Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Veliki ste gospodine Jurgene Kloppe, bas bas veliki.

    Cestitke navijacima LFC-a, potpuno zasluzeno, okrenuli biste i 0-6 dok nas jebeni Gluperde trenira, garantujem.

    Kakav retardirani debil, najveca sramota u historiji kluba vjerovatno.
    Ali covjek je bas gospodin i pravi sportista. Kako je samo poslije prve utakmice prilazio igracima Barselone i pozdravljao se iako mu nije bilo sigurno lako poslije ubjedljivog poraza.

    Ja sam iskreno mislio da je Valverde uhvatio neki sablon u osnovi ali ovo me je demantovalo.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Za mesec dana bi trebalo svi da se oporave. Ima vremena!
      Koliko ce nama vremena trebati da se oporavimo? Ja se osecam kao da sam maraton trcao veceras i to ultra maraton.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Povukao sam se kao brat Andjus ali uvek pratim i dobro obavesten.
        Znači bolje da vodimo računa šta pričamo da sledeći put ne bi došao i posvetio nama klošarima post od 4 strane, ne bi nam bilo dobro.

        Evo malo slavlja i za brata Casiraghija, zaslužio je posle Savo Milošević završnice sezone.

        Comment


        • Aaaaaaa

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Koliko ce nama vremena trebati da se oporavimo? Ja se osecam kao da sam maraton trcao veceras i to ultra maraton.
            Ruke mi se tresle, nisam mogao da pišem. Izašao sam napolje u poslednjih 10ak minuta. Kako zaspati večeras jbte....

            Kad me prođe ovaj adrenalin, ima da se raspadem.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Znači bolje da vodimo računa šta pričamo da sledeći put ne bi došao i posvetio nama klošarima post od 4 strane, ne bi nam bilo dobro.

              Evo malo slavlja i za brata Casiraghija, zaslužio je posle Savo Milošević završnice sezone.
              Ovde cu da se zaustavim zarad nekih starih prijateljstava i privatnih poruka ali budete li nastavili, uneredicu vas u gace klosari jedni.

              Ma ja uzivam bas sad jer sam jedan od 500 prokletnika na bocnim tribinama. Otkad sam rodjen Partizan je dominantan, sad se celici karakter, zarazio sam neke nove klince vucem sa sobom u BG. Bice to sve dobro, vraca se Tolun.

              Jirgen je lud covek, sa njim + u klubu koji tradiciono ovo radi ovakve stvari postaju normalne. Zato zavolis fudbal. Sad mogu da izgube finale 5:0, boli me kurac. Prvi put igra finale LS kao favorit sto je vrlo interesantno, videcemo kako ce da spremi.
              sigpic

              Comment


              • Klop i Pep trenutno dva najjača trenera na svetu.
                Bez pogovora.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • uh sve im jebem... prezivismo i ovo Liverpule sve ti je oprosteno

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Casiraghi View Post
                      Ovde cu da se zaustavim zarad nekih starih prijateljstava i privatnih poruka ali budete li nastavili, uneredicu vas u gace klosari jedni.

                      Ma ja uzivam bas sad jer sam jedan od 500 prokletnika na bocnim tribinama. Otkad sam rodjen Partizan je dominantan, sad se celici karakter, zarazio sam neke nove klince vucem sa sobom u BG. Bice to sve dobro, vraca se Tolun.

                      Jirgen je lud covek, sa njim + u klubu koji tradiciono ovo radi ovakve stvari postaju normalne. Zato zavolis fudbal. Sad mogu da izgube finale 5:0, boli me kurac. Prvi put igra finale LS kao favorit sto je vrlo interesantno, videcemo kako ce da spremi.
                      Nemoj brate tako, mora da se osvoji titula ove sezone u LS.

                      Comment


                      • Originally posted by Marco View Post
                        Neverovatna pobeda Liverpula,neverovatna. Kako se Barsa raspala i dalje je misterija.
                        Šta je tu misterija?

                        I prošle godine nisu odbranili 3 razlike u revanšu protiv mrtve Rome.

                        Nije ovo slučajno.

                        Samo glupi ljudi imaju fatalistički pristup gde će jedan igrač praviti čuda tipa Mesi ili Ronaldo. Ekipa je uvek važnija od individue i svi su oni nule bez dobrih saigrača.

                        Pobeda Zvezde još više dobija na značaju zbog stvari koje je Uroš rekao, ali i načina na koji su došli do nje, gde su u Bg imali potpunu kontrolu u toku celog meča.

                        E moj Valverde.

                        Comment


                        • Originally posted by zdravkelja View Post
                          Realno, dosta su Engleze jebali na sibice i te fore... red je bio da se malo vrati, pa nisu ni oni sisali vesla.

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Ali covjek je bas gospodin i pravi sportista. Kako je samo poslije prve utakmice prilazio igracima Barselone i pozdravljao se iako mu nije bilo sigurno lako poslije ubjedljivog poraza.

                            Ja sam iskreno mislio da je Valverde uhvatio neki sablon u osnovi ali ovo me je demantovalo.
                            Ma bas gospodin covjek, nemam tu nikakve dileme, ama bas nikakve.

                            I ja sam kontao, sve razmisljam, ne cijenim ga, ali nije toliko retardiran da dvije godine zaredom ispadne nakon +3 iz prvog meca (plus sto je ovaj trio za LFC gore igrao veceras i nije, niti ce ikad vise), ali Ernesto probija granice ocigledno.

                            Ocekujem da mu retardirana uprava do juna ponudi novi ugovor, besramnici.


                            I da, svaka cast malom Arnoldu, onako brzo razmisljati u ovim godinama, bravo momcino.
                            Last edited by Dale; 07-05-19, 22:33.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ruke mi se tresle, nisam mogao da pišem. Izašao sam napolje u poslednjih 10ak minuta. Kako zaspati večeras jbte....

                              Kad me prođe ovaj adrenalin, ima da se raspadem.
                              Ne mogu da verujem da si srvarno izasao napolje

                              Pa sta bi uradio da si bio na stadionu?

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Ma bas gospodin covjek, nemam tu nikakve dileme, ama bas nikakve.

                                I ja sam kontao, sve razmisljam, ne cijenim ga, ali nije toliko retardiran da dvije godine zaredom ispadne nakon +3 iz prvog meca (plus sto je ovaj trio za LFC gore igrao veceras i nije, niti ce ikad vise), ali Ernesto probija granice ocigledno.

                                Ocekujem da mu retardirana uprava do juna ponudi novi ugovor, besramnici.
                                Ali tacno sam imao osjecaj da ni tipa neki rezultat od 5:0 ne bi bio u stanju da "odbrani" iz prve utakmice. To tako lose sve izgleda u revansu.

                                Nadam se da nece produziti ugovor.

                                Comment

                                Working...
                                X