Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako će ovaj hajp da probuši Liverpul ju ju ju. Dobri su to igrači ali kad ih Liverpul ubaci u 6u brzinu neće znati da l su pošli ili došli

    Comment


    • Rano Ajax počeo čuvati prednost.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • To bi bilo to. Bravo Ajaks!

        Comment


        • Ma brutalno

          Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

          Comment


          • Svaka cast, kapa dole
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Koliko je Blind kod nas bio osporavan i limitiran igrač. Definitivno je Amsterdam njegova sredina koju ni po koju cenu ne sme menjati. U dresu Ajaxa pliva ko riba u vodi. Poznaje sistem, šta se traži od njega i pruža više nego odlučne igrarije.
              Koliko vredi ovaj Zijeh? Strašan igrač.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Bože pa ovi jebu. Ja sve negiraj negiraj, jao. Hoće njih Liverpul smrtviti jer može da im nabije 5 ako primi 4 za razliku od ovih debila, ali kapa dole.

                Comment


                • Zijeh je bas puno napredovao. Kako igra inteligentno samo, plus sto nije fiksiran samo na jednoj poziciji.

                  Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                  Comment


                  • Imponuje ogromna doza smirenosti kod golobradih mladića.
                    Napumpali su se spektakularnim izbacivanjem Reala ogromnim samopouzdanjem i od tada j**u ne vade...

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ja sam ubedjen da im ne leže ni Barsa ni LFC i da bi Ajaksa oba kluba demontirala u finalu ali eto da ne mašim više. Ove sezone sam sve promašio u svakoj ligi (sem srpskoj )

                      Comment


                      • Даће ове осице још голова, све док их не обрукају начисто...
                        sigpic

                        Comment


                        • Pokusavam celo poluvreme da ukapiram poentu ovog dvojca na sredini Vanjama Sisoko i nista i dalje

                          Comment


                          • Ziyech ranije nije hteo da se oslobađa lopte, mnogo je mrsio, talenat je uvek bio tu, godinama on važio za velikog talenta, ali sve vuklo kao nekoj Brahimi, Quaresma i njima sličnim, karijeri. On je sad toliko raznovrstan da može i u samoj sredini da igra.

                            Meni se čini da Ajax ovde može da da gol kad oće.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ne znam čemu su se nadali.

                              Ne igra se sa Sitijem svaki dan.

                              Comment


                              • Ali kakva klasa je vec Frenki.

                                Vrhunsko poticioniranje i anticipacija. Tesko je spojiti njegove godine i igru. Igra kao da ima godine i godine iskustva.

                                Oduzeo je 5 lopti samo ono sto sam ja pratio. Sprecio vec nekoliko opasnih napada. A kad ima loptu u posedu...kao u sefu.

                                Strasno pojacanje za Barsu.

                                Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X