Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @FSJ

    Ne maše Anćeloti, a ni Zakaroni (direktor Korijere delo Sport i novinar RAI-a) ništa, nagledali su se takvi pravog fudbala za nekoliko života.
    Najbolje da će pisati o tom tvom kontekstu
    Nego si ti potpao pod uticaj dvostrukih aršina kreatora naše svakodnevnice i burek brigade srpskog tabloidnog novinarstva koji hvale parkirani dabl deker na svom terenu kao hrabru i otresitu igru protiv skupljeg tima, a kritikuju i podsmevaju se kada to u domaćem cirkusu protiv srpskih velikana odigraju Lučani, Surdulica, Javor...

    Comment


    • Čelzi dabl dekerom uzeo LŠ.

      Comment


      • @bounti
        "Pomalo" si nerealan i pristrasan, gledano iz mog ugla naravno, jer je to jedini koga imam.
        Nije bilo lako biti na severu, dok su se Anto i Bata šaketali nakon što je 1-1 Ilije Ivića ekspresno preokrenuto u 1-3, što je značilo propast sveta u tom trenutku.

        Sada su neka druga vremena, značajno drugačija.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Izvuce bod Stivi Villarealu u gostima.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Zbog cega se ne stvara ovolika euforija kad Srbija npr pobedi Kosta Riku?
            Ja bas mislim da se stvorila velika euforija nakon te pobede i da je vecina barem na par sati zanemarila sve lose stvari oko srpskog fudbala. Jedno mesto na koje ja citam, mislim da je bas dosta ispisano strana nakon pobede nad Kostarikom od strane Grobara, Cigana i par Firmasa, prava hiperprodukcija postova kakva se ne vidja cesto.

            Sto se tice foruma i generalno ostrascenih ljudi, naravno da ce jaci vajb da bude na forumima nego uzivo. Jeste sa jedne strane istina da je jace vezivanje za klub nego za reprezentaciju, ali na kraju dana ipak ce se vise pamtiti uspeh reprezentacije i nacija ce vise da slavi to nego klupske uspehe, jer opet nacija je podeljena na dva dela kada su u pitanju Partizan i Zvezda, dok hipoteticki kad bi islo po loju 90% Srba bi se radovalo uspehu reprezentacija. Najbolji primer za to ti je kosarka. Tu sta god da urade klubovi, reprezentacija ce da ih zaseni sa evropskim ili svetskim srebrom. I da Partizan ili Zvezda budu drugi u Evropi, opet mi je to nemerljivo u poredjenju sa reprezentacijom. Mnogo vise ljudi ce da se raduje uz reprezentativni nego uz klupski uspeh.

            Comment


            • Nikad slabiji Salzburg u gostima 0-2 vodi protiv Lajpciga. Nikada slabiji. Ovaj Ajdara opasan.

              Comment


              • Šta je to Crvena zvezda uradila ove sezone, to nisu realna dostignuća.
                Tek će se slušati o Salcbugu, koji je punio kao punjene paprike, sve redom velikane po Evropi, evo nastavlja večeras, što sam očekivao, neću da krijem, isto kao što očekujem od Galatasaraja mnogo, mnogo, očekivao sam to i pre ovog gaženja Lokomotive u prvom kolu.

                Galatasaraj i Salcburg će čuda da čine, a dostignuća Crvene zvezde iz ove sezone će ostati zapisana zlatnim slovima, nivo Barija i Tokija, ali bukvalno, nerealna dostignuća Crvene zvezde.

                Što se reprezentacije tiče generalno se slažem da je to druga dimenzija u odnosu na klubove, samo što su kod nas "malo" te dimenzije pomerene 1991. godinom.
                Tektonska su to pomeranja, ništa više nije kao pre, nakon 1991.
                Last edited by La Jugoslavia; 20-09-18, 20:46.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Prestani molim te, prestani da lupetas gluposti.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Šta je to Crvena zvezda uradila ove sezone, to nisu realna dostignuća.
                    Tek će se slušati o Salcbugu, koji je punio kao punjene paprike, sve redom velikane po Evropi, evo nastavlja večeras, što sam očekivao, neću da krijem, isto kao što očekujem od Galatasaraja mnogo, mnogo, očekivao sam to i pre ovog gaženja Lokomotive u prvom kolu.

                    Galatasaraj i Salcburg će čuda da čine, a dostignuća Crvene zvezde iz ove sezone će ostati zapisana zlatnim slovima, nivo Barija i Tokija, ali bukvalno, nerealna dostignuća Crvene zvezde.

