Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Treci u nizu poraz Totenhema, poceli odlicno sezonu sa tri pobjede, imace najbolji stadion na svijetu koji kosta preko milijardu eura, zadrzali kompletan igracki kadar, nikog nisu izgubili, ali stize i treci u nizu poraz i najgore pitanje koje je postavljeno Poketinu je hoce li Tripije i Aldevereld napustiti klub, a on je na to poludio i rekao novinarima da nemaju postovanja

    Bas tezak zivot Poketinu, ubijaju ga mediji, kakav pritisak trpi, ostace bez posla vjerovatno

    Bolje neka se zapita sto mu je Lamela igrao priije Moure, super izmjena da Vinks sacuva rezultat i kako je po ko zna koji put izgubio utakmicu koju je kontrolisao tokom veceg dijela.
    Zamisli ga u Junajtedu nakon 2 poraza. Pojeli bi ga za dorucak.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Kako ljudi potcenjuju timove iz Seria A a igraju protiv kanta za punjenje u PL. Daj onaj Fulam Sampdoriji da se posprda.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Nemoj biti smešan taj Liverpul nije video titulu 25 - 30 godina, u LŠ nisu postojali 10+ godina. Znam ja sam navijao za njih pa sam pratio više nego ti.

        Svako ko stavi Liverpul ispred Real Madrida, Barselone, Bajerna i Juventusa nema pojma o fudbalu. Ljudi su konstantno u završnicama, a vi zbog mesec dana fudbala stavljate neke Liverpule za favorite.

        sandu mislim da će Zvezda biti 4. ali imaće najmanje 3-4 boda.
        A zasto si prestao da navijas za njih ako smem da pitam? Kako uopste mozes da navijas za nekoga pa da prestanes?

        Comment


        • Hoce li opet tema Spa, Ita vs Eng? Ili cemo o Inter-Totenhem? Necemo o samom mecu, neko kaze da je Inter oducio, skolovao.. ne slazem se. Tot bez prvog golmana, beka, stopera i ofanzivnog veznog, posle derbija koji su izgubili i nisu ocigledno u nekoj formi. Ili da pricamo da pricamo o pozicijama oba tima u trenutku onog Bejl meca i pozicijama godinama od tad do sad? Ili mozda o tome da jedan tim deli stadion a drugi ga izgradio? Totenhem raste na krilima neiskusnih momaka.
          Last edited by engleski_dopisnik; 19-09-18, 11:15.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Možeš jer shvatiš da te boli uvo i gledaš fudbal, navijaš za Zvezdu i uživaš. Simpatišeš neke klubove, neke ne. Nije to taj filing kao kada sam bio mladji, sada mi je svejedno, samo za Zvezdu navijam i za Real sam malo više navijao od 2009. i to je to.

            Finale Real - Liverpul navijao za Real. Kako mogu ja biti navijač Liverpula? Draži mi jeste od većine u PL, ali kada igraju protiv Zvezde voleo bih sve da ih napunimo.

            NSG a u kakvoj je Inter formi?

            Comment


            • Mnogi se zaleću u prognozama, ali je činjenica da Španija vlada Evropom, Real i Atletiko drže sve titule, i to nije od juče. To traje i traje i trajaće.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Isto za Zvezdu, pa jace od svih za Celsi ali ne volim kad neko mesa medjusobne susrete timova i krajnji rezultat i poredjenje liga, strukture klubova, ulaganje u sve segmente kluba a ne samo tim, liga koje popunjavaju tu istu, razvijenost mladjih kategorija.. siroka je to tema.

                Nista boljoj od Totenhema, o kojem sam pricao.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  navijaš za Zvezdu i uživaš.
                  .... blagodetima koje donosi navijanje za rezimske klubove u Srbiji

                  Salu na stranu, po mom misljenju velika je sreca za zvezdu sto je liverpul juce slavio, da je kojim slucajem ostalo 2:2, i da se u Napulju zavrsi ponovo neresenim zvezda bi bila tim za podizanje samopouzdanja, isti scenario kao prosle sezone.

                  Comment


                  • Ko je podizao samopouzdanje protiv Zvezde? CSKA nas izbacio jedva, izgubili samo od Arsenala kući 1-0 Žiru dao gol na kraju. Smešan je onaj tim Arsenala ali nas niko neće napuniti.

                    Valjda znaš da Island ima 300k stanovnika pa ih niko ne puni. Ne igramo mi tako da budemo laki za punjenje.

                    A šta su Barselona i Real nego režimski klubovi? Ja volim moju Srbiju i Zvezdu najviše, tu sam rodjen. Poštujem ja ti navijaj za koga hoćeš ali da mi se čudiš što navijam za Zvezdu to mi nije jasno

                    Ne mislim ja da ćemo mi i bod uzeti u Parizu, ali napuniti nas neće niko. Mi i kada primimo dva gola i kada smo dominirani igramo našu igru pa za minut damo dva gola Salzburgu. Isto izdominirani bili.
                    Last edited by Cassius Clay; 19-09-18, 11:38.

                    Comment


                    • Gledao sam Pariz na nekim utakmicama i bilo je kriminalnih stvari defanzivno. Slušam Tuhela, krene na francuskom, pa se zaplete, pa engleski, pa na kraju nemački. E tako mu i tim deluje, neki haos je u pitanju, nije to zdrava sredina, koliko god para da upumpaju.

                      Zvezda je idealno naštimana za takve timove, kojima sva snaga leži u navali. Zvezda je najjača dok drži nulu.
                      A ako ovi naprave neku glupost pozadi, a nije da ih ne prave, može biti lepo za Zvezdu.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Lista favorita po kolonama:
                        Barsa, Real i Juventus
                        Liverpul, Siti i Bajern
                        PSZ i Atletiko
                        ostali irelevantni

                        Comment


                        • Ja bih zamenio Real i Liverpul, koliko god to smešno pa zvučalo, nema šanse da Real osvoji 4. uzastopnu, trika nema, pogotovo jer su ove sezone daleko slabiji u odnosu na tri prethodne kad su uzimali.

                          Pa i Modrić je na izvlačenju skoro pa rekao da je to naučna fantastika, ali da će se boriti da urade. Msm šta bi drugo pa rekao.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ja bih zamenio Real i Liverpul, koliko god to smešno pa zvučalo, nema šanse da Real osvoji 4. uzastopnu, trika nema, pogotovo jer su ove sezone daleko slabiji u odnosu na tri prethodne kad su uzimali.

                            Pa i Modrić je na izvlačenju skoro pa rekao da je to naučna fantastika, ali da će se boriti da urade. Msm šta bi drugo pa rekao.
                            Juve i Liverpul u finalu - niko ne osvaja LS?
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Voleo bih Juve-Real, upravo zbog napred napisanog.

                              Ako gledmao Pul i Juve sa prokletstvima, uzeo bi nas Pul, jbg oni u ligi tankuju u LŠ i mogu da ućare nešto.

                              Mada Klop.....lep fudbal ali pogubnički, reklo bi se.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Znam ja sam navijao za njih pa sam pratio više nego ti.
                                [emoji23][emoji23][emoji23]

                                Comment

                                Working...
                                X