Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je rodjen u Liverpulu i Parizu? Više Beograd ima zvezdaša nego Liverpul liverpulovaca i Pariz psžovaca. Nisu to momci iz Liverpula i Pariza to su legije stranaca i glupi plaćenici. Kod nas ne igraju za džabe i ne držimo časove ljubavi, ali kao mali su svi navijali za Zvezdu.

    Fanatičnost nam ne može oduzeti neki fejk klub tipa Liverpul ili PSŽ. Dodjite i pobedite nas, a dolazimo i mi vama na teren.

    Francuzi nam ne leže to znam ali Liverpul jedva čekam.

    Dečko mi smo imali i polufinala KEŠ i Kup UEFA finale pre osvajanja i dva puta smo veći klub od Napolija i PSG-a.

    Pričaš o velikanu a hvališ buraniju sirotinjsku i ad hoc klub iz Pariza. Protiv ovakvog velikana, jesi li zdrav

    Last edited by Cassius Clay; 21-09-18, 09:42.

    Comment


    • Penal za Zvezdu u Parizu i Boakye za 0-1, to je nacrtano u zvezdama.
      Druga utakmica u grupi je uvek gostovanje nakon početnog remija na Marakani (1-1 protiv BATEa i 0-0 sa Napolijem), i uvek je to trijumf na strani, kao što je bilo u Kelnu.
      Sledi ono što je bilo u Kelnu, a bilo je ovo:

      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Boaće neće gola dati. Taj je prošle godine mašio zicere. Neka se zagradi samo i odloži to Marinu da izvoza Lovrena i da 3 gola na Enfildu i dobije poziv umesto Sanea za repku.

        Comment


        • To navijanje za Zvezdu je ispiranje mozga od najmladjih dana. Tipa rodi se dete, odma mu nakace Zvezdinu majicu i kapicu, vidim sad kace slike na fejsu a u opisu "moj mali Zvezdas", a dete ne zna jos za sebe. Pa onda kad malo porastes svi te pitaju navijas li za Zvezdu ili Partizan, ne ostavlja se drugi izbor, a jos ne znas ni sta je sport. Najcesce se opredeljenje nasledjuje od porodice, ponekad i od komsiluka, ali svejedno najveci broj navijaca nije odlucio za koga ce da navija iz nekih svojih razloga, vec zbog toga sto se rodio u odredjenoj sredini pa mu je samo nametnuto.

          I ja sam tako kao klinac bio Zvezdas, imao kapu, sal, dres, lozio se nesto, ali sam vremenom shvatio da je to samo kriminalna grupa i da ne postoji objasnjenje zasto bih voleo taj klub.
          Unistavaju mlade talente, primaju na probu samo one ciji su roditelji spremni da gurnu kes, samim tim unistavaju razvoj srpskog fudbala. Otimaju igrace od manjih klubova ne placajuci im ni dinar. Bagra koja redovno dolazi na utakmice koristi klub kao sredstvo vezivanja velikog broja omladine, pa se onda prodaje droga, koriste se klinci kako bi izvrsili nekom reket, ali to su sve sportski navijaci jelte. Ista prica je i za Partizan.

          O fudbalu kao igri da ne pricamo. Ne znam ko moze da prati ove domace utakmice. Ko voli sport zbog igre a ne zbog nekog emotivnog vezivanja koje je umetnuto, radije ce favorizovati druge klubove.

          Comment


          • Ne razumeš ti to, ti navijaš zbog dobrih igrača i slično, tešk je razumeti fanatike Zvezde, Boke, San Lorenca, Penjarola i ostalih. Gledamo zato što nam je lepo. Mi smo siromašna zemlja. Gledamo to što imamo.

            Comment


            • Mogao bih sve da razumem, samo da se ne radi o najvecem olosu, kriminalnim grupama koje spadaju u top 10 zla Srbije. Podrzavati takvu grupu ljudi je greh.

              Comment


              • Tako je i u Argentini, Brazilu i Urugvaju. Zakljucak je da je Uros kriminalac.

                Ko sam ja da ga osudjujem kada se i ja petljam sa sivom ekonomijom.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Tako je i u Argentini, Brazilu i Urugvaju. Zakljucak je da je Uros kriminalac.

                  Ko sam ja da ga osudjujem kada se i ja petljam sa sivom ekonomijom.

                  Kako se Uki nesvesno odao .... ili mozda svesno .... Mozda se samo kurci? Mozda i laze? Ma sve je moguce ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • limun je realan i mudro zbori, ali je Crvena zvezda naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana.
                    A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Za Urosa....treba da posetis Liverpool i Anfield pa da vidis koliko je "fake"...Klub sa tolikom tradicijom i bogatom istorijom, stadion koji je sminkan ali jos uvek stoji na temeljima od pre 100 i kusur godina...ali dobro, ni prva ni poslednja glupost koju si naskrabao...

