Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo je rekao Poch, ako stavim Kejn i dobijemo bice pametan potez, ako bude obratno bice moronski. Lako je posle utakmice...

    Ekipa Totenhema u prvog finala u istoriji kluba, i da izostavi najboljeg igraca koji je fit? Ne pije vodu.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Ali isto znas da ti Nadal nece osvojit Rg.
      Ne moze sve,jbg.
      Vec sam se pomirio sa tim, jbg.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Cestitke navijacima zvezde na tituli prvaka Evrope, razbili ste Totenhem.

        Cestitao bih i navijacima Liverpoola, ali oni su izgubili od zvezde, tako da klempa ide u Beograd... jbg
        Last edited by belgrade_owl; 01-06-19, 22:57.

        Comment


        • Crvena zvezda je ogroman klub.
          Ogroman.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Čestitke Liverpulovcima, zasluženo na osnovu pokazanog, izbacili ste Bajern, Barsu ogromnim preokretom.

            Teško je i bilo zamisliti Totenhem koji osvaja bilo šta, uz svu dužno poštovanje i moju želju da bude tako.

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Crvena zvezda je ogroman klub.
              Ogroman.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              Hteo sam da ti napisem sta je zvezda trenutno, ali necu... ne bi ti to shvatio.

              Comment


              • Uroše, ima li vesti, kako je Papa?

                Comment


                • Ne znam, baš sam se zabrinuo za njega. To bi mi baš teško palo. Ne treba mi to sada. Nadam se da će biti dobro živ i zdrav.

                  Comment


                  • A kad se samo setim da si progrnozirao da ce Napoli lagano izbaciti Liverpool....

                    Comment


                    • Ti pričaš kao da je to bilo... Milik da je dao gol, ne bi grupu prošli. Šta sam ja sve izlupetao to je još najmanja glupost.

                      Meni je fascinantno da ljudi ne vide koliko kenjam nego govore "ti si rekao". Druže ja se sprdam da bih se posle pravio pametan, ja da znam nešto drao bih kladionicu i bio bih trener
                      Last edited by Cassius Clay; 01-06-19, 23:52.

                      Comment


                      • Nekako sam utiska da je Poketino krenuo bez Kejna da bi ovo mnogo bolje izgledalo. Totenhem je bez Kejna dobio 90% utakmica ove sezone i mislim da je morao da pocne bez njega veceras . Isto tako mislim da je morao da izvede sastav kao sto je protiv Ajaksa. A ovako, svakako zasluzena pobeda Liverpula, ekipa Sparsa totalno pogubljena, prvo poluvreme bas tanki. Dele Ali digrao jednu od losijih utakmica ove sezone za razliku od Rouza koji je bio jedan od boljih iz Totenhema. Sve u svemu, kvalitetom i igrom nije finale kojim treba da se hvali, Real je odigrao mnogo boljih utakmica u finalu i uzimao trofeje.
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • mozda za kraj



                          ko nije gledao,neka gleda do kraja,nece se kajati
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Marco View Post
                            Nekako sam utiska da je Poketino krenuo bez Kejna da bi ovo mnogo bolje izgledalo. Totenhem je bez Kejna dobio 90% utakmica ove sezone i mislim da je morao da pocne bez njega veceras . Isto tako mislim da je morao da izvede sastav kao sto je protiv Ajaksa. A ovako, svakako zasluzena pobeda Liverpula, ekipa Sparsa totalno pogubljena, prvo poluvreme bas tanki. Dele Ali digrao jednu od losijih utakmica ove sezone za razliku od Rouza koji je bio jedan od boljih iz Totenhema. Sve u svemu, kvalitetom i igrom nije finale kojim treba da se hvali, Real je odigrao mnogo boljih utakmica u finalu i uzimao trofeje.
                            Mozda bi poceo drugacije utakmicu da je znao da pocinje iz hendikepa. Kad se u 23. sekundi svira penal svi planovi i taktike koje si imao pre pocetka utakmice padaju u vodu.

                            Comment


                            • I da ne zaboravimo

                              Comment


                              • Bravo za Klopa i njegove igrace. Ne toliko za sinosnju srednje zalosnu partiju, koliko za celu sezonu. Zasluzili su trofej.
                                Zbog njih mi je drago.... A zbog ovih nasih propalica sa foruma navijaca Liverpula mi nije drago ni malo. Trebali su jos koju - desetinu godina - da se kisele bez bitbog trofeja
                                Aj ....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X