Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valverde amater, Lopetegi amater, i Španija i Evropa dobijaju nove šampione.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Tako to rade crveno-beli ovih dana .. dokusure protivnika u produžetku.

      Čitam sad nešto, UEFA od 1. Juna promenila pravilo, te Čolo može da koristi šta 'oćeš, sluške, mic, phone, tablet..

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
        Parti odlučio ovo presingom, podavio ih ko kokoške.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        Neka je vala. Izgubi coek korak kad je trebao da ga da, ja mislim da mu je frka bila.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          Valverde amater, Lopetegi amater, i Španija i Evropa dobijaju nove šampione.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          Covjek osvojio duplu krunu u prvoj sezoni - amater.

          Uvijek objektivna balkanska publika.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • To po strani kako i zasto je Barselona postavila Valverdea, ali zasto su ga ostavili na klupi posle one sramote protiv Rome, e za to ne postoji objasnjenje.

            Perez je imao malo vremena da reaguje, iznenadio ga je Zidan, Poketino potpisao novi ugovor, morao bi mngoo da plati Leviju, iako ja mislim da je Lopetegi pretanak isto mislim da ko god da zamijeni Zidana ceka ga pakao. Real i dalje ima brutalne igrace, najbolje na svijetu na svojim pozicijama i morali bi da konkurisu za trofeje ali ekipa koja tako izdominira u tako kratkom vremenskom periodu, pritom nije osvjezena dolascima tesko da moze da zadrzi fokus i motivaciju na najvecem nivou i vjerovatno ih ceka sezona ili dvije mucenja. Iskreno ja sam mislio da ce se to desiti Zidanu jos prosle sezone, ali on je uspio da izvede jos jedno cudo.
            sigpic

            Comment


            • Realu je potrebna nova krv na terenu. Odlaskom Ronalda ovo je ostatak nekadasnjeg Reala. Ova godina ce to pokazati.

              Comment


              • Ogromni problemi čekaju Serhija Ramosa i Marsela kada naspram njih stanu Cafu, Ben i Radonjić.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • @Vlajko slazem se da je Ernesto trebo dobiti otkaz nakon one sramote u Rimu, samo sto je do tog trenutka Barsa imala konstantno dobre rezultate. Izdominirali su ligom, imali poprilicno olaksan put u kupu i eto. To po meni zasluzuje da nastavi rad.

                  Mislis li da je Mourinho trebao dobiti otkaz nakon Seville?
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Morao se jednom Atletiko osvetiti za sve one poraze u LS prethodnih godina. Ja sam svakako zadovoljan Realom poslednjih 5 godine, mogu sad malo da odmore

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      @Vlajko slazem se da je Ernesto trebo dobiti otkaz nakon one sramote u Rimu, samo sto je do tog trenutka Barsa imala konstantno dobre rezultate. Izdominirali su ligom, imali poprilicno olaksan put u kupu i eto. To po meni zasluzuje da nastavi rad.

                      Mislis li da je Mourinho trebao dobiti otkaz nakon Seville?
                      Mislim da Murinjo zasluzuje najvecu kritiku za ispadanje i pristup u revansu, mada u obje utakmice sto se mene tice, ali on nije imao ogromnu prednost koju je izgubio, njemu nisu legendarni igraci na klupi vidjeli sta se desava i trazili da reaguje, dok je on to odbio i trazio da mu se ne mijesaju u posao, ne znam ona utakmica onako da se izgubi, a prolaz je vec bio obezbijedjen maltene, da te Roma onako pritisne je bas nejasno kako je sebi ono dozvolio. On je zategao odbranu jako dobro prosle sezone bio ali igra nije bila ni blizu dobra kao prethodnih godina. Ta situacija mi je kao Emerijeva u PSZ i ono ispadanje od upravo Barselone, trebalo ga je pustiti da odradi sezonu do kraja i onda pozdraviti nakon takve sramote, a on nije cak ni ligu francusku uspio da uzme, Valverde je izdominirao ligu ako nista drugo, samo je vjerovatno mogao do finala LS barem, imao je otvoren put za tako nesto. Ili mislis da bi Henderson i Milner mogli da pariraju Mesiju i drugarima i to u dvomecu? Roma niposto nije smjela da mu se desi i tu je morao da bude kaznjen.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sto se ove utakmice tice Real mnogo bolji 75 minuta, posle su potpuno popustili fizicki, posebno u produzetku, mad ai u poslednjih desetak minuta regulrnog dijela fudbaleri Atletika su poceli da drze loptu i da ih pritiskaju. Na kraju dobija ona ekipa koja je i fizicki i mentalno spremnija u datom trenutku, to su danas bili fudbaleri Atletika, ali generalno mislim da nisu igrali dobro i da im ovo nece proci u nekim narednim susretima. Trofej ce im pomoci da podignu samopouzdanje pred pocetak lige mada njima to i ne treba, Colo i Dijego su im dovoljni motivatori sigurno
                        sigpic

                        Comment


                        • Prosla su vremena tolikih turbulencija u Barsi. Tamo kad ti se tako nesto desi onda sve iskoci iz sina. Davanje otkaza Valverdeu bi dovelo do toga da trenutno nemas strucnjaka da ga zamjeni jer uvijek se trazi taj sa Barsinimm DNA i pedigreom Krojfove Barse. Pokusali su sa Tata Martinom da se uradi nesto drugacije al bas je ispalo lose tako da je sad poprilicno tesko ocekivati turbulencije,pogotovo nakon dva trofeja u sezoni.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Valverde je od Barselone napravio 4-4-2 tim iz Serije B koji hvata protivnika na kontru. Kada imaš Mesija u timu normalno je da i tako jadna taktika funkcioniše, što ne menja činjenicu da je bruka i sramota da jedna Barselona koja je sinonim za avangardu i progres u modernom fudbalu, igra na jedan tako siromašan način.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Prosla su vremena tolikih turbulencija u Barsi. Tamo kad ti se tako nesto desi onda sve iskoci iz sina. Davanje otkaza Valverdeu bi dovelo do toga da trenutno nemas strucnjaka da ga zamjeni jer uvijek se trazi taj sa Barsinimm DNA i pedigreom Krojfove Barse. Pokusali su sa Tata Martinom da se uradi nesto drugacije al bas je ispalo lose tako da je sad poprilicno tesko ocekivati turbulencije,pogotovo nakon dva trofeja u sezoni.
                              Meni je samo bilo cudno sto su njega uopste posatvili prije Sakristana npr.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobit ce i Sakristan sansu, cak i najuspjesniji treneri Barse su ostajali samo po tri sezone.

                                Jugoviću ti izgleda mislis da Barsa nema pravo na druge taktike, samo smije igrati lijepo. Da se ne zezamo da je bas tako kako ti pricas davno bi bile bijele maramice na Camp Nou.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X