Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fairness rate tabela

    Ovo je sve.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Evo interesantne statistike vezane za poslednje kolo LS.

      Na tabeli su prikazane redom utakmice od nepostenih ka postenim rezultatima (fairness rate), kao i xG (expected goals).

      Ocekivano na prvom mestu je utakmica Zvezda - Liverpul, na drugom naravno veoma srecna pobeda UTD, dok je najpostenije dobila Valensija.

      Ponosan na Zvezdu i Utd. Kakve 2 zasluzene pobjede, svaka im cast

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Vladan Milojević se prijateljski rukovao sa Klopom, a onda ga je iskoristio kao otirač. Veoma bolan poraz, otud ovakve besmislice koje pokušavaju da amortizuju slom na terenu.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Eh pa tebi je smesno naravno jer su tvoja dva voljena kluba na vrhu.
          Ako tako gledamo onda 50% uspeha u sportu se mogu osporiti, u svemu ti treba sreca pa tako i u sportu.
          Ona tabela sa sudijskim greskama ima logiku, tipa ako je gol iz ofsajda ili ponisten cist gol itd. Ali i to isto je glupost, zato sto ne znamo sta bi bilo kada bi rezultat bio drugaciji u datom momentu.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Uzivanje je citati limunove postove.

            Zbog njega je sportski forum aktivan, dize ljude na noge.

            Comment


            • Inače prevod pojma "Fairness" u ovom kontekstu kao "nepošten/pošten" je jednostavno glup.

              U ovom kontekstu se može govoriti u smislu "zasluženosti", nikako "poštenja" na šta se ovde aludira, verovatno zbog nedostatka širine obrazovanja i nemogućnosti pravilne percepcije smisla pojma "Fairness" u originalnom značenju.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • "Prevod" ne moze biti pametan ili glup, moze biti, recimo, tacan ili netacan.

                Ja mogu biti glup ako sam lose preveo. Ako si namerno tako napisao kako bi izbegao vredjanje, zahvaljujem se.

                U zurbi sam, zbog ushicenja, iskoristio pogresnu rec, ali dobro je sto je vecina shvatila o cemu se radi.

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Eh pa tebi je smesno naravno jer su tvoja dva voljena kluba na vrhu.
                  Hoćete osvojiti PL ili LŠ bar u tom paralelnom univerzumu? Ja mislim da nećete ni tu.

                  I ja sada pravim tabelu devojaka sa kojima bih bio da imam samo jednu milijardu više.

                  Na prvom mestu je Megan Fox, drugo mesto Shakira, treće mesto Irina Shayk iako mi se svidja najviše, ali prvo ove dve su zvučnija imena, malo bih furao zatim sa udatom Odette Annable, a onda bih se bacio na italijanke i ruskinje, ukrajinke. Pala bi i Eva Padlock u medjuvremenu, sa Cecom bih bio par dana jer voli piletinu samo da mi otpeva uživo "neodoljiv neumoljiv", šarao bih Evropom i USA.

                  Ubedjen sam da bih bio najveći jebač samo ta milijardica mi fali, imam šarm, imam dobar game plan, tako da ću računati kao da sam već bio sa svima njima. Po ovoj nekoj mojoj tabeli u kojoj bi mi pripala milijarda može funti. Jer je nepravedno rasporedjena raspodela u svetu, fer bi bilo da meni ide ta milijardica.

                  Po toj tabeli ti bi Limune bio kasirka u maksiju i jeo bi helou kiti svaki dan.

                  Jbg

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Hoćete osvojiti PL ili LŠ bar u tom paralelnom univerzumu? Ja mislim da nećete ni tu.

                    I ja sada pravim tabelu devojaka sa kojima bih bio da imam samo jednu milijardu više.

                    Na prvom mestu je Megan Fox, drugo mesto Shakira, treće mesto Irina Shayk iako mi se svidja najviše, ali prvo ove dve su zvučnija imena, malo bih furao zatim sa udatom Odette Annable, a onda bih se bacio na italijanke i ruskinje, ukrajinke. Pala bi i Eva Padlock u medjuvremenu, sa Cecom bih bio par dana jer voli piletinu samo da mi otpeva uživo "neodoljiv neumoljiv", šarao bih Evropom i USA.

                    Ubedjen sam da bih bio najveći jebač samo ta milijardica mi fali, imam šarm, imam dobar game plan, tako da ću računati kao da sam već bio sa svima njima. Po ovoj nekoj mojoj tabeli u kojoj bi mi pripala milijarda može funti. Jer je nepravedno rasporedjena raspodela u svetu, fer bi bilo da meni ide ta milijardica.

                    Po toj tabeli ti bi Limune bio kasirka u maksiju i jeo bi helou kiti svaki dan.

                    Jbg
                    Znao sam da se pališ na Transformerse.

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Lemon mora da je teski troler, nema sanse da je neko toliki jolpaz kao on.
                      Naravno da jeste trol
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Evo interesantne statistike vezane za poslednje kolo LS.

                        Na tabeli su prikazane redom utakmice od nepostenih ka postenim rezultatima (fairness rate), kao i xG (expected goals).

                        Ocekivano na prvom mestu je utakmica Zvezda - Liverpul, na drugom naravno veoma srecna pobeda UTD, dok je najpostenije dobila Valensija.

                        Ovakvu glupost sam zadnji put video kada su MUN-ovci izneli podatak o prosećnoj nadoknadi vremena za vreme SAF-a...., totalno van konteksta i netačno
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Eh pa tebi je smesno naravno jer su tvoja dva voljena kluba na vrhu.
                          Moja prva ljubav (Zvezda) pobedila sasvim zasluzeno najveceg protivnika moje druge ljubavi (Mance), da bi sutradan ta druga ljubav, takodje zasluzeno, dobila veliki mec. Presrecna sam, naravno, a jedino je smesno sve to oko tih tabela, koje poturas mesecima unazad. Nicemu ne sluze, to je poenta, besmislene su totalno, osim ako ne trazis neka opravdanja po svaku cenu za nesto sto ti se ne svidja, kao sto je poraz tvog tima i pobeda drugog koga ne podnosis... tako da eto, smejem se.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pogledaj malo ovo sto je belgrade_owl okacio.
                            Nisu to proracuni za zajebanciju.

                            Comment


                            • A sto to meni bas pricas? Sto ne recimo somborcu ili pixaru, m?
                              Mozda zato sto sam fina?
                              Oke limune, ne smetaju mi te tabele stvarno, samo sam eto pitala cemu sluze i koji im je smisao, jer ih ocigledno ne gledam tvojim ocima.

                              Originally posted by somborac View Post
                              Ovakvu glupost sam zadnji put video kada su MUN-ovci izneli podatak o prosećnoj nadoknadi vremena za vreme SAF-a...., totalno van konteksta i netačno
                              Haha ne secam se ovoga ^^



                              Legenda.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sta to Velbek slomio nogu??
                                Nisam imala pojma i na tw mi iskocila slika, a nisam ocekivala..uzas
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X