Strana 1 od 366 1 2 3 11 51 101 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 5490

Tema: Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

  1. #1
    Moderator ognjen avatar
    Datum registracije
    27.05.2013
    Poruke
    6.814
    Moć reputacije
    214748744

    Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

    2018/19



    First qualifying round draw (matches 10/11 & 17/18 July)

    Torpedo Kutaisi (GEO) v Sheriff (MDA)
    Shkëndija (MKD) v The New Saints (WAL)
    Sūduva (LTU) v APOEL (CYP)
    Olimpija Ljubljana (SVN) v Qarabağ (AZE)
    F91 Dudelange (LUX) v Videoton (HUN)

    Winners of the preliminary round v Malmö (SWE)
    HJK Helsinki (FIN) v Víkingur (FRO)
    Ludogorets Razgrad (BUL) v Crusaders (NIR)
    Cork City (IRL) v Legia Warszawa (POL)
    Valur Reykjavík (ISL) v Rosenborg (NOR)

    Kukës (ALB) v Valletta (MLT)
    Flora Tallinn (EST) v Hapoel Beer-Sheva (ISR)
    Spartaks Jūrmala (LVA) v Crvena zvezda (SRB)
    Alashkert (ARM) v Celtic (SCO)
    Spartak Trnava (SVK) v Zrinjski (BIH)
    Astana (KAZ) v Sutjeska (MNE)


    Second qualifying round draw (matches 24/25 July & 31 July/1 August)
    Champions Path

    Astana (KAZ) / Sutjeska (MNE) v Midtjylland (DEN)
    Ludogorets Razgrad (BUL) / Crusaders (NIR) v F91 Dudelange (LUX) / Videoton (HUN)
    Kukës (ALB) / Valletta (MLT) v Olimpija Ljubljana (SVN) / Qarabağ (AZE)
    CFR Cluj (ROU) v Winners of the preliminary round / Malmö (SWE)
    Dinamo Zagreb (CRO) v Flora Tallinn (EST) / Hapoel Beer-Sheva (ISR)

    Spartaks Jūrmala (LVA) / Crvena zvezda (SRB) v Sūduva (LTU) / APOEL (CYP)
    BATE Borisov (BLR) v HJK Helsinki (FIN) / Víkingur (FRO)
    Shkëndija (MKD) / The New Saints (WAL) v Torpedo Kutaisi (GEO) / Sheriff (MDA)
    Cork City (IRL) / Legia Warszawa (POL) v Spartak Trnava (SVK) / Zrinjski (BIH)
    Alashkert (ARM) / Celtic (SCO) v Valur Reykjavík (ISL) / Rosenborg (NOR)


    League path

    PAOK (GRE) v Basel (SUI)
    Ajax (NED) v Sturm Graz (AUT)





    2018/19



    First qualifying round (12 & 19 July)

    Stjarnan (ISL) v Nõmme Kalju (EST)
    Ilves Tampere (FIN) v Slavia Sofia (BUL)
    Birkirkara (MLT) / KÍ Klaksvík (FRO) v Žalgiris Vilnius (LTU)
    Fola Esch (LUX) v Europa (GIB) / Prishtina (KOS)
    Glenavon (NIR) v Molde (NOR)

    Dunajská Streda (SVK) v Dinamo Tbilisi (GEO)
    Stumbras (LTU) v Apollon Limassol (CYP)
    Široki Brijeg (BIH) v Domžale (SVN)
    Rangers (SCO) v Shkupi (MKD)
    Progrès Niederkorn (LUX) v Gabala (AZE)

    Racing Union (LUX) v Viitorul (ROU)
    Samtredia (GEO) v Tobol Kostanay (KAZ)
    Partizani (ALB) v Maribor (SVN)
    Neftçi (AZE) v Újpest (HUN)
    Budućnost Podgorica (MNE) v Trenčín (SVK)

    Derry City (IRL) v Dinamo Minsk (BLR)
    B36 Tórshavn (FRO) / St Joseph's (GIB) v OFK Titograd (MNE)
    Zaria Balti (MDA) v Górnik Zabrze (POL)
    Spartak Subotica (SRB) v Coleraine (NIR)
    Pyunik (ARM) v Vardar (MKD)

    Shamrock Rovers (IRL) v AIK (SWE)
    Connah's Quay (WAL) v Shakhtyor Soligorsk (BLR)
    Lahti (FIN) v Hafnarfjördur (ISL)
    Ventspils (LVA) v Luftëtari (ALB)
    Cliftonville (NIR) v Nordsjælland (DEN)

    Banants (ARM) v Sarajevo (BIH)
    Engordany (AND) / Folgore (SMR) v Kairat Almaty (KAZ)
    Petrocub (MDA) v Osijek (CRO)
    Anorthosis Famagusta (CYP) v Laçi (ALB)
    Ferencváros (HUN) v Maccabi Tel-Aviv (ISR)

    Balzan (MLT) v Keşla (AZE)
    Budapest Honvéd (HUN) v Rabotnicki (MKD)
    Rudar Pljevlja (MNE) v Partizan (SRB)
    CSKA Sofia (BUL) v Riga (LVA)
    Milsami Orhei (MDA) v Slovan Bratislava (SVK)

    Radnički Niš (SRB) v UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)
    Lech Poznań (POL) v Gandzasar-Kapan (ARM)
    Chikhura Sachkhere (GEO) v Beitar Jerusalem (ISR)
    Vaduz (LIE) v Levski Sofia (BUL)
    Željezničar (BIH) v Narva Trans (EST)
    Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU) v Irtysh (KAZ)

    Hibernian (SCO) v NSÍ Runavík (FRO)
    Rudar Velenje (SVN) v Tre Fiori (SMR) / Bala Town (WAL)
    Levadia Tallinn (EST) v Dundalk (IRL)
    ÍBV (ISL) v Sarpsborg (NOR)
    København (DEN) v KuPS Kuopio (FIN)
    Liepāja (LVA) v Häcken (SWE)


    Second qualifying round main path (26 July & 2 August)

    Glenavon (NIR) / Molde (NOR) v Anorthosis Famagusta (CYP) / Laçi (ALB)
    Banants (ARM) / Sarajevo (BIH) v Atalanta (ITA)
    Birkirkara (MLT) / KÍ Klaksvík (FRO) / Žalgiris Vilnius (LTU) v Vaduz (LIE) / Levski Sofia (BUL)
    Engordany (AND) / Folgore (SMR) / Kairat Almaty (KAZ) v AZ Alkmaar (NED)
    Aberdeen (SCO) v Burnley (ENG)

    Rudar Pljevlja (MNE) / Partizan (SRB) v Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU) / Irtysh (KAZ)
    Balzan (MLT) / Keşla (AZE) v Milsami Orhei (MDA) / Slovan Bratislava (SVK)
    Cliftonville (NIR) / Nordsjælland (DEN) v Shamrock Rovers (IRL) / AIK (SWE)
    Rudar Velenje (SVN) / Tre Fiori (SMR) / Bala Town (WAL) v FCSB (ROU)
    Hapoel Haifa (ISR) v Lahti (FIN) / Hafnarfjördur (ISL)

    Levadia Tallinn (EST) / Dundalk (IRL) v AEK Larnaca (CYP)
    Zaria Balti (MDA) / Górnik Zabrze (POL) v Budućnost Podgorica (MNE) / Trenčín (SVK)
    Ferencváros (HUN) / Maccabi Tel-Aviv (ISR) v Radnički Niš (SRB) / UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)
    CSKA Sofia (BUL) / Riga (LVA) v Admira Wacker Mödling (AUT)
    Spartak Subotica (SRB) / Coleraine (NIR) v Sparta Praha (CZE)

    RB Leipzig (GER) v Liepāja (LVA) / Häcken (SWE)
    Stjarnan (ISL) / Nõmme Kalju (EST) v København (DEN) / KuPS Kuopio (FIN)
    Ufa (RUS) v Široki Brijeg (BIH) / Domžale (SVN)
    Samtredia (GEO) / Tobol Kostanay (KAZ) v Pyunik (ARM) / Vardar (MKD)
    Jagiellonia Białystok (POL) v Rio Ave (POR)

    LASK Linz (AUT) v Lillestrøm (NOR)
    Budapest Honvéd (HUN) / Rabotnicki (MKD) v Progrès Niederkorn (LUX) / Gabala (AZE)
    Petrocub (MDA) / Osijek (CRO) v Rangers (SCO) / Shkupi (MKD)
    B36 Tórshavn (FRO) / St Joseph's (GIB) / OFK Titograd (MNE) v Beşiktaş (TUR)
    Dunajská Streda (SVK) / Dinamo Tbilisi (GEO) v Derry City (IRL) / Dinamo Minsk (BLR)

    Ventspils (LVA) / Luftëtari (ALB) v Bordeaux (FRA)
    Željezničar (BIH) / Narva Trans (EST) v Stumbras (LTU) / Apollon Limassol (CYP)
    Racing Union (LUX) / Viitorul (ROU) v Vitesse (NED)
    St Gallen (SUI) v ÍBV (ISL) / Sarpsborg (NOR)
    Dinamo Brest (BLR) v Atromitos (GRE)
    Sevilla (ESP) v Neftçi (AZE) / Újpest (HUN)

    Connah's Quay (WAL) / Shakhtyor Soligorsk (BLR) v Lech Poznań (POL) / Gandzasar-Kapan (ARM)
    Hibernian (SCO) / NSÍ Runavík (FRO) v Asteras Tripolis (GRE)
    Chikhura Sachkhere (GEO) / Beitar Jerusalem (ISR) v Partizani (ALB) / Maribor (SVN)
    Genk (BEL) v Fola Esch (LUX) / Europa (GIB) / Prishtina (KOS)
    Djurgården (SWE) v Mariupol (UKR)
    Hajduk Split (CRO) v Ilves Tampere (FIN) / Slavia Sofia (BUL)
    Izmenio/la ognjen; 26.06.2018 u 19:02.

  2. Your Google Adsense code here
  3. #2
    Active Member madrid avatar
    Datum registracije
    22.09.2016
    Lokacija
    Madrid, Beograd
    Poruke
    4.445
    Moć reputacije
    214748574
    Suduva- Apoel 3-0 nije jos poluvreme. Neki lik se posprdao dao hattrick.

  4. #3
    Hero Member Jack avatar
    Datum registracije
    15.03.2013
    Poruke
    5.919
    Moć reputacije
    214748733
    I ja gledam to, jel to taj Apoel

  5. #4
    Active Member madrid avatar
    Datum registracije
    22.09.2016
    Lokacija
    Madrid, Beograd
    Poruke
    4.445
    Moć reputacije
    214748574
    Ima li neko link za Zvezdu?

  6. #5
    Hero Member Ruzni Prljavi Zli avatar
    Datum registracije
    13.10.2016
    Poruke
    9.426
    Moć reputacije
    214748672
    Citirati Originalno postavljeno od Jack Pogledati poruku
    I ja gledam to, jel to taj Apoel
    Taj Apoel koji je svojevremeno bio strah i trepet kako za Partizan tako i za CZ.
    Sada ga gazi neka litvanska momčad.

  7. #6
    Member Пера Ложач avatar
    Datum registracije
    05.08.2017
    Lokacija
    Kumodraž
    Poruke
    459
    Moć reputacije
    214748464
    Da li se zna koja televizija za Srpso tržište ima pravo prenosa LŠ i LE ?
    Arena ili SK ?

  8. #7
    je uz malog Trampa Nerealan avatar
    Datum registracije
    20.08.2013
    Lokacija
    Trondheim
    Poruke
    2.054
    Moć reputacije
    214748640
    Arena je bila do sada, mislim da i dalje oni imaju ugovor
    Правда без моћи је немогућа;
    моћ без правде је тиранија.

    Blaise Pascal

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019

  9. #8
    Madridista Tarantula avatar
    Datum registracije
    30.06.2014
    Lokacija
    Banjaluka
    Poruke
    4.773
    Moć reputacije
    214748663
    Arena sve utakmice, RTS 1 best pick srijedom.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (33) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

  10. #9
    Banned
    Datum registracije
    09.04.2018
    Poruke
    2.669
    Moć reputacije
    0
    Territory: Serbia
    Contracting party: JAVNA MEDIJSKA USTANOVA RADIO-TELEVIZIJA SRBIJE, TELEKOM SRBIJA A.D

    Dakle, RTS i Arena sport, kao i do sada.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

  11. #10
    Active Member blond avatar
    Datum registracije
    05.08.2017
    Poruke
    2.256
    Moć reputacije
    214748500
    Ispao OFK Titograd (ako, ko je retardiran pa im menjao ime ) od Torsavna, izgubili 2:1 u Podgorici.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

  12. #11
    Banned
    Datum registracije
    09.04.2018
    Poruke
    2.669
    Moć reputacije
    0
    Slažem se da je retardiran onaj ko je menjao ime OFK Titogradu

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

  13. #12
    Hero Member
    Datum registracije
    31.01.2016
    Poruke
    5.386
    Moć reputacije
    214748617
    Sto znam meni je fino bilo i Mladost.Klub se zvao nekad Titograd pa su neki nostalgicari trazili da se vrati stari naziv,u svakom slucaju ispali su od ekipe sa Farskih ostrva tako da ne znam sta da kazem.

  14. #13
    Banned
    Datum registracije
    09.04.2018
    Poruke
    2.669
    Moć reputacije
    0
    Lol

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

  15. #14
    Active Member blond avatar
    Datum registracije
    05.08.2017
    Poruke
    2.256
    Moć reputacije
    214748500
    Citirati Originalno postavljeno od La Jugoslavia Pogledati poruku
    Slažem se da je retardiran onaj ko je menjao ime OFK Titogradu

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    Ne mozes da se slazes, jer to nisam ni napisao. Upravo suprotno, davanje imena po politickoj liniji je nesto sto je unazadilo i unazadjuje sport i fudbal. A ovi nesrecnici se vracaju u drugu polovinu 20. veka.

    Inace, ne znam cemu podebljavanje klubova bivse SFRJ, a ne recimo bugarskih ili slovackih klubova? SFRJ odavno vise ne postoji, nema razloga da nas vise interesuje hrvatska/makedonska od bugarske ili rumunske lige.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

  16. #15
    Il Capitano Rossonero avatar
    Datum registracije
    06.10.2010
    Poruke
    18.281
    Moć reputacije
    214749069
    Ulazi Blindara, Amsterdam Arena na nogama.

Strana 1 od 366 1 2 3 11 51 101 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •