Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kontakt adrese Sport Kluba

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kazi nam Maro
    sigpic

    Comment


    • #47
      Originally posted by Vladan View Post
      Nema na cemu, onomad smo prenaglili i ti i ja i bici, ali si se ti izdigao iz i iznad situacije te pokazao sto se mene tice nevidjenu klasu i velicinu koju posjedujes pa me iskreno malo iznenadilo sve ovo ali mora biti da je s razlogom kad je tebi koji si oilicenje smirenosti i neprenagljenosti predjen prag tolerancije.

      Ipak ono sto ja zelim je da ovo bude ok, ti si itekako razuman momak, britkog pera i ako postoji osnovani razlog za tuzbu da to toga nece doci.

      Pozdrav, E1 V1ad
      Vladane, šta reći posle ovoga.
      Rekoh ja onda, gde mi zapade baš nesporazum sa onim koga najviše cenim.
      Jax je to vrhunski ukapirao i pustio da mi sami sredimo stvari.
      Pa eto sad imam ljude kome smatram forumskim prijateljima, a ko zna, pređe to i u realne stvari nekad brzo i lako.
      Ja sam samo prepoznao klasu i veličinu sa druge strane.
      Sad mi što bi Dalmatinci rekli gušt da vas čitam. I tebe, Bicija i ostale.
      Imao sam dileme da li da ostajem na forumu, sada mislim, nadam se da hoću. Posle komentara nekih ljudi.

      Rekao sam da je sve ok što se mene tiče.
      Ne ide tužba za ovakve stvari. Ali drugi mogu da imaju problema koji veze nemaju, još i dobro rade, što bi bilo više nego bezveze. A ja to neću, naravno.
      Neko nauči da preuzme odgovornost, neko ne. To je sve prošlo vreme za mene u svakom slučaju.
      Moj stav prema United Mediji, vlasniku SK-a je da je nesporazum rešen.

      Sad i kad znaš da si čitan, moraš to još i književnim jezikom, ko Crnjanski

      Veliki pozdrav,

      Marko

      Comment


      • #48
        Mislim da Marko radi za Markeza!
        Ma samo kad ovo dođe do Rossia!

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • #49
          lock na temu
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment

          Working...
          X