Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Danas se ne prate naši klubovi jer su slabi i zbog dostupnosti tv prenosa stranih liga. Ako stvarno voliš fudbal gledaćeš ga iako nije kvalitetan. Znam da je lakše odabrati neki dobar, slavan, strani klub, zavaliti se na kauč i navijati za njega. Nigde nisam napisao da treba navijati za Zvezdu ili Partizan.
    Ne navijaju svi samo za Liverpul, Junajted, Barsu, Real itd.. Nikakve razlike nema u tvojim emocijama i našim. Zašto bih navijao za Zvezdu i Partizan? Jer sam Srbin, pa mora tako? Ne privlači me da gledam naš fudbal, da gledam kako Partizan ili Zvezda igraju sa klubovima koji su kao malo veće selo, kojima su stadioni kao njive. I zanemari Partizan i Zvezdu. Zašto da gledam Mačvu protiv Mladosti? Kvalitet je NULA, KROMPIR, NEMA GA. To je negledljivo, kao kad bi terao sebe da gledam Karling, nema veze ako me smara i ako je dosadno i nema kvaliteta.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • I pored slabašne sezone, kako lične tako i klupske, Aleksandar Mitrović i dalje na ceni.
      Centarfora Orlova žele u svojim redovima Vest Hem i Sautempton.
      Ko želi Mitrovića moraće na račun kluba sa Krejven Kotidža dostaviti 30 miliona.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Od pracenja domaceg fudbala, jedino mozes da zamrzis navijace oba kluba .

        P.S. Pozdrav svim hejterima Engleza.

        Comment


        • Ma hajde sto ces navijace da zamrzis nego zamrzis i fudbal....a sto se engleza tice jesu somovi....bez stranaca i bivsih robova su goli Q....

          Comment


          • Nekad si mogao Sestica da gledas danas samo veterane poput Sase Ilica,povratnike iz trecih kiparskih liga i decu do 18 godina. Gledam ja nase klubove,ali iskljucivo sta rade u Evropi,tu se vidi sta znaju,ovde se i pre pocetka prvenstva podele mesta na tabeli koja iskljucivo zavise od politickih odluka,zato trenercina Lalatovic ne moze da prodje drugo kolo kvalifikacija u Evropi iz 102 pokusaja.

            Comment


            • Pravi ljubitelj fudbala gleda i opštinsku ligu vikendom kad je zaludan i to je gust.

              A gust je i Mladost Mačva, par sezona sam pratio Mladost zbog drugara koji je tamo igrao, išao uživo 120 kilometara da ih gledam kad sam zaludan, nije da nije bilo lepih mečeva i dobrih igrača.

              Comment


              • Kada se ugledate na Brajka i otkažete kablovsku, možemo da pričamo.

                Comment


                • Ma i struje da se odreknemo da zivimo u 21. veku kao pecinski ljudi. Uostalom, ne treba mi kablovska da bi gledao utakmice, ima sve na netu.

                  Razloge zbog kojih domaca takmicenja pratim sa daleko manjim intenzitetom nego sto je to bio slucaj dok sam odrastao uz 2 TV kanala sam napisao, ne zelim da gubim vreme i novac na igre politicira i njihovih piuna. Reprezenatacija moze da se svari, cini se da igraci igraju suprotno od onoga sto Krstajic zeli pa nekako i dodju do rezultata.

                  Ja nisam ni zeleo da pricam i diskutujem sa tobom, ali eto ti se uvek uvalis i citiras me iz razloga. Pokusavas da mi objasnis nesto zasta samo ti mislis da je ispravno. Mozemo da pricamo kad ti prihvatis cinjenicu da nisi najpametniji, kad budes otvoren prema drugim misljenjima, navikama, religijama... itd.
                  Last edited by belgrade_owl; 11-05-19, 10:35.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Kada se ugledate na Brajka i otkažete kablovsku, možemo da pričamo.
                    Selim se u Italiju, mnogo lepa zemlja, tebi ostavljam Kokezu i Krstajića da se volite.

                    Comment


                    • Ispisina istorija. Nije los klip.

                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Jel znas kako je vecina odavde zavolela Liver Gokaro?
                        Tako sto su gledali cuveno Istambulsko finale... Pa se naprzili.
                        Pre toga Liverpul kao klub na ovim prostorima je imao pa jedno pet puta manje simpatizera.
                        Ali dobro, od necega se mora poceti. Ne vidim nista lose u tome da se simpatise neki strani klub.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • U mom slucaju nije tako. Povukao sam sve na brata(vise mi je bilo nametnuo, ali ok ), pa tako i klubove koje simpatisem. Znam samo da sam i to vece navijao za Liverpool ali nazalost, shodno mojim godinama tada, nisam ispratio preokret vec sam spavao. Tragedija. Mada, sta sam znao tada.

                          Nego, nije mi jasno Sandu koja je poenta tvog posta? Deluje mi kao neka prozivka, takav neki "ton" ima, samo ne kapiram zasto. Istambul je stvarno istorijsko vece, verovatno nikada ponovoljeno, i normalno je da neko ko tek krece da ulazi u svet fudbala stvori simpatije nakon takvog finala.

                          Da ja tebi kazem kad su ljudi na ovim prostorima poceli da gotive Mancester Siti. A, da, znas i sam.
                          Last edited by mark !t zer0; 11-05-19, 14:43.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Nije uopste prozivka.
                            Poenta je da takvi mecevi "radjaju" horde novih simpatizera. U celom svetu, ne samo kod nas.
                            Ili odredjene "ikone" od igraca ili trenera i te kako mogu da privuku ljude da naginju za odredjene klubove.
                            Jel znas zasto sam ja zavoleo Juventus? Zasto sto sam poceo da pratim evropski fudbal u vreme kada je Roberto Badjo igrao u Juveu. Bukvalno zbog njega. I onda se pojavi klinac Del Piero koji mi postane omiljeni igrac od kada pratim fudbal pa sve do sada. Ali Badjo je legenda, covek zbog koga zavolis fudbal kao sport, pa klub za koji igra, pa reprezentaciju ciji je clan, pa ligu u kojoj nastupa. To samo govori koliko su takvi legendarni igraci VELIKI.
                            Znas li koliki je porast simpatizera Sitija od kada ih je Gvardiola preuzeo..... Nestvaran skok na globalnom nivou.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Verujem, ali bi bolju paralelu trebalo napraviti pre seika i posle seika. Porast je jos nestvariniji. Ja sam odrastao uz Totija i Gerrarda (rekao vec razlog), s tim da su se te simpatije prema Romi ugasile kako uopste i ne pratim Italijansku ligu. Ja ne znam da li je to nostalgija, verovatno da jeste jednim delom, ali nekada si imao prave ikone, igrace za koje se vezes, uz koje zavolis fudbal... Ovo danas mi se uopste ne svidja, sve neke devojcice, manekeni, ne znam ni kako bih nazvao. Bolje je bilo nekada.

                              A ja sam kao i vecina ovde kao klinac koji igra fudbal uzivao pre svega u igrama Ronaldinja. Kad citav mec cekas da dodje lopta samo do njega da vidis sta ce majstor da uradi. A u to vreme sam isto obozavao da gledam Van Der Varta, Diega, Rikelmea, malo i Ajmara, samo zbog pozicije, obozavao sam te poluspiceve koji vuku ceo tim na svojim ledjima. Kaka iz Milana.

                              Inace, licno nemam nista protiv navijanja za neki strani klub, ali sto se mene tice, ja ne mogu da osetim ni blizu emociju kao kad igra Partizan. Nazalost u poslednje vreme samo neke lose emocije.
                              Last edited by mark !t zer0; 11-05-19, 14:58.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Mislim da je jos veci porast nakon Gvardiole u odnosu na period pre seika - nakon seika.
                                Svi su od "nekih seika" poceli da enormnu popularnost prave.
                                Evo ti Celsi kao skoriji primer. Jos pricaju ljudi ovde da su bili konkurentni pre Abramovica. Jesu jesu kao Vulfsi ilo Everton ili Lester sada. Proguglajte ako nista drugo pa vidite rezultate tog PreRomanovog Celsija i pozicije na tabeli od nastanka PL pa do trenutka kada ih je Rus preuzeo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X