Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Totenhem prođe dalje, ubeđen sam da Liverpul 100% osvaja, dok Ajaks deluje kao da se nikoga ne plaši i da bi mogao ozbiljno da namuči Liverpul, ali i tako Liverpul veliki favorit.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Barsina noćna mora drugu godinu zaredom zove se Alison Beker.
      Prošle sezone sa Romom, sinoć sa L'pulom, sjajni brazilski čuvar stiže Barselonine sigurne prednosti i u uzvratima pravi veliki podvig.
      Koliko je samo godinama klub sa Enfilda vapio za "jedinicom" svetskog kalibra kakav je Alison.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Mislim da to nije Alison vec Valverde za Barselonu sto se LS tice.

        Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

        Comment


        • Ajmo Ajax!

          Voleo bih da igramo protiv njih u finalu. To bi bila vrhunska tekma. Isto tako, jedini tim za koji mi ne bi bilo toliko krivo da osvoji umesto nas.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nema trte mrte kod Ajaksa, odma ga tutnuli.

            Comment


            • Bravo Ajax
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Bravo. Samo se plašim da bi se uplašio Ajaks u finalu, pa da ne bi mogli da gledamo sjajne mečeve kao do sad.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Kakva sila od ekipe. Ovako se brani rezultat iz prve utakmice, samo igra koja je karakteristicna za klub.

                  Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                  Comment


                  • Pa ovo je smešno, kao da igraju protiv Hudersfielda. Ajax igra najlepši fudbal u Evropi, nisam dugo video ovako jednostavno kombinovanje, pretalentovan tim.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • +10 miliona. Kakva sila od igrača.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Imaju taj pas kroz sredinu koji razara.

                        Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                        Comment


                        • 1000 na Totenhem onako lagano da se sačeka tih 2-1 za Totenhem.

                          Comment


                          • Akcija Ajaxa ko sa PES-a.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ajmo Ajax!

                              Voleo bih da igramo protiv njih u finalu. To bi bila vrhunska tekma. Isto tako, jedini tim za koji mi ne bi bilo toliko krivo da osvoji umesto nas.
                              Meni ne bi bilo zao ni Spursi da osvoje, da Poch izgubi status luzera.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Ognjen View Post
                                Imaju taj pas kroz sredinu koji razara.

                                Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
                                E, al to nisu oni tipični ziheraški pasovi u trouglu da se sačuva posed, svaki pas na protivničkoj polovini im je deadly, još ovako kad gledaš tekmu nekako ti ne padne na pamet da je mogao tamo da pošalje pas kako zanimljiva rešenja imaju. Van de Beek 100m igrač, glat. Prosto da ti bude žao jer će rasparčati ovaj tim.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X