Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Zvezdu je bitno da se ne demorališe, da ostane usredsređena na najbitnije ciljeve, odbranu titule i back-to-back plasman u Ligu šampiona.
    Ako to ostvari, Crvena zvezda prerasta u evropski ozbiljan klub, nikakvih 1-6 protiv Pariza je neće sprečiti u tome, čak će joj i pomoći u procesu učenja.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Ma nije Zvezda jedini tim kojeg su Parižani razbucali u Ligi Šampiona, Seltik je primio čak 7 npr.

      Mene je zabolela indolentnost nekih igrača u tom meču, baš je ličilo da nisu na terenu bez obzira koliko su ovi imperiorniji od njih.

      Comment


      • Liverpul ce da nastrada zbog ovog debakla u Parizu

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Zvezda bi se prosetala Dinamovom grupom. Stvarno i jesu nikad slabiji Anderleht i Fenerbahce, ali treba to iskoristiti.

          Setih se jos jednog argumenta zasto Englezi koji su van top4 mogu bez LE, dok Spanci ne mogu. Samo bacis tu pogled na finansije i generalno kako stoji ekonomija na drzavnom nivou i sve je tu jasno, engleski timovi van top6 mogu da ocuvaju kostur pa cak i da ne prodaju najbolje igrace(jer oni odlaze u najjace engleske timove za basnoslovnu sumu). Tesko je zamisliti ekipe poput Lacija i Sevilje da kuliraju LE kada im je to sansa da dignu cene svojim igracima i tako sebe finansiraju letnji prelazni rok. Igranje evropskih utakmica daje tezinu kod formiranje cene igraca i posto najjaci klubovi igraju LS, naravno da je to veoma bitan faktor kod odabira igraca.

          Originally posted by z0La View Post
          Samo što fudbal i košarka kod nas ne mogu nikako da se porede. Mi smo košarkaška nacija, a nismo fudbalska. To je jedna tužna ali istinita činjenica. Pogledaš nivo fudbala i košarke poslednjih godina u Srbiji i sve ti bude jasno.

          Zato će uvek Zvezda ili Partizan moći da pobede CSKA u BG-u u košarci, tj. postojaće šansa za tim, dok u fudbalu neće.
          Meni uopste nije zao sto je tako, bilo bi mi da smo ekonomski jaca i stabiljnija zemlja(da smo razvijeni kao npr jedna Belgija) i da pored mnogih ulaganja u domaci fudbal dobijamo bas mrsave rezultate. Kakva smo drzava se preslikava na sve strukture drustva, retko kada prevladaju logika, razum i sportski motivi.

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Liverpul ce da nastrada zbog ovog debakla u Parizu

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Red Star could produce devastating football when they stepped up a gear. Liverpool were beaten twice by 2-1 and Bill Shankly and his backroom staff were devastated. Red Star had been too “smart” for Liverpool. The 4-2 aggregate defeat prompted Liverpool to reassess the way they played in Europe.
            History will look at Red Star’s 1991 team as the pinnacle of the club’s history, but the line-up from the early to mid-1970s taught a wily and opinionated old Scot how to reshape his team for an assault on Europe’s top prize. They still talk about that night in Liverpool in November 1973 as a catalyst for a new era for English football. From 1977 to 1984, English teams won the European Cup seven times. Prior to 1977, it had happened once. Red Star Belgrade and Miljanić clearly taught us something.
            Getting Battered by Red Star Belgrade
            Ne bilo prvi put.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Ma nesto mislim da ima mnogo namestanja u ovoj LE
              Pa dok mi ovde pametujemo drugar je naplatio 3 od te 4, imao je sistem 2 od 8 i 3 od 8, za mnogo vecu isplatu ga je zeznuo Frankfurt koji je izjednacio pred kraj, ali ni ovako nije lose prosao. Hteo sam da okacim slike koje mi je poslao sinoc, ali bezveze mi je... nisu moji tiketi

              Comment


              • Ma okači, šta ima veze, daj da vidimo.

                Comment


                • .....
                  Last edited by belgrade_owl; 06-10-18, 17:51.

                  Comment


                  • Hrabri Fenerbahce dosao do velikog boda kuci protiv Istanbula.

                    Comment


                    • Manča-Juve sudi Mažić.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A sad poslastica veceri

                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • Benzema otvori seriju.

                          Comment


                          • Dibalica

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ovaj lindelof nikad nikog ne cuva u šesnaestercu


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • 28% loptu u posjedu imamo
                                Nisam znao da igramo protiv Barcelone


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X