Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naredni argument je novogodišnja rasveta i novogodišnji ukrasi na ulicama Beograda, na +35 u zrelo leto.
    Ali ipak to bi nas odvelo ko zna gde, pa ću stati ovaj put...

    Inače, volim da gledam Premijer ligu, ali Engleze u međunarodnim utakmicama ne mogu da smislim, svaki put navijam protiv njih, s kim god da igraju.
    Toliko su nepravedno finansijski favorizovani u odnosu na praktično bilo koga drugog, da je pravi mazohizam navijati za te izrabljivače svetske.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Nema nase njihovo, valjda znate kako je to kad pronadjes sebe u nekom klubu.
      Simpatišem ja Juventus, ali isto tako da taj Juventus igra protiv Zvezde. Zvezda > Juventus.

      Originally posted by somborac View Post
      Moj pradeda je mogao samo Radnički iz Sombora da stvori, deda je igrao za njih....., hvala dragom Bogu niko meni znan iz porodice ništa sa Beogradskim blizancima nema

      Edit - Limun je lepo objasnio sve, tu se nema skoro ništa dodati......
      Ako ti deda ili raniji preci nisu krvarili u prvom svetskom ratu ili drugom, ako su tvoji pali sa planete Mars, onda ništa stvarao nisi, odn. stvarali nisu.
      Last edited by Brajkula; 21-09-18, 14:00.

      Comment


      • Poredi čovek zaokruživanje na listićima sa Englezima koji su izmislili rasizam, vidi šta je Frenais Drejk radio legendo.

        Potrpa ih u brod pa ko preživi preživi. Posle ti mene zoveš rasistom. Ceo svet su kolonijalizovali a milioni su umrli u kolonijalnim ratovima za oslobadjanje. Gde god se pojave ponašaju se kao najveća stoka.

        I onda se glupi Deni Rouz ljuti na Srbe?

        Ovaj poreklom iz Konga igra za Belgiju a Kongo bio privatan posed belgijskog monarha?

        Srbi su zlatni, zlatni. Ovi kao moj pobratim Brajkula što se ne stide porekla svoga.

        Pita me čovek zašto se radujem bodu Crvene Zvezde i brbljate tu o nekim kriminalcima... To država reprodukuje jer drži ovu decu gladnom. Nisu cvećke ali su iskreni zvezdaši a ne profiteri. To na drugu stranu brda pa tražite takve.

        Postoji nešto u ljubavi prema klubu a ne u jebenim materijalističkim stvarima, da li je blato, da li je loš fudbal, da li je ovaj lopov ili onaj.

        Sinovi, vama je država lopovska. Šta ste mislili, kakvo će društvo biti?

        Je l ovo fudbal ili su fudbal samo skupi gladijatori u britanskim arenama koje gledaju rumeni nabedjeni Englezi i urlaju kao degeni kada lopta predje pola, a kada gube izlaze u 70om minutu?

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Demokratija>Nacionalizam

          Sori Srbi, Hrvati, Englezi, Spanci, Italijani i Ameri ovog foruma.
          Znaš li ti Rićma šta je demokratija? Demokratija je i kada sedimo ti Brajkula i ja u jednoj sobi npr pa glasamo on i ja da te razapnemo i ti se prikloniš lepo demokratskoj odluci. Svaki gavran na tv danas govori demokratija a misli na liberalizam. To su sve liberalne tekovine. Demokratiju smo videli 1789. kada je treći stalež nadbrojniji zavio u crno Francusku.

          To nije nacionalizam nego patriotizam. Ok, nemam ništa protiv da navijaš za strani klub, navijaš za plaćenike, ja navijam za svoj klub, siromašan, kakav je da je, svetski je šampion, i to sada kad je u timu sve ciganin do ciganina, kada se osećaju isto kao i mi navijači,

          i onda će neko mene da ubedjuje da se manem Zvezde a ja njemu ne govorim da je glupo što navija za Liverpul.

          Navijaj za koga hoćeš, samo me nemoj praviti budalom. Gledajte Liverpul koga bre boli uvo. Pratim i ja strane klubove samo ne mešam ljubav prema klubu i svidjanje nekog kluba i igrača/gladijatora. Emociju i svidjanje razdvajam.
          Last edited by Cassius Clay; 21-09-18, 20:24.