                      Treba da vec jednom shvatis da jedan klub neces uciniti vecim ako drugi pokusas da omalovazis...i o Zvezdi i o Liverpulu svedoce decenije iza nas i oba su nesumnjivo velikani, s tim da su trenutno neuporedivi sem te tradicije...i mi umesto da tezimo da pronadjemo nacin da im se priblizimo, mi ih osudjujemo kao "kapitalisticke tvorevine" koje veze sa sportom nemaju, i zato ce nam peak biti razni Terzici i zato ce ova Zvezda u poslednje dve sezone biti samo incident a ne temelj za bolje sutra...a ponovno otreznjenje ce se dogoditi onog momenta kad ispadnemo u nekim kvalifikacijama od nekog "mocnog" Sasuola ponovo...pa cemo opet da prdimo o Kokezama, Toletu, Mazicu, grobarima Cokot, namestenim prvenstvima, ko je kome vise ukrao...tacnije proradice Cooper u nama, a on samo cuci i ceka...
                      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 21-09-18, 13:01.
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Nek limun realno priča, ali nek i navija za Engleze fudbalski klub koji je stvorio najgori narod na svetu, najveća gamad. Neka sam sad i šovinista to je činjenica, uvek su oni unosili razodr u svetu, evo i dana danas, a da ne pričam kako se taj narod ponaša van granica svoje države, to svi znamo.

                        Neka limun navija za klub koji je stvorio tamo neki narod, ne mora da navija za klub koji je stvorio njego praded ili deda, nzm koja je generacija, ali deluje mi kao mlad čovek.

                        Zato što nam je sve tuđe sveto, a naše rđavo zato nam je ovako, a i treba.....

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Nek limun realno priča, ali nek i navija za Engleze fudbalski klub koji je stvorio najgori narod na svetu, najveća gamad. Neka sam sad i šovinista to je činjenica, uvek su oni unosili razodr u svetu, evo i dana danas, a da ne pričam kako se taj narod ponaša van granica svoje države, to svi znamo.

                          Neka limun navija za klub koji je stvorio tamo neki narod, ne mora da navija za klub koji je stvorio njego praded ili deda, nzm koja je generacija, ali deluje mi kao mlad čovek.

                          Zato što nam je sve tuđe sveto, a naše rđavo zato nam je ovako, a i treba.....
                          Nema nase njihovo, valjda znate kako je to kad pronadjes sebe u nekom klubu.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Demokratija>Nacionalizam

                            Sori Srbi, Hrvati, Englezi, Spanci, Italijani i Ameri ovog foruma.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Nek limun realno priča, ali nek i navija za Engleze fudbalski klub koji je stvorio najgori narod na svetu, najveća gamad. Neka sam sad i šovinista to je činjenica, uvek su oni unosili razodr u svetu, evo i dana danas, a da ne pričam kako se taj narod ponaša van granica svoje države, to svi znamo.

                              Neka limun navija za klub koji je stvorio tamo neki narod, ne mora da navija za klub koji je stvorio njego praded ili deda, nzm koja je generacija, ali deluje mi kao mlad čovek.

                              Zato što nam je sve tuđe sveto, a naše rđavo zato nam je ovako, a i treba.....
                              Moj pradeda je mogao samo Radnički iz Sombora da stvori, deda je igrao za njih....., hvala dragom Bogu niko meni znan iz porodice ništa sa Beogradskim blizancima nema

                              Edit - Limun je lepo objasnio sve, tu se nema skoro ništa dodati......
                              Last edited by somborac; 21-09-18, 13:09.
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • I jos nesto...kad se prica o "gamadima" u narodima...kako nazvati ovih 70% kod nas sto svake izbore zaokruzuju kao po naredbi?...Stereotipi i generalizacija uzrokovani ispiranjem mozga tv dnevnika ostavlja posledice, nazvati neki narod gamadima je, ajd da kazem neozbiljno...Naredni argumenti u ovoj fudbalskoj diskusiji su verovatno da su Toni Bler i Gerhard Sreder ratni zlocinci a Sloba narodni heroj...

                                Inace, Bari i treba da se spominje, to je najveci uspeh YU fudbala, izvojevan posteno i zasluzeno na terenu, ali treba ga pominjati i iz jos jednog razloga, da nas podseti da smo ostali zarobljeni u tom vremenu i da su nam evropski klubovi upravo toliko pobegli...tri decenije...zato ovaj bod protiv Napolitanaca i jeste uspeh i zato ce svaki naredni, eventualno osvojeni bod biti pravo malo cudo ali ce kao sto i napisah vec, ucesca nasih klubova u LS biti i dalje samo incidenti, sve dok se nesto sistemski ne promeni...
                                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 21-09-18, 13:17.
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X