                    Što se reprezentacije tiče generalno se slažem da je to druga dimenzija u odnosu na klubove, samo što su kod nas "malo" te dimenzije pomerene 1991. godinom.
                    Tektonska su to pomeranja, ništa više nije kao pre, nakon 1991.
                    Nije to Zvezda uradila, vec Dr. Miloje.

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Prestani molim te, prestani da lupetas gluposti.
                      Dje je i što radi Siti

                      Zvezda je uradila. Ne igra Miloje sa balvanima, on je zaslužan što je za razliku od 99,8% domaćih trenera pravi trener a ne šarlatan. Čovek kao da je pokupio manire od najboljih domaćih košarkaškh stručnjaka, a da nas sport i malo zanima iako je sporedna stvar, fudbalski treneri bi išli da izučavaju principe rada košarkaških.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Ja bas mislim da se stvorila velika euforija nakon te pobede i da je vecina barem na par sati zanemarila sve lose stvari oko srpskog fudbala. Jedno mesto na koje ja citam, mislim da je bas dosta ispisano strana nakon pobede nad Kostarikom od strane Grobara, Cigana i par Firmasa, prava hiperprodukcija postova kakva se ne vidja cesto.

                        Sto se tice foruma i generalno ostrascenih ljudi, naravno da ce jaci vajb da bude na forumima nego uzivo. Jeste sa jedne strane istina da je jace vezivanje za klub nego za reprezentaciju, ali na kraju dana ipak ce se vise pamtiti uspeh reprezentacije i nacija ce vise da slavi to nego klupske uspehe, jer opet nacija je podeljena na dva dela kada su u pitanju Partizan i Zvezda, dok hipoteticki kad bi islo po loju 90% Srba bi se radovalo uspehu reprezentacija. Najbolji primer za to ti je kosarka. Tu sta god da urade klubovi, reprezentacija ce da ih zaseni sa evropskim ili svetskim srebrom. I da Partizan ili Zvezda budu drugi u Evropi, opet mi je to nemerljivo u poredjenju sa reprezentacijom. Mnogo vise ljudi ce da se raduje uz reprezentativni nego uz klupski uspeh.
                        Dobar odgovor.
                        Jeste bilo hajpa posle Kosta Rike, ali ipak je odmah posle Svajcarske krenulo pljuvanje na sve strane. Mislim da nece biti previse negativnih komentara ako Zvezda ostane na ovom jednom bodu.

                        Meni je samo cudno ponasanje Delija. Cemu ovoliko dicenje posle jednog remija, cemu neke nerealne predikcije, zar nije bolje biti realan i reci da je ostvaren vise nego dovoljan uspeh pa u sledecim mecevima sta bude - bude.

                        Comment


                        • Pa eto diči nam se. Nije bolje biti realan. Da se gleda realno navijači Liverpula ne bi nikada pred sezonu pričali kako će uzeti titulu. Žao mi što ovako moram protiv Liverpula ali šta ću kad ste prgavi. Samo Bog zna koliko sam voleo taj Liverpul.

                          Što si se uplašio ZLImune? Uzećemo vam bar bod na Marakani, a verovatno i sva 3. Heheheh

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Da se gleda realno navijači Liverpula ne bi nikada pred sezonu pričali kako će uzeti titulu.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment




                            • DobroTM,netko se brani IIp poluvreme,pukom srecom ne primi gol, sveCki velikan iz Slane bare ga satera u misiju rupu, neko izvuce bod od anonimusa iz Napulja i trenera pocetnika koji im sedi na klupi. #ebeno (cak i ako je trolovanje)


                              Prespavao LE

                              P.S: Spursi potvrdili loozerski mentalitet, PSGu max domet 1/8.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Pa eto diči nam se. Nije bolje biti realan. Da se gleda realno navijači Liverpula ne bi nikada pred sezonu pričali kako će uzeti titulu. Žao mi što ovako moram protiv Liverpula ali šta ću kad ste prgavi. Samo Bog zna koliko sam voleo taj Liverpul.

                                Što si se uplašio ZLImune? Uzećemo vam bar bod na Marakani, a verovatno i sva 3. Heheheh
                                Titula u PL je mnogo realnija za Liverpul nego bilo kakav uspeh Zvezde u Evropi. Misim aj da ne racunamo ovaj bod kao neki istorijski uspeh kako ga vec predstavljate.

                                Sad se lozite jer imate priliku, mogu da zamislim koji bi tek haos nastao da se uzme jos neki bod, ali ipak kada krenu da vas siluju momci iz Liverpula i Pariza, vraticete se u realnost i pricati da su to prebogate ekipe. Ili cete se opet osvrnuti na bod protiv Napulja i pominjati ga narednih 30 god kao Bari npr.

                                Comment

                                Working...
                                X