          Comment


          • Spoiler
            Većina mojih drugova koja se drogira od kako ih znam, prvu drogu 90% njih konzumirali su sa mangupima iz škole, navukli su se preko školskog društva, i kao klinci 7,8 razred i početak srednje škole postali narkomani. I onda takvi narkomani dodju na tribinu, i naravno da će ih biti i naravno da se diluje droga. Je l to jedino mesto gde se diluje droga? Gde su se prvi put izdrogirali? Na tribini ili u školskom dvorištu i parkićima oko škole?

            Koja bi baljezganjs prodajte i kome? Drogiraju se od umetnika, glumaca, pevača, sportista, navijača, profesora, kurvi, svi, narkoman ne zna za profesiju.

            I onda truju decu na tribini. Ta deca su se već nagutala eksera i eksera. Oni tu samo ulaze u kriminalne radnje, ali što je država iz prva dozvolila deci da se drogiraju i što ljudi ne spomenu da 90% narkomana nastane u školi? Hoćemo li školu da gasimo?

            Hejtujem te babske priče jako. Narkoman će se drogirati ma čime se bavio.

            Comment


            • Nemam ja ništa protiv, nek navija ko hoće za bilo koga, ali nemoj da mi ovde predstavljaju te tamo neke Engleze kao svete, kao med i mleko, a da moje pljuje kao kriminalce i nešto najlošije što je svet iznedrio.

              Zajebi to, ništa nije ni crno ni belo.

              Spoiler
              Sve je creveno belo

              Comment


              • Sve je to lepo Uki, al i dalje ne spori cinjenicu da se na tim domacim utakmicama Zvezde i Partizana skuplja ogromna grupa opasnih primitivaca i imbecila, sitnih kriminalaca, olosa, ljudi koje fudbal ne zanima, ljudi koji dolaze da se izduvaju tako sto prave probleme umesto da se opuste uz fudbal. Koliko god englezi bili odvratan narod, ovi sto u danasnje vreme dolaze na utakmice po engleskoj su svakako velika gospoda za ove nase. Znamo svi sta se obicno desava na nasim derbijima, bruka i sramota za drzavu, narod, i generalno uvreda za ljudski rod. Stvarno nema potrebe da se pravimo tose.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Dešava se to i kod Engleza, nemoj da misliš da nije tako. Oni su o tome snimali i filmove.

                  I kod "civilizovanih" Švaba, ništa manje Italijana.

                  Comment


                  • Znas i sam da ne mislis to sto pricas. Zalosno je uporedjivati englesku publiku sa nasim buzdovanima. Nisu to zasluzili. Pogledaj utakmicu, tamo se skuplja normalan narod. Pricamo o sadasnjosti, a ne o proslom veku.

                    Comment


                    • Ja pojedinu grupu ljudi na stadionu ne bih ni nazvao navijacima,to su ljudi nasih vlasti,koji za njih diluju drogom,oruzjem,sluze kao batinasi,drze igrace,ugradjuju se u njihovu prodaju,prakticno drze klub,zato smo na dnu Evrope.Zvezda za rezultate moze samo Milojevicu da zahvali i najmocnijem Zvezdasu u drzavi koji drzi na uzdi svoje batinase.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Znas i sam da ne mislis to sto pricas. Zalosno je uporedjivati englesku publiku sa nasim buzdovanima. Nisu to zasluzili. Pogledaj utakmicu, tamo se skuplja normalan narod. Pricamo o sadasnjosti, a ne o proslom veku.
                        Kao što rekoh, ništa nije ni crno ni belo, svuda ima svega. I kod nas se skuplja normalni narod na utakmice, pa i na taj sever. Misliš da u Liverpulovom kopu nemaš krimosa, batinaša i ostalih faca ?

                        Pa skoro je bila vest, msm na SK da je među Englezima bila neka organizovana tuča huligana, pa neke povrede i to.

                        Jedino što se tamo pametno radi jeste činjenica da oni ne daju tim ljudima na značaju, desi se nijedna novina to ne prenese ili to uradi u ćošku jedne od strane. Kod nas izbije tuča na derbiju, 34 dana se samo o tome priča, pa specijalizovane emisije, pa debata, pa u krug i nikome ništa.

                        Ima toga, nismo mi sjajni i bajni svi, ali neću ni da progutam da to nisu ni Englezi, pogotovo Englezi.

