Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravooo [emoji122] za ideju [emoji3]

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Lol Urosa najvise brine sto ce Mesi uzeti individualni trofej.
      Ma opusti se covece, ko jos to gleda i broji? Sem mozda Rondalda.... Nema tu kredibiliteta.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Očitao Klopara lekciju večeras. Ko bi rekao da će Klopov tim ikada igrati ovako dobru defanzivu. Poch, jebi ga, ne osvaja se LS sa Sisokom i Vinksom u vezi. Ne znam dal sam ikada gledao finalistu ls sa lošijim veznim redom.
        Cim je imao 30% poseda odmah fudbalska lekcija.....
        Klasika .... Za tvoje poimanje ovog sporta
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Da mi je znat odakle izmilise ovoliki Liverpulovci po Podgorici.
          Ljudi to nije normalno,oni se grle,ljube,pjevaju neke pjesme na engleskom,vidi se neki ponos u njihovim ocima.Ja vjerujem da imaju neke inicijacije za prijem u te grupe,tipa nesto da zakolju i prinesu zrtvu.
          Jehovini svjedoci bi se postidjeli kakva je to sekta.
          Ali ih volim nekako,ne znam ne smeta mi,vise ih posmatram kao neki drustveni fenomen,globalizacija i tako to.

          Comment


          • Mnogo poštujem Poketina, čoveka tvorca bez velikih ulaganja sadašnjeg Totenhema, ali se ogrešio o čoveku sa slike. Morao je Moura od starta imati svoju ulogu u timu.
            Ako ništa drugo, bar kao nagradu što je doveo ekipu na korak od ušatog.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Da mi je znat odakle izmilise ovoliki Liverpulovci po Podgorici.
              Ljudi to nije normalno,oni se grle,ljube,pjevaju neke pjesme na engleskom,vidi se neki ponos u njihovim ocima.Ja vjerujem da imaju neke inicijacije za prijem u te grupe,tipa nesto da zakolju i prinesu zrtvu.
              Jehovini svjedoci bi se postidjeli kakva je to sekta.
              Ali ih volim nekako,ne znam ne smeta mi,vise ih posmatram kao neki drustveni fenomen,globalizacija i tako to.
              Podgoricanin je jedan od osnivaca LFC Serbia i Balkan, i mnogo je ljudi iz Podgorice koji dolaze na okupljanja. Verovatno su i najbrojniji na balkanu.
              Inace radi se o starijim ljudima, koji su jos 80' ih pratili Liverpul. Takodje cesto idu ne Enfild, s obzirom da je LFC serbia/balkan sada i zvanicna grupa, dobijaju i pravo na odredjen broj ulaznica. Tako je i sinoc otisla grupica ljudi na finale.


              Dusane nemoj da brukas najlepsi grad u Srbiji.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              Last edited by Brian McShtull; 02-06-19, 14:10.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ma morao je Moura da bude starter jer je jedan od igraca u najboljoj formi u Totenhemu trenutno, ako ne umjesto Kejna onda umjesto nekog drugog ali jednostavno je morao. Naravno lako je poslije utakmice govoriti sta je trebalo uraditi ali logicno bi mi bilo da je Lukas poceo utakmicu u prvih 11.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Maltene su se tukli do pre neki dan pored aut linije, a vidi ih sad 2 gospodina.

                      Wenger koliko god bio prozivan, je najveci fudbalski genije i samo glup covek moze da ne vidi to. Definitivno da mu fali ta harizma ta energija, previse je on Nemac, previse je on nekako tih i miran, fali mu bezobrazluk Murinja i energija Kloppa, e tada bi verovatno bio najtrofejniji u istoriji ovog sporta, a zna najvise u to sa siguran.
                      Last edited by Brian McShtull; 02-06-19, 14:46.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Sada kafenišu skupa a ne tako davno su se gušali kraj aut-linije. Sve je to žar borbe i borbe za prevlast. Sada su dva gospodina sa gospodskim manirima.

                        Comment


                        • Kakva jbn mašina

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Tri zvezdice!!!!!!!!!!!!!!! Medju kakvim velikanima je najveći klub siromašne Istočne Evrope. Gigant.


                            Comment


                            • Jel moze tema za novu sezonu? Sutra je zreb.
                              Last edited by belgrade_owl; 18-06-19, 00:45.

                              Comment


                              • Otvori slobodno novu temu.

                                Comment

                                Working...
                                X