Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je njima dobro

    Radiš posao koji voliš, intervjuišeš neke zanimljive face, jedeš jagode koje su ovde prošle, gledaš Engleze na SP u njihovom pabu, kladiš se javno u funte... i izmotavaš za sve pare koje tamo zaradiš, oke i potrošiš Što mi ne dadoše mikrofon u ruke (ne da pevam )...


    This is what people watch in Serbia?

    I pitanje... who is she? GGMU
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ali samo gledajte facu kad Visko pokaze asocijaciju: crnkinja
      ja sam 5 puta gledala, svaki put mi je sve smesnije
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • I onda je Gojko, ovakav i onakav.

        Nadam se da će preuzeti da prenosi tenis

        Comment


        • Gleaj Nadala, ne kaze surface nego suFrace ahhahahaha
          https://www.youtube.com/watch?v=p4k56UMFRjw
          Jedno 20 puta je isto naglasio, kakav bog
          OVAKO

          Comment


          • Simpaticno je. Mada je lepo napredovao sa engleskim, moze sad fino da prica o svemu i svacemu

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by zdravkelja View Post
                Simpaticno je. Mada je lepo napredovao sa engleskim, moze sad fino da prica o svemu i svacemu

                da,nakon dvajes leta na turu
                Wizard

                Comment


                • Serena strpljiva, sad bi trebalo da zadrzi koncentraciju I privede kraju

                  Comment


                  • Muski igraju ovaj set Serena I Kris

                    Comment


                    • Evo prosla 3 meca, 9 setova, Fed jos nije odigrao gem na svoj servis na razliku. Protiv Lacka je uzeo set bez izgubljenog poena na servis

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Kaze Zverev kako je bilo mracno pa nije mogao dobro da vraca Fritzove servise, pa je bio bolestan -imao stomacni virus, povracao noc pre meca proveo bez sna, ali danas je bio bolje pa je sve bilo lakse. Msm
                        Kako sam ovih dana u nekoj trci, ne pratim Wimbledon toliko koliko bih želio, no juče uključih televizor i vidim da Zverev daje intervju nakon meča. Odmah mi je bilo jasno da je preokrenuo rezultat, no gledajući ga pomislih kako je četvrti set završen u taj-brejku a peti nekih 30-28. Nevjerovatna količina znoja a toliko je bio crven u licu da to nijesam nikad vidio kod tenisera. Kada sam pročitao rezultat onda mi je tek bilo nejasno. Ne bih htio da ga nešto pravdam niti imam razloga, ali momak je izgledao bolesno tako da je moguće kako je u tom dijelu rekao istinu.

                        Samo da iskomentarišem još par tenisera.

                        Šapovalov nastavlja sa razočaranjima iako stoji odlično na ATP listi, no pašće nakon američke turneje.

                        Tsitsipas odlično gura, ali bi mi bilo krivo da do 20-og rođendana ne osvoji neku titulu i volio bih da iskoristi ne baš neku konkurenciju na turnirima šljake poslije Wimbledona. I pored poraza na turnirima prije Wimbledona vidjelo se da momak uživa da igra na travi, izlazi na mrežu, eksperimentiše uprkos tome što mu to neće donijeti rezultat, ali dugoročno je tako bolje za njega. Iako sam po dosada viđenom utvrdio da je stvoren za šljaku, sad mi je jasno zašto na ITF sajtu piše da mu je trava omiljena podloga. Biće najprije da je njegov napredak takav na svim podlogama. Šteta što se u četvrtom kolu sastaje sa onim antiteniserom protiv koga se treba posebno psihički pripremiti.

                        De Minaur i više nego dovoljno s obzirom na njegov oskudni ofanzivni potencijal, a bez toga nema šanse protiv Nadala, ali opet kažem da je treće kolo za njega veliki uspjeh.

                        Tiafoe je imao dvije fine pobjede, a od njega uvijek očekujem - ništa, pa mi samo može biti pozitivno iznenađenje

                        Što se tiče Fritza, i od njega sam digao ruke, pa je po dosadašnjem učinku višestruko prevazišao očekivanja.

                        Fali Rubljov mnogo i pored toga što ovdje ima najmanje šanse za neki veći rezultat.

                        Kad se vidi žrijeb, da se zaključiti kako malo ovi igrači preko 30 godina posustaju što je i logično, a od ove izgubljene generacije koja bi trebalo da je u životnoj formi tu je samo Raonić vrijedan pomena, tako da je veoma izražen generacijski jaz između ovih najboljih starijih igrača i mlađe genaracije. Pogledajte žrijeb i lako ćete to zaključiti. Kako je genaracija lost boys toliko katastrofalna, onda i ne možemo imati pravi uvid je li ova nadolazeća prosječna, solidna, dobra itd.
                        Last edited by amnesiac; 07-07-18, 09:34.
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nemam razlog da ne verujem da se Zverev nije osecao dobro nego mi je upao u oci nacin na koji je opisao to sto se desavalo u dva seta koja je izgubio.
                            Kazu da je taj dan u Londonu bio izuzetno topao a vlaznost vazduha visoka .Verovatno su uslovi dodatno otezali stanje Zverevu. Ipak ima nesto i do odlicnog tenisa koji je Taylor igrao prvog dana/veceri. Top 10 nivo rekla bih a svakako nesto najbolje od njega sto sam gledala. Ocekivala sam da nece moci da nastavi u tom ritmu a i da ce Sascha podici nivo igre sto se i desilo. Videli smo mnogo puta gde generalno bolji igrac smogne snage u nastavku meca a slabiji padne daleko ispod onog koji je do tada prikazao.

                            Sapovalovov trenutni problem je return.Trava prirodno nagradjuje dobar servis (a on dosta rizikuje na drugom) ali je vazan i return koji je Denisu najslabiji elemenat u igri. Ipak vreme i te kako radi za njega pa su neke kritike na na njegov racun koje citam ovih dana po meni -preostre .
                            Vise posmatram igracke kvalitete induvidualno nego generacijski , ipak to sto njega izdvaja jeste intenzitet u udarcima, eksplozivnost koju je u tim godinama a u poslednjih 15- tak na touru imao mozda jedino Nadal. Tu se slicnosti zavrsavaju
                            Tscicipas ima odlicnu godinu.Fino je pratiti njegov postepeni napredak na svim pologama i u svim segmentima igre . Za njega je svakako mislim bolje sto odmah stavljen pod medijsku lupu ocekivanja kao Denis npr. To mu se moze desiti naredne godine, pa cemo videti kako bi se eventualno snasao u takvim okolnostima.
                            Meni je interesantan i zbog specificnog karaktera koji pokazuje na terenu .
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Izasao raspored za ponedeljak

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Van CC i zadnji termin kako bi postojala velika šansa da ne završi meč.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X