Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Toliko o tom moćnom engleskom fudbalu.

    Nedavno je jedan Sasuolo dao tri komada Zvezdi na toj Marakani.
    1-1 na Marakani s Pasuljom.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Toliko o tom moćnom engleskom fudbalu.

      Nedavno je jedan Sasuolo dao tri komada Zvezdi na toj Marakani.
      Nemoj tako, srušiće se forum.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Uzivacu u Urosem postovima kada Liverpul bude pobedio Napoli. Verovatno ce da se vadi da sudije guraju Engleze.



        Verovatno je isplacen u nekom jednocifrenom procentu od te sume.
        Spoiler
        Dobro bre Mariću ne moraš svuda da me hejtuješ samo jer si Jugosloven a ja patriota. Ne postoji ti više ta zemlja, kad god su je pravili klao si se sa sunarodnicima, od tolikog prijateljstva toliko žrtava uvek, uvek vas neki političsr zavadi. Nemoj me peglati svuda samo zbog toga. Što ne zavadi neko Šumadince i npr ove iz Niša. Pa ne možeš jedan narod posvadjati lako. Jedna Belgija je podeljena po religijskim linijama a da ne bude Jugoslavija sa tri velike religije.


        Ja ako sam se nekada pozvao na sudije, evo prihvatam ban odmah. To su drugi pričali za Real. Nemaju šta Liverpula da guraju sudije, ne može pobediti Napolija za tri života.

        Napoli dobije Zvezdu, PSG dobije Liverpula, to je realnost. Poslednje kolo Napoli teško gubi tekme, a verovatno će pobediti. Živi bili pa videli.
        Last edited by Cassius Clay; 07-11-18, 10:40.

        Comment


        • Nemas pojma koliko gresis oko ovoga u spojleru, da je zbog toga svuda bih te pratio i to bi bio tezak stalking zbog kojeg bih kasnije popio ban. Uglavnom ovde ti citam postove, a ovde vazda spominjes Italijane.

          Sto se tice za prozivanje Milojevica u drugoj temi, nisam nista pratio te veceri i samo odjednom mi u activity stream iskocio tvoj post u temi SL koji mi je bio zanimljiv i tako sam ispratio ceo opus.

          Sto se tice drugih stvari, nisu bile direktno usmerene tebi nego je obuhvatalo siru publiku.
          Last edited by Ricma; 07-11-18, 10:50.

          Comment


          • Ok Rićma ti si naš Bil Beličik pa mi teško pada kada me ti kritikuješ

            Nije li Napoli pokazao najviše u grupi? I to gostovanje u Beogradu, sada se vidi da neki popiju i dva komada. Poslednji gol koji je primljen bio je od Trnave i to onaj na brzinu.

            Napoli je izdominirao u Parizu ovi izjednačili pred kraj, juče su zgazili PSG-a. Pobedili samo Liverpul, on je izgleda najlakša meta uz Zvezdu na gostovanju.
            Last edited by Cassius Clay; 07-11-18, 10:56.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Srece je Liveru falilo samo kod prve Staridzove sanse. Kod onih u drugom, ako pominjemo Salahovu statovu recimo, predhodio je cist faul nad Borjanom koji Spanac @#¥!₩!@## nije sudio. O jos cistijem penalu za nas da ne pricam.
                Toliko o sreci.
                Kakav penal, preblizu je bilo, nije imao vremena za reakciju, a i ruka nije bila u toliko nepravilnom položaju.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Već i crtani, video sam najavu za ovaj crtani...
                  Ulazimo na velika vrata, dobijamo udarce, padamo i dižemo se, igramo čvršće i uzvraćamo udarce. Uz malo sreće (i Pavkov) i oni padaju.
                  (Marakana)Rajko Mitić je opet mesto gde će mnogi da polome zube.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Kakav penal, preblizu je bilo, nije imao vremena za reakciju, a i ruka nije bila u toliko nepravilnom položaju.

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Cist penal. Milner nije stajao pa je lopta napucana, on se bacio, ok da je izblokira i u golmanskom stilu je skida.
                    I ne postoji ne toliko pravilan ili ne toliko nepravilan polozaj ruke, manje ili vise, sve sto nije pored tela je neprirodan i nepravilan polozaj.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma ti termini prirodan/neprirodan su nebuloze.
                      Inače čist penal za Zvezdu, 200% jasniji od oba za Liverpul.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Kazu da hoce evropsku Superligu, kazu da samo bogati igraju, kazu da bi bilo zanimljivije, kazu da navijaci zveckama navijaju, kazu da im nije zanimljiva prica Davida i Golijata, kazu.. neka ipak jos malo razmisle
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ma to je losa ideja zbog milion razloga. Ja godinu dana sa nestrpljenjem cekam da Liverpul dodje na Old Traford, da neka velika ekipa poput Juventusa dodje na Old Traford... Kad bih gledao svake druge nedelje na OT-u Real, Barsu, Juve, Liverpul, vremenom bi to izgubilo draz i bilo bi kao da gledam WBA ili Votford na OT-u. Svi ti veliki mecevi su uzbudljivi zato sto ih dugo iscekujes, ne zato sto su sve to velika imena. I bas me zanima sta bi se desilo kad bi npr. jedan Bajern proveo 10 godina na sredini tabele te lige, sto je sudbina koja sigurno ceka neku veliku ekipu koja je navikla na trofeje svake godine. Jednostavno ne pije mi vodu ta ideja na duze staze.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ja kazem: hocu dobar fudbal.
                            Ovo sinoc je bio nikakav fudbal.
                            Za neutralne navijace koji prate sport zbog same igre ovo je bila dosadna utakmica.

                            Znam, Zvezdinim navijacima je ovo bio najbolji mec u novijoj istoriji posle Rome, ali ih je malo gledano u globalu.

                            Superliga ce podici fudbal na do sada nevidjen nivo.

                            Comment


                            • Plači malena plači. Veganske suze liješ. Kako će Liverpul igrati Superligu kada nije osvojio titulu PL nikada? Ne kvalifikuju se oni, to samo šampioni igraju, a i da igraju, pa oni ne mogu Zvezdu da dobiju. Pošto Zvezdina istorija nije bitna nije ni Liverpulova. Neki izumro klub koji ima manje titula PL od Lestera.

                              Srednjak tabele sa lepom igrom i rezultatima zvanim ku rac.

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Ma ti termini prirodan/neprirodan su nebuloze.
                                Inače čist penal za Zvezdu, 200% jasniji od oba za Liverpul.
                                Čovek odbranio čist gol rukom i da nije penal, dajte molim vas, da je bilo u Zvezdinom kaznenom dunuo bi ga sa aeodroma u Surčinu.

                                Comment

                                Working...
                                X