Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori SP-a

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrv se ni hime nisu cule, kao nijednom do sada kada je igrala Hrvatska.


    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pa ni ne treba himna da se čuje. Najbolje da izađemo na prozore i krenemo sa pesmom.
      Zamislite HRT da Srbi kojim slučajem ostvare ovako nešto. Ne bi nas ni pomenuli. A mi pišemo bajke i hvalospeve o njima.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Batali te price RPZ.

        Aaaa ipak ce da analiziraju vecerasnji mec, kako su krenuli sa retrospektivom...sto rece trener za stolom suma sumare pomislila sam da nema od toga nista..



        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Od večeras mera za jadnost je 1 sportski RTS komentator, ali je to prevelika jačina za obične ljude pa se koriste hiljaditi delovi.
          Dakle, kad hoćeš nekoga baš žestoko da uvrediš kažeš "jadan si kao 0.003 Ace Retarda".
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • A pa sta ce...nije on kriv, vec cela retardirana RTS
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sramotan je RTS, sramotan. Polufinale SPa, oni se ukljucuju u program na pola himni.

              Televizija koja zna da ce narednih mesec dana biti najgledanija, ne ume da se organizuje da napravi jednu emisiju o SPu da valja. Gosti katastrofa, mozda samo jednom dobri. Voditelji dosadni, sa poznavanjem igre i imena igraca na nivou deteta.

              Zivim za dan kad ce im uzeti sve moguce prenose.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Za subotu očekujem da u svećama i prigušenim svetlom dekorisanom studiju RTS-a Straja, Aca i kralj iz podmornice recituju poeziju dok u pozadini ide Mocartov nedovršeni rekvijem u d-molu.
                Posle toga izvlače slamčicu i ko ima najmanje sreće prenosi finale.

                Comment


                • Ja gledao na HRT2, izuzetno sve, od emisije do prenosa, Drago Cosic famtastican, objektivan koliko moze biti, kad prave Hrvati faul kaze cist faul progledao nam je kroz prste, ma bas bas milina, svaka im cast

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Ja gledao na HRT2, izuzetno sve, od emisije do prenosa, Drago Cosic famtastican, objektivan koliko moze biti, kad prave Hrvati faul kaze cist faul progledao nam je kroz prste, ma bas bas milina, svaka im cast

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Hvala ti ko bratu na ovome, sad si mi dao ideju. Zna li neko gde ima kvalitetan HRT strim, tu cu gledati finale
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment

                    Working...
                    X