fizikalije nego i sampionska volja Nadala, strasno kakav je to teniski sampion, nemam reci. Konacno da i on dobije neki triler na travi, a znamo da on ne osvaja titule ovde bez neki mec u pet setova. 2010 Pecner i Hase, 2008 Roger u finalu, tako da...
    OVAKO

    Comment


    • Sansa karijere za Isnera
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Sansa karijere za Isnera
        Izner rekao da mu podloga savrseno odgovara, nije toliko brza, a i odskace loptica taman kako on zeli
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Izner rekao da mu podloga savrseno odgovara, nije toliko brza, a i odskace loptica taman kako on zeli
          Izner bas ima sjajnu sansu. Iskreno pogotovo ako mu protivnik bude Novak. Nadal je preveliki sampion da bi izgubio od njega i mislim da bi mnogo vece sanse u tajbrejkovima imao protiv Novaka.

          Comment


          • Sve bi ovo bilo mnogo lakse da Rafa ne prokocka 4:2, 5:3 tj ukupno 4 set lopte u TB-u 2 seta.

            Koliko god da Delpo bio dobar na brzim podlogama on se protiv dobrog Rafe ne pita ni na njima nista jer Rafa ima dovoljno oruzja da i tu diktira poene.Da mu opterecava BH, siri teren i slicno.Jos kad servira iole bolje, sto itekako moze i zna...
            Danasnji mec na US-u ili AO- je 3:1 za Rafu uz 2 nesto teza seta od kojih jedan moze izgubiti u TB, druga dva su 6-3.


            Nisam siguran kolko mu je 5 sati tenisa danas pomoglo. Nije preumoran kroz sezonu, manje je igrao nego prosle godine, ali mislim da je ovo ipak previse i da nema goriva za Novaka.
            Igrom, mudima i glavom mislim da bi mogao parirati i odvesti mec u kranje neizvjesnu zavrsnicu, poraz od 3:2 ili 3:1 uz sva 4 teška seta.Ili naravno pobjeda isto tako...
            Ovako bi moglo zavrsiti i brze ali nema veze.

            Vec sam pricao, mislim da ga potencijalni poraz od Novaka nece zabolit.
            Mnogo je bolji u H2H na GS-ovima, bjezi mu 5 slemova...sto se kaze siguran je
            Roger je ispao, pojacao je i svoj bodovni saldo ali i razliku naspram Rogera. Win win je sta god bude dalje.
            - 19 Grand Slams titles (84 titles)
            - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
            - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
            - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
            - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
            - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
            - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
            - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

            Comment


            • Ma nema Isner nikakve sanse u finalu, nego bi bilo lepo da dodje do istog, kao uspeh karijere.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Ma nema Isner nikakve sanse u finalu, nego bi bilo lepo da dodje do istog, kao uspeh karijere.
                Ja bih mozda dala malu prednost njemu u odnosu na Andersona, najvise zbog toga sto je Anderson sigurno mentalno ispraznjen posle danasnjeg meca, a protiv Iznera ce mu trebati puna koncentracija kad onaj krene da servira.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Isto mislim, ali Kevin ima vece sanse u finalu od Isnera svakako.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by topspinforehand View Post



                    Vec sam pricao, mislim da ga potencijalni poraz od Novaka nece zabolit.

                    ne da će da boli nego će boleti više nego bilo koji raniji poraz

                    rekoh i ja,ko pobedi u
                    petak,a brijem da će rafa, biti i pobednik turnira.od kako je fed uzeo prvi svoj W samo je velika četvorka dizala pehar i niko drugi (petnajs leta,ako se ne varam,eeeeeeeej)

                    dakle,pobedom stiže na 18,mlađi je od dejke 6 godina,ima više mastersa,može da ga stigne i prestigne po broju GS i postaje GOAT



                    i moram da dodam još ovo,nevezano za sam meč-ste zapazili kako je zli mali rekao (ne mogu tačno da ga citiram) nešto u stilu "kako su organizatori naneli štetu fedu,stavivši ga na teren br 1"-pa plakno sam


                    I JOŠ moram da odem na sajt ESPN-a da vidim jel bodo živ
                    Last edited by Beocca; 12-07-18, 00:28.
                    Wizard

                    Comment


                    • #1: Hhahgahghaghaghahhghgajagkajsghajkgdsjkhsjaghajkgh ............od Andersona ahgahghaghakgjakgahgagkjhagjkshgkaghahgkhaghgahksg ........nakon 2:0 u setovima, covek gubi tri seta zaredom.........od Andersona gahghaghajkgaghagjahgjhgjghhaghgahghaghgah. Ne smes da dozvolis ovako nesto, prosto ne smes. No dobro, i da ga je nekako prosao, svakako titulu video ne bi. Nek radi sta mu je volja, ali na kraju sezone bi mu bilo najbolje da se povuce.
                      Sa jedne strane penzija, sa druge 0 GS titula koliko god da igra, pa nek bira.

                      #2: Nike sjajan posao odradio, videle su glavonje da je to to od Rodzera, a onda demonstrirali silu tako sto je prvi put nakon 20 uzastopnih meceva na CC igrao mec na No1.
                      Nike masinerija, nema s njima zajebavanja

                      #3: Nadal ocekivano rutinski sa Esencijom.

                      #4: Novak ce manje-vise rutinski da dobije Rafu.

                      #5: Anderson - Isner.........koga boli uvo, ionako Novak osvaja ovo.

                      EDIT:

                      #6: Uvek postoji velika sansa da ce Rodzer, kada protivnik ima mec loptu, zakucati u mrezu. Nije ni sada izneverio.
                      Last edited by Mr. Wolf; 12-07-18, 00:58.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by topspinforehand View Post
                        Koliko god da Delpo bio dobar na brzim podlogama on se protiv dobrog Rafe ne pita ni na njima nista
                        Ma jašta, nijemi posmatrač je bio Delpo danas

                        Comment


                        • Originally posted by topspinforehand View Post
                          Koliko god da Delpo bio dobar na brzim podlogama on se protiv dobrog Rafe ne pita ni na njima nista jer Rafa ima dovoljno oruzja da i tu diktira poene.Da mu opterecava BH, siri teren i slicno
                          Pretjerujes,imao ga je Delpo danas ali se Nadal nekako iskobeljao ni sam ne zna kako.Lud mec skroz.I dalje mi nije jasno kako je iscupao onaj gem za 5-3,svasta je spasavao.

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post
                            Novak je po kladionicama blagi favorit protiv Rafe. Pitam se, da li je ovo prvi put u isotoriji tenisa da neko ko nije u 20 najboljih favorit protiv prvog na svetu ?
                            videli smo danas-zapravo već juče,koliko su merodavne.ala su se natukli para
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Ma jašta, nijemi posmatrač je bio Delpo danas
                              Daleko od toga ali je ovo hladno moglo zavrsit 3;1 u 3 ili 3.5 sata igre.
                              Nije Rafa briljirao,na servi pogotovo, dok kod Delpa ne vidim puno prostora za bolje.
                              Daleko od tog da je Rafa bio los da se razumijemo...

                              Sent from my C1905 using Tapatalk
                              - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                              - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                              - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                              - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                              - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                              - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                              - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                              - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                              Comment


                              • Originally posted by topspinforehand View Post
                                Daleko od toga ali je ovo hladno moglo zavrsit 3;1 u 3 ili 3.5 sata igre.
                                Nije Rafa briljirao,na servi pogotovo, dok kod Delpa ne vidim puno prostora za bolje.
                                Daleko od tog da je Rafa bio los da se razumijemo...

                                Sent from my C1905 using Tapatalk
                                Biće ipak da si ti gledao neki drugi meč.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X