Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek zaigra Nejmar, strpace to Youngu dzep

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Comment


          • Yay.

            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post
              Ja bih svakako voleo ovo. Pri ukupnom rezultatu 2:2, 3:3, 4:4, nije fer da jedna ekipa prodje dalje a druga ne. Nikad nisam bio fan gola u gostima.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • To su pokrenuli Boban i ovi iz FIFA-e i to je valjda riješena stvar, mislim da je stvarno to jedno od glupljih pravila, u startu je ekipa koja prvu igra kući u grču jer ne smije ići jako naprijed da ne prime gol koji će ih koštati dva

                Comment


                • Zar Englezi nisu izbaciti to u ovim kupovima?

                  Comment


                  • Ma u Kupovima su poceli dosta toga da eksperimentisu, ima i ono specificno izvodjenje penala.

                    Comment


                    • Originally posted by Ognjen View Post
                      Ma u Kupovima su poceli dosta toga da eksperimentisu, ima i ono specificno izvodjenje penala.
                      Jesu li to uveli nedje kao eksperiment? Volio bih pogledat.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Znam da je u nekom kupu u Engleskoj uvedeno ako je rezultat nerijesen, nakon 90 ili 120 min (ne znam tacno), izvode se penali tako sto izvode naizmjenicno po dva penala. Sigurno da se vrse neke analize nakon toga, znaci eksperimentisu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          Znam da je u nekom kupu u Engleskoj uvedeno ako je rezultat nerijesen, nakon 90 ili 120 min (ne znam tacno), izvode se penali tako sto izvode naizmjenicno po dva penala. Sigurno da se vrse neke analize nakon toga, znaci eksperimentisu.
                          Aaaa da da, ABBA ekspeiment. Gledao sam to, nemam nekih zamjerki. Al kad si rekao za penale, meni odma mozak krene na one penale sa centra kad krenes sto su se izvodili u MLS 90ih cini mi se...

                          Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                          Comment


                          • Bilo bi interesantno da se penali izvode kao taibreak u tenisu to bi se sutiralo do prekosutra. A zar nije bese to eksperimentisanje pocelo jos na nekom kupu za mlade reprezentacije? Ili sam ja nesto pomesao.

                            Comment


                            • Comment


                              • Ja samo da iskoristim prilku da pljunem RTS što ne prenosi Spurse-Dortmund u sredu, već Ajax-Real.

                                Gde god ima Srba, moraju oni da se prenose, nebitno sve ostalo.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X