Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komentator ocajno prenosi mec!

    Inace bas pade tempo meca, nisam ocekivao ovo u nastavku.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Au. Ovo bi bio kraj ovog dvomeča da je dao za 0:2..
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Jebeno igra Ajax...
        Svaka im cast...
        Otvoreno do kraja...idu na jos jedan gol...
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Bravo Ajax...idemo po usatog...
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Ne bih rekao da je ovo bilo otvoreno od Ajaksa. Posebno drugo poluvreme.

            Prvo su udarili jak presing i Spursi nisu znali gde biju. Ali u drugom pol se pametno islo na kontre. Povukli se i cekali svoju priliku. Koju Neres nije dao.

            Bas zrela igra.

            Spursima mnogo falili Kejn i Son.

            Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sparsi nisu mogli bolje od ovoga bez Sona i Kejna.

              Cinilo se u drugom poluvremenu kao da je Ajaks izrutinirao, kao sa 50% da su odigrali.
              Veoma zrelo i pametno, bez panicenja.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Neverovatno dopadiljivo igra ovaj Ajax, fantasticna ekipa za gledanje sa kojom samo lakocom oni resavaju situacije na malom prostoru......neverovatno koliko su tehnicki superiorniji od Totenhema, koliko lako kontrolisi loptu, koliko im se lepi za nogu.....eto drugovi moji sta znaci biti majstor, volovi trce, majstori igraju fudbal i kao sto kolega rece sve to izgleda kao da igraju sa 50% snage, kao na malom fudbal,.....fantasticna kretanja bez lopte.....ovaj Ajax je simbol borbe protiv modernog fudbala gde caruju megalomanski transferi i precenjene voline Holandjani su cudaci za fudbal....pravi majstori za fudbalske revolucije Pametnije i konkretnije igraju od Sitija.... Gvardiola je ocigledno pogresno razumeo holandsku tika-taku....
                Dakle, glavni utisak - fizicka snaga i brzina je ostala nemocna naspram tehnicke superiornosti....jer fudbal je ipak igra...igra sa loptom
                Last edited by tamonajugu; 30-04-19, 22:29.

                Comment


                • Nisam mogao normalno da gledam utakmicu,strim je kocio uzasno,koliko je cistih sansi Tadic namestio? Jesam li dobro video da je tri puta ostavljao ovog Neresa i Van Der Beka same 1 na 1 sa golmanom i to sa opcijom da i oni mogu asistirati saigracu na prazan gol.

                  Comment


                  • Dobro si video, Tadic kao po obicaju prvo gleda da asistira pa ako ne moze onda sutira na gol Pravi plejmejker.

                    Comment


                    • Ja sam uzivao u presingu Ajaxa u prvom poluvremenu. U prvih 20-25 min, Eriksen i Alli pipnuli loptu bukvalno po mozda 3 puta.

                      Njima je najveca prednost sto se ne plase nikoga. Ovako mlada ekipa, a nemaju respecta uopste. Onog igrackog respecta. Znaju koliko mogu, i briga ih ko je sa druge strane.

                      Linije u timu se odlicno dopunjuju. Odbrana sa sredinom. Sredina sa napadom. Sve funkcionise kako treba.

                      Ne znam kako Spursi ovo mogu okrenuti. Moraju uz savrsenu taktiku i da imaju dosta srece.

                      Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Da nije Srbin Tadic bi bio kandidat za zlatnu loptu,igra majstorski celu sezonu,cekamo takvog igraca jos od Piksija da bi Krstajic igrao bunker,Ajaks je pokazao kako se igra kad povedes a ne ko mi,cuvaj rezultat bunkerom dok ti ne zavale tri komada.

                        Comment


                        • Skok igra je jedina sansa Spursa.Par puta je Alderweild sutirao glavom nakon prekida, Ljorente je cesto spustao loptu glavom nakon dobijenog duela.
                          Fali Son svakako, a cini mi se da je ulazak Sisoka probudio Spurse, dobra njegova partija.
                          Ako dozvole Ajaxu da igra svoju igru, nemaju sanse.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Da nije Srbin Tadic bi bio kandidat za zlatnu loptu,igra majstorski celu sezonu,cekamo takvog igraca jos od Piksija da bi Krstajic igrao bunker,Ajaks je pokazao kako se igra kad povedes a ne ko mi,cuvaj rezultat bunkerom dok ti ne zavale tri komada.
                            Nema Krstajic znanje koje je potrebno da bi organizovao takvu igru.....dzaba mu igraci kad je on sam nepismen da napravi napadacku ekipu od njih. U Ajaxu sve funkcionise kao sat - i ekipa i pojedinac

                            Comment


                            • Ovakav Tottenham je, objektivno, najlaksi protivnik Ajaxu u eliminacionoj fazi. Mislim da, kad su vec eliminisali Juventus i dobili ovakav zreb mogu do kraja i trofeja, u jednom mecu je sve moguce. Ja znam sta bih vise voleo da sam na mestu navijaca Ajaxa, bolje dobar tim i kontinuitet godinama (nesto tipa Atletico), nego ponavljanje FC Porto price i prodavanja svega sto vredi, a dovodjenja nekih "pojacanja" od 10 miliona evra. No, cenim da ce scenario biti ovaj drugi sto sam naveo.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Strasno

                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X