                        P.S. Što se tiče gledanja fudbala, oni svarno pretenduju taj moderan način, ugođaj na prvom mestu, liči na NBA i najbliži su tome.

                        Ja sam malo protiv modernog fudbala, ali nisam ni za popularizovanje tih huliganskih grupa, pisao sam već u Zvezdinoj temi šta mislim o njima.
                        Last edited by Brajkula; 22-09-18, 00:17.

                        Comment


                        • Fudbal je evoluirao, svet je evoluirao...ali dzaba, neki jos zive u proslom veku, pominju Drejka....budi bog s nama...i opravdanje je "takvo je drustvo, sta ocekujes"...pa kod nas, sad u ovom momentu, tih 70% glasa za svoju propast, ne u 17 ili 18 veku...sada...Nama su sada na celu klubova secikese, predsednik saveza covek koji nikakve veze sa fudbalom nema, sada, ne u vreme kolonizacije...Necu ja prestati da volim Zvezdu pa sve i da se ugasi ali nemoj da zatvaramo oci, da glorifikujemo nesto sto je trulo u samoj srzi....metastaziramo vec decenijama...
                          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 22-09-18, 00:30.
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Nikakvi argumenti, samo beskrajne relativizacije i zamene teza koje kao treba da učine da ne vidimo kakva je otvorena pljačka na sceni, milioni i milioni nestaju bez ikakvih posledica.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Kakve veze ima, je l zločin zna za vekove? Nisam znao da zločin zastareva. Pa sve probleme koje imaju crnci danas stvorili su Englezi. Sve. Oni su ih tretirali kao kerove. Ne mi.

                              Najbolje da zaboravimo istoriju. Ma to je bilo pre. Ko će se vraćati.

                              Kojih 70%???

                              Predsednik ima 50% od 50-60A% izlaznosti uz bugarski voz, potkupljivanje, batinanje i ostalo. Znači ti imaš pola od pola - imaš jednu četvrtinu.

                              Ko je vodja na tribinama širom Evrope?

                              Englezi nisu mirni, nego su izmišljeni posebno strogi zakoni za te divljake da ne bi bilo mrtvih. Pošto su poznati po tome jer su divljaci nevidjenih razmera.

                              Baš mi je bilo drago što su naleteli na momke iz Yaroslavke i Union Spartaka i ostalih ekipa u Francuskoj.


                              Znači svet evoluira tako što najveći zločinci prolaze kao najveći borci za ljudksa prava kada se njima digne ona stvar. Neka su prokleti ti Englezi evo ja ću da ti kažem, za svakog crnca koji je patio zbog njih i pati i za svakog porobljenog čoveka porobljenog naroda. Nije da se ja saosećam sa njima ali nisu to zaslužili.

                              Prosto da prostije ne može biti, treba li dalje da crtam?

                              Kome se ne svidja neka ne prati Zvezdu.

                              Sve je trulo jao ja ću da kukam. Halo, vidimo svi gde živimo i znamo vrlo dobro, ali izbora nemamo. Podržani su od strane EU i ceo dijapazon stranaka su potkupljene i postavljene. Svaki izbor je loš.

                              Comment


                              • Spoiler
                                La Jugoslavia, hoćeš da ti dam imena junačino? Hajde mrdni dupetom i preduzmi nešto, organizuj. Vi bi se prvi prodali što lupetate, za malo ličnog interesa. Kad bi vas pritisli poklekli bi prvi dan. Što bulaznimo u prazno kada se ništa neće promeniti. Niko od nas nema muda ni za šta i svima nam je preči lični interes, i onda se neko poredi sa Britancima kojih izadje 300-400k na ulice za najobičniju stvar.

                                Oni imaju viševekovni kontinuitet vlasništva i liberalno-demokratsku, parlamentarnu kulturu.

                                Vi ste navikli ovde na vodje i šta reći za narod koji ima oreko 50% pozitivno mišljenje o Titu?

                                Pa za bolje i nismo/niste.

                                Najveći problem su rijalitiji i tribina. To je prvo za šta se uhvate pametnice. Podji od sebe, reci sebi pička sam, nisam se opasao bombom i otišao ispred vlade, nisam rekao ko je ubio Olivera iako znam, ili bi mogao da pokrenem priču,

                                koja je poenta sranja u prazn ovde kad ste/smo amebe?

                                Comment

                                Working...
                                X