Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kontakt adrese Sport Kluba

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ok znaci nije Jax sigurno, da njega sklonimo sa liste osumnjicenih?

    Marko znajuci tebe pokazaces klasu i prihvatiti izvinjenje, takav si ti covjek.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Bitno je ustanoviti da li postoji nalogodavac.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • #18
        Vladane, hvala na lepim rečima.

        Eto, meni nije bio problem da napišem javno izvinjenje tebi i Biciju.

        Ispala skoro cela strana.

        Dešava se.

        Ako mod nije u stanju da prizna grešku, izvine se i time ispravi sve.

        Onda moram da idem po izvinjenje od nekog drugog.

        Ako jeste, em je sve ispravio, em je meni manje nepotrebnog posla.

        Ali ljudi kod nas imaju prevelik ego i to im je teže nego bilo šta.

        Comment


        • #19
          Imas moju podrsku, Marko.
          Veoma je komplikovana situacija u hijerarhiji ovog foruma. Ne postoji glavna rec.
          Onaj ko placa hosting i domen bi trebalo da ucestvuje u diskusijama.

          Ne znam da li ovaj .info domen ide sa istim paketom uz trenutno zvanicni .rs.
          Ako to pak nije slucaj i ako ga placaju ovdasnji administratori, plasim se da bismo morali da pokleknemo, te bismo bili prinudjeni na dve opcije (koje mi je prethodno jedan plemeniti clan predlozio):
          1. Napustiti forum
          2. Koristiti ga bez mogucnosti na zalbu.

          Buduci da do sada nije bilo pomaka u pozitivnom progresu resavanja problema izmedju mene i nadleznih, nemam osnova da verujem u bilo kakvu promenu po tom pitanju.

          Ja bih ti licno predlozio da nastavis sa koriscenjem korisnickog naloga i prihvatis nedostatke koje prate ovaj forum jer alternative u vidu kvalitetnijeg foruma sa slicnim temama nema.

          Comment


          • #20
            Ja sam siguran da je Paric, cim ga nem.. A i on je tvrdoglava,zacrtana glava
            sigpic

            Comment


            • #21
              Mozda je Kronos, na njega se najcesce zale clanovi.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • #22
                Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Ja sam siguran da je Paric, cim ga nem.. A i on je tvrdoglava,zacrtana glava
                On nije moderator.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • #23
                  Originally posted by MarkoNFL View Post
                  Da. Stvari postaju sve ozbiljnije.

                  Inače, nema potrebe. Možda je čudno, advokat sam, ali to je samo profesija. Fan sam i sporta. Niko nije samo jedna stvar. Pa definisan time.

                  Tako da, sam ću se pozabaviti ovim.
                  Meni uopste nije cudno

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Jax Teller View Post
                    Mozda je Kronos, na njega se najcesce zale clanovi.

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • #25
                      Sad kad krenu cigani da prave online peticije I tuzbe protiv Kronosa, bice veselo.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Smešni ste mi momci pozitivno

                        Za moda o kome se radi - Ne moraš da se izvinjavaš tipa meni radi mene, već neke stvari radiš radi drugih. Da oni ne bi imali probleme. Pošto ne razumeš, nije to bitno.

                        Ne moraš da se izvinjavaš.

                        Limune hvala na podršci.

                        Znam iz iskustva, kada dobijaš odgovor, pa tipa ako je do 12, 13h firma zna o čemu se radi, ako je posle 16h radili su telefoni jer firma nema pojma.

                        Kad je trošak tipa 15$ na godišnjem nivou, on ne može ni da se proknjiži, već ide u - Ostali troškovi.

                        Sutra ću znati detaljnije jer i oni su mislim bili "twitter, twiter, nije FB, ma jok forum, koji forum jel imamo forum?".

                        Sve može da se istera.

                        Tako da čim se vodi na SK u njihovom je vlasništvu. Odgovornosti.

                        Da ti ne pričam za firme koje nisu znale da imaju stanove, čuda... Velika firma koja ima gomilu objekata nema pojma šta je šta, vide samo neke brojeve. Da ne davim sa time.

                        Neću preduzimati dalje korake.

                        Ipak ne mogu da utičem na ove iz United Medije koji su se bacilli na slučaj.

                        Reći ću da je sve ok, ako dođe do toga.

                        I sasvim sigurno ću se potruditi da ne odgovara ili bude prozvan neko ko nema veze i još dobro radi svoj posao.

                        Pozz

                        P.S.

                        Ostavite Kronosa, nije čovek.

                        Comment


                        • #27
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #28
                            Meni je Srki najsumnjiviji

                            Comment


                            • #29
                              I meni.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ma Brajkula garant. Ovo mora da je duel advokata. Ajmo jednu anketu, da vidimo ko je za koga.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X