Announcement

Collapse
No announcement yet.

Motul TT Assen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Aj opet

    Comment


    • #32
      sigpic

      Comment


      • #33
        Originally posted by zdravkelja View Post
        Rossi malo ni srece nije imao, prvo ona cudna Lorenzova greska kada su se zakucali, posle onaj duel izmedju Rinsa i MMa koji ga je poremetio, jbg. Mislio sam da nece izdrzati intenzitet, ali se dobro drzao.

        Htedoh da kazem kakav je Lorenzo bog kada je za pola kruga skocio sa 10. na 1. mesto, ali nije uspeo da izdrzi do kraja.

        Evo sad pustaju replay kada je Rossi izgubio prvu poziciju, sramota sta je Yamaha sebi dozvolila.

        Edit: sad posle ovoga da sednes da gledas F1, kakav antiklimaks
        Lorenzova greska?
        Dodje mu Rossi sa ledja, prebrzo udje u krivinu i napenali ga sa ledja, Lorenco kriv? Lorenzo apsulutno nikakvu promjenu pravaca nije imao, niti je naglo prikocio, niti bilo sta, da bi on tu za ista bio kriv.
        Pa u kojem svijetu zive navijaci Rossia?

        Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

        Comment


        • #34
          Ma to su komentarori rekli, i ljudi po defaultu prihvatili
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • #35
            Originally posted by Nerealan View Post
            Ma to su komentarori rekli, i ljudi po defaultu prihvatili
            Da komentatotri, odnosno onaj jedan koji otvoreno navija za Rossia. Priziva kaznu za Markeza svo vrijeme, a ni A o Rossijevom udaranju i zabijanju u Lorenca i o silasku sa staze (slicnom kao i Markezovo).
            Strasno koliko neobjektivno i navijacki od strane novinara.

            Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

            Comment


            • #36
              @Lanister

              Objektivni, pročitaj sta je Lorenco izjavio, pa se javi.

              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • #37
                Originally posted by BogdanB View Post
                @Lanister

                Objektivni, pročitaj sta je Lorenco izjavio, pa se javi.

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                Upravo...

                Comment


                • #38
                  Lol, sad sam jos i navijac Rossija
                  Bitno da su Rossijevi hejteri objektivni svi do jednog Postujem coveka, najbolji je svih vremena i volim kad pobedi, ali navijam za one koji voze Dukati, pa bi najvise voleo da ih Lorenzo povalja sve do kraja. Ali je covek pogresio, izgubio je grip na prednjoj gumi. Da nije Rossi mozda trebao da drzi odstojanje, jbg, ipak tako kaze saobracajni propis
                  Last edited by s_hyperion; 02-07-18, 23:18.

                  Comment


                  • #39
                    Ja necu da se pravdam, dal' sam objektivan ili ne, veliki sam Rosijevac, ne zanima me da li sam objektivan, imam neko svoje vidjenje stvari i svega vezano za Motogp, ne znaci da ne postujem druge vozace naprotiv,veliki respekt imam. Navijac sam tako da ne mogu da budem objektivan realno gledano, a i nisam komentator, ali ne vidim sto je to sad problem. Rosijevci niste vi objektivni, takve postove citam od kad pratim ovaj forum 5 godina, a 4 pisem na njemu. Logicno da je tesko da budes objektivan kad navijas za nekog od vozaca ne mora to da bude Rosi, bilo ko. Mislim to je nesto normalno na kraju krajeva, ali opet ne znaci da necu pisati realno i kako jeste, i pisati samo o Rosiju.Pre svega volim Motogp i zbog toga ga pratim, a posle zbog vozaca i svega ostalog.
                    Last edited by cavu; 03-07-18, 01:05.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Lanister View Post
                      Lorenzova greska?
                      Dodje mu Rossi sa ledja, prebrzo udje u krivinu i napenali ga sa ledja, Lorenco kriv? Lorenzo apsulutno nikakvu promjenu pravaca nije imao, niti je naglo prikocio, niti bilo sta, da bi on tu za ista bio kriv.
                      Pa u kojem svijetu zive navijaci Rossia?

                      Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
                      Znači ti znaš bolje od samog Lorenza koji je sam izjavio da je izgubio prednji kraj. Pa ti si dečko šampion...
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #41
                        Pa i ja sam mislio da ga je Rossi udario, jaka stvar. Nema potrebe za sarkazmom, dečko sigurno nije ni pogledao Lorencovu izjavu

                        Dobra trka, Rins ih na kraju sve prešišao. Oni su agregat unapredili pred ovu trku?
                        Nisam ni očekivao da Dukati pobedi ovde, njihova sledeća trka je Austrija, do tada statiraju i mrse konce koliko mogu. Jamaha je imala šanse, ali su ih ona izguravanja zadržala.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • #42
                          Jeste, Suzuki je nesto malo unapredio motor

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment

                          Working...
                          X