Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je sramota sta rade Novaku.

    Jos cetiri.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • A sto je najgore, oba meca ispred obecavaju da ce da se oduze -.-

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Iznenađujući raspored

        Comment


        • Kei Nisikori je jedan od tenisera koje nikako ne odgovaraju Kirgiosu i bas istaknu sve njegove mane. Prvi po meni je Nadal zbog top spina. Nazalost Kirgios je fizicki limitiran, koliko god se on ne plasi od ovih najboljih, koliko god on moze dobro da servira, ipak u razmenama fizikalije dolaze do izrazaj i tu Nick puno zaostaje. Lik je grbav, ne krece se dobro, kad ga malo razvuces poen je gotov a njemu ne preostaje nista osim frustracije.

          Oko mlade igrace, Sapovalov na riternu je najgori teniser u top 100 bez ikakve dileme, naravno ako izuzmemo ove lopate sto su preko 2 metara. I druga stvar, on je igrac momentuma, moze danas odigrati strasno dobro i pogoditi 30 fh vinera za 3 seta, a sutra izaci i napraviti 70 UE za 2 seta.
          OVAKO

          Comment


          • Previse je lako pustio prvi set niz vodu.
            Najjaca mi je bila statistika koliko Nick trosi vremena izmedju poena, bilo je 7 sec, doktor
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • kako taj vimbldon vanzemaljski izgleda,kompleks,boje,stadioni...RG izgleda smešan naspram ovog.



                ne znam ko je osmislio enterijer i uopšte celinu,ali je woooooooooooooooooooow
                Wizard

                Comment


                • Nije tesko nadmasiti izgled RG-a, posto jadnije od onog tesko da moze.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment




                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • Najjači je

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Kei Nisikori je jedan od tenisera koje nikako ne odgovaraju Kirgiosu i bas istaknu sve njegove mane. Prvi po meni je Nadal zbog top spina. Nazalost Kirgios je fizicki limitiran, koliko god se on ne plasi od ovih najboljih, koliko god on moze dobro da servira, ipak u razmenama fizikalije dolaze do izrazaj i tu Nick puno zaostaje. Lik je grbav, ne krece se dobro, kad ga malo razvuces poen je gotov a njemu ne preostaje nista osim frustracije.

                          Oko mlade igrace, Sapovalov na riternu je najgori teniser u top 100 bez ikakve dileme, naravno ako izuzmemo ove lopate sto su preko 2 metara. I druga stvar, on je igrac momentuma, moze danas odigrati strasno dobro i pogoditi 30 fh vinera za 3 seta, a sutra izaci i napraviti 70 UE za 2 seta.
                          Stefane dobra analiza kao uvijek. Slažem se sa tobom, da je Shapovalov najgori reterner između prvih 100 ATP igrača a možda i šire.

                          Ja osobno od mladih najviše verujem u Čoriča. Ove godine je puno popravio jedinu manu - FH.

                          Comment


                          • Koje finale očekuješ jacwues9?

                            Comment


                            • Kapiram da jedino Delpo moze dobiti Rogera, a isto tako ne verujem da ce Delpo do finala. Vec protiv Simona moze biti svasta.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Pošto su mečevi završeni odgovoriću ovde...prosto moram...

                                Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pa ja mislim da bi ih prebacili samo da je u pitanju subota, ali ovako nema razloga, sutra neka nastave
                                A u subotu si, ako me sećanje dobro služi komentarisala da postoji pravilo po kome se mečevi ne prebacuju na CC nego moraju da se završe na terenu na kom su počeli...
                                Ne sećam se tačno o kom smo meču konkretno govorili da se prebaci,ali za ovo se odlično sećam